PO Anglu VBE
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 13:48:49 | Nuoroda
tai kad nuo pirmadienio kiek girdejau tik pradeda taisyt?... o kad tai pir butu.... / caramele kai istaisys jau bus saukstai po pietu, butu mano tema "teisinga" k ogero irgi sakyciau kad visi kiti lopai bet siaip nieks nepatvirino kaip is tiesu turejo but
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 13:52:48 | Nuoroda
nzn kodel man cia taip gavosi:DD
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 14:16:56 | Nuoroda
meema aš nesakau, kad tie kur į temą nepataikė yra lopai Juk visko negalima gerai padaryti. Ir bet kokiu atveju, aš jiems linkiu sėkmės, mano daug kas iš draugų ir nepataikė į temą ir aš asmeniškai tikrai nesijausčiau labai gerai, jeigu jiems kas nors nepasisektų dėl tų anglų Aj reikia keisti temą jau Pvz aš tai susidirbau su žodžių daryba, nes transformaciją atidirbinėjau, o jos neįdėjo. Taigi žodžių daryba mano buvo silnoji pusė ir listeningo 3 dalis Ir aš manau, jog kiekvienas žmogus turi silpnų pusių, nu pvz jeigu ir numuš jums už turinį kokį taškelį, kas ne į temą varėte, tai kitam numuš už readingą ar use of english...Ir viskas bus gerai. Juk kiekvienas nėra TOBULAS
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 14:20:29 | Nuoroda
man asmeniskai tas yra kvailiausia, jei tasku neteksiu uz tai kad as tos kalbos nemokeciau ar ka, o del kazkokio absurdisko nesusipratimo... apie klausymo trecia as patylesiu transformacija lb lengva, siaip ji mokykliniam visda budavo
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 14:27:14 | Nuoroda
Sakai, lenga ta transformacija O aš visada galvodavau, kad žodžių darybą tik mokyklinukams deda, o valstybiniams transformaciją. Nu nežinau...Aj man dar tas readingo, kur knygas atskirti irgi toks nelegvas pasirodė. O pradžioje visi gyrėsi: koks lengvas egzas Visgi manau tas balas išlaikymo neturėtų stipriai kilti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 14:31:27 | Nuoroda
turejau omeny ZODZIU TRANSFORMACIJA, o ne sakiniu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 15:01:24 | Nuoroda
man irgi labai labai nepatiko ta readingo dalis su knygu anotacijom..panasios knygoa kai biesas, jauciu visas blogai pas mane buvo padarytas tas pratimas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 16:55:43 | Nuoroda
eikit ten su tom knygom ti is vis nesamones
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 17:04:59 | Nuoroda
kad knygos dar visai normaliai dar, nes įdėtos labai populiarios knygos ir bent man beveik visos žinomos buvo.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 17:12:53 | Nuoroda
nu tada as baisiai neissikultururinus, nes nei vienos is tu knygu nezinojau;D ir siaip klaidino tai, kad jos labai panasios;/ o readingo antra dalis irgi biski pieva buvo..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 17:42:46 | Nuoroda
http://www.peticija.lt/visos/1428
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 17:46:06 | Nuoroda
jau tas rasinys tai i kapus nuvarys. tema parasiau as tai ta bet sumasciau sugalvot savo pavadinima. nu totali durne, juk mokytoja nuolat kaldavo kad negalima o as pakeiciau tai man tikrai dabar net neskaitys darbo kad tik islaikyciau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 17:49:30 | Nuoroda
patariu pasirasyt po peticija, nes tyledami tikrai nieko nepasieksim http://www.peticija.lt/visos/1428
Žinutė parašyta: 2008-06-05 17:58:34 | Nuoroda
parasykit kas nors tikslius atsakymus....
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 18:04:12 | Nuoroda
dėl peticijos.. kiek teko firdėt, bent jau pakolkas, peticijų komisija elektroninių peticijų nepriima, nes tai būktai diskriminuoja žmones, neturinčius interneto..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 18:07:42 | Nuoroda
siulyciau rasyti pilna varda ir pavarde nes atrodo lyg ant durniaus butu daroma
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 18:08:43 | Nuoroda
ta peticija jūsų tokia nerimta. ir apskritai įdomu kiek po ja pasirašys, net jei 5000 pasirašytų niekas nesikeistų.juk aiškiai pasakyta, kad užskaitys tą temą taip, kaip jūs supratot. tik nereikia tikėtis, kad surinksit maximuma taškų. bet pasikartosiu, kad peticija tai tikrai siaubingai nerimta.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 19:17:25 | Nuoroda
ar verta is vis taip skubeti su peticija? juk dar net neaisku kaip bus, kaip vertins, o gal is vis uzskaitys abu variantus. viskas isaiskes pirmadieni. as taip pat parasiau ne apie vieta i kuria noreciau nuvykti, man taip pat nervai ima, bet galbut reiktu apgalvot ir parasyti truputi rimtesne peticija atsizvelgiant i jos turini..(nenoriu izeisti autoriaus/es)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-06 11:06:23 | Nuoroda
Kilus viešai diskusijai dėl anglų kalbos rašymo užduoties 2 dalies „The place I like to go to“ vertinimo, Nacionalinis egzaminų centras sukvietė nepriklausomus ekspertus šiai užduoties daliai išnagrinėti ir pateikti pasiūlymus dėl šios užduoties vertinimo. Svarstant anglų kalbos valstybinio brandos egzamino užduoties kokybę ir jos vertinimą buvo atsižvelgta į viešojoje erdvėje vykstančias diskusijas ir nutarta: 2008 metų anglų kalbos valstybinio brandos egzamino rašytinio teksto kūrimo užduoties 2 dalis atitinka Užsienio kalbos brandos egzamino programos reikalavimus. Šia užduotimi siekiama tikrinti kandidatų rašymo gebėjimus aprašyti vietą ir pateikti argumentus, kodėl ji patinka ir/ ar norisi ten nuvykti. Kandidatai, aprašę lankomą arba lankytiną vietą ir pateikę argumentus, bus vertinami vienodai pagal valstybinio brandos egzamino vertinimo instrukcijoje numatytus rašymo dalies kriterijus.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-06 11:07:19 | Nuoroda
atrodo nuskils visiems, weeeee
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą