PO Anglu VBE
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 14:04:57 | Nuoroda
atrodo b ir parasiau / tas klausymas specialiai taip ir sudarytas kad pamini visus o tu is kazkokios detales turi suprasti kuris teisingas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 14:05:24 | Nuoroda
as apie ta kelione irgi B parasiau
Žinutė parašyta: 2008-06-04 14:05:38 | Nuoroda
pas mane part 1 listeninge buvo visi b ir vienas c , tai taip net rasydama issigandau, kad cia prigaut nori
Žinutė parašyta: 2008-06-04 14:05:50 | Nuoroda
Man asmeniškai buvo problema rašinyje, kad buvo leista per mažai žodžių parašyta, tačiau nieko negali sakyti - tokie standartai. Antra problema (kaip jau dabar matau), nelabai supratau antrojo rašinio temos, kadangi (tą jau minėjo Lina777 ar kaip ten ) buvo parašyta "The place I like to go", o present simple laikas reiškia nuolatinį veiksmą, vadinasi, vietą, į kurią mėgstu keliauti. Suprantama, jeigu būtų suformuluota "The place I would like to go", tada būtų viskas aišku. Įdomu, kaip tai traktuos vertintojai. Kažin, ar galimas daiktas, jog bus priimtas dvejopa tema ?
  • Fizika / VBE 89
  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 14:05:51 | Nuoroda
Na aš tai kaip girdėjau tai sakė, kad "They like Liverpool(?) [B], but not that much "Man Untd. [C]" Rinkausi B
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 14:06:05 | Nuoroda
LENGVAS OI KOKS LENGVAS TIK TA IR SKAITAU !!!!!NE TOKS JAU IR LENGVAS KAI ISIGILINI,O LABIAU SUKTAS(kazkas rase -optine apgaule)!!!!Kai musu darbelius sulygins su vilniaus gimnazistais ir licejininkais,kur pamokos vyksta anglu kalba,tai paziuresim koks buvo lengvas!!!! JUK VISKA LYGINS SU MOKSLIUKU DARBAIS IR TAS LENGVUMAS MUM GALI ISEITI NE I NAUDA !!!!!!
Žinutė parašyta: 2008-06-04 14:07:03 | Nuoroda
na musu anglu mokytoja sake( ji vazineja kiekvienais metais darbu taisyt) kad galima +-10 zodziu daugiau ar maziau, ir uz tai nenumusa dar
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 14:07:17 | Nuoroda
pffuuu komanda ne kelione:D jau man tas rasinys vien galvoj:D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 14:08:23 | Nuoroda
spėkit kam užstrigo diskas ?? nejaugi taip sunku patikrint ar įsirašė ar nea...nesuprantu.. tai kas per specai tuos diskus įrašinėja? o su rašiniu tai bus ne kas ne kas... as tai irgi suvokiau kaip vietą, kur norėtum apsilankyti, tipo kaip prizas . biesas žino, taip dviprasmiškai būtina parašyt , wat kad tik sumalt mus
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 14:09:10 | Nuoroda
krc vsio nieko nebepakeisit eikit atsigert alaus geriua,moksliukai
Žinutė parašyta: 2008-06-04 14:09:31 | Nuoroda
Aš irgi manau, kad gero rašinio 150-170 žodžių nelabai įmanoma parašyt, tai toks lėkštokas ir gavos
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 14:11:13 | Nuoroda
gal dar ka nors gero prisimenat ? kaip 3 klausimo uzduotis jum ?:D:D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 14:13:05 | Nuoroda
Trečias klausymas man tai išvis pieva kažkokia... suspėliojau galima sakyt
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 14:13:30 | Nuoroda
parasiau ta raisini apie Palanga,kaip nori tegu supranta,o gal as ten nesu buves isvis ir noriu nuvykt,o esu apie ja girdejes tik is draugu eisiu ir as alaus atsigert snd,ir istorijai rimtai pradesiu ruostis tik nuo sekmadienio,good luck vargsiukai
Žinutė parašyta: 2008-06-04 14:13:59 | Nuoroda
Ai, pirma pagalvojau, kad ta trecia listening'o uzduotis visai nieko... paklausiau paklausiau... parasiau... antra karta kai leido ta irasa, tai jau viskas kitaip rodes... ir privariau kazkokiu velniu... gal ka pataikysiu :/ P.S. Aciu dievui, man tai buvo paskutinis egzaminas.... uuuuff...
Žinutė parašyta: 2008-06-04 14:14:10 | Nuoroda
Manau, kad už temos suvokimą prarasim taškus, tie kas rašė apie vietą, kurią norėtumėte aplankyti. Tiesa aš įvade rašiau, kad toje vietoje jau esu buvęs kartą ir mane ten labai traukia apsilankyti dar kartą ir tada argumentus kodėl vardinau. Mažu kaip nors praslysiu, nors matyt, kad vistiek prarasiu už temos suvokimą , jeigu toks aspektas yra vertinime, o aš neabejoju, kad yra.
Žinutė parašyta: 2008-06-04 14:14:41 | Nuoroda
Man 3 pasirodė lengviausias Beje, pasakykit man kvailelei kaip šitam forume reikia cituot nerandu niekaip
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 14:14:55 | Nuoroda
as viska speliojau,nes su anglu man siaip negerai yra isvis bet vis geriua kazka parasyt nei tuscia palikt,tai taip ir dariau... ko negirdejau tai antroj dali pati sukuriau...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 14:15:52 | Nuoroda
Visiem labai lengvas... bet pvz man tai ziauriai sunkus.. priveliau nesamoniu, listeningo nesupratau apie ka sneka, readingas isvis kosmosas, gramatika tai pievos, beveik ta pati surasiau kas skliaustuose.. neiskaikysiu ir taip aisku..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 14:17:14 | Nuoroda
kas ka is readingo pamena ? padisutuokime ydomu kaip ten kas atsake
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą