PO Anglu VBE
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 14:26:51 | Nuoroda
jop as irgy kaip nonsense_ tai pat parasiau tuos tris zodzius,tik kad dar suabejojau argi gali buti taip lengva ?nes isskarto tie zodziai net neskaitant po akis...boo,..as suuabejaujau labai o del fauna flora irgy atrodo antras..nors nepamenu eiles tvarkos.. kada sejp turetu ideti uzduotis ?siandien po keturiu ,kaip su lietuviu buvo ?:D
Žinutė parašyta: 2008-06-04 14:27:55 | Nuoroda
[quote="Da_Master":11hxmush]Heh, po tavo nick'o antrų kabučių nepadėjau ir nesigavo. Kaip bebūtų dabar puikiai matosi kaip tai reikia daryti .[/quote:11hxmush] Ačiū Da_Master, išmokau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 14:28:45 | Nuoroda
egzas turbūt lengviausias iš įmanomų, 3 sav. prieš tai gėres garantuotas 90+. readingo buvo diversity, extinction, demand ir emissions. Writing'o tema ir buvo "vieta į kurią norėtum nuvykti" ir nebesvaikit nesamonių.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 14:29:07 | Nuoroda
o gal pamenat pirma liseninga?
Žinutė parašyta: 2008-06-04 14:29:37 | Nuoroda
[quote="nonsense_":ykp06k0z]iš teksto žodžius kur suieškot tai tikrai rašiau extinction.. hm.. diversity dar atrodo, emissions. Na, bet šita dalis man ne per labiausiai sekasi, tai kažin ar gerai čia [/quote:ykp06k0z]Atsimenu, kad tikrai rašiau emissions, dar atsimenu, kad trečioje eilutėje rašiau habitat, dėl kurio labiausiai ir abejojau. Kitoje dalyje taip pat liko THE BEST SOLUTIONS . O kaip sužymėjau likusius gerai nepamenu, nes neatsimenu visų galimų pasirinkimų. Lina777, nėra už ką ;]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 14:29:48 | Nuoroda
nu man kazkaip kitaip tas readingas gavosi :S 4 tai tikrai pamenu kad benefits ....
Žinutė parašyta: 2008-06-04 14:30:28 | Nuoroda
Ai, as tai nebepamenu, ka kur rasiau... ka surasiau, atrodo, kad gerai... zodzius surasiau kaip mano klasioke ir eilinis1
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 14:30:55 | Nuoroda
KO JUS PERGYVENAT DEL TO RASINIO-GI ZINOMA,KAD UZSKAITYS,MAN NET I GALVA NESOVE TEN GILINTIS!!!! KO PRASE TAI IR PARASIAU APIE SVAJONIU SALI(VIETA GALI BUTI IR KAIMAS, IR SALIS,IR TOLETAS... KOKS SKIRTUMAS )SUNKIAUSIA BUVO KLAUSYMAS IR SKAITYMAS!!!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 14:31:45 | Nuoroda
idomiai cia su tuo egzaminu, labai jau man itartinai lengvas buvo, o rasymas irgi ne sudetingas siep kas liecia ta composition tei joo daug cia kylo klausymu dle jos visiems, bet kitas dalykas egzamino organizatoriai patys parase dviprasmiska pavadinima, patys ir tegul atsizvelgia i tai o seip pati rasiau kur man patinka vykti, nors pradzioj supratau kur noreciau, bet po yto pavadinime pasigedau would zodzio ir pritaikiau tada perrasydama temai kur patinka, tik pora dalyku izangoj pakeiciau ir viskas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 14:32:48 | Nuoroda
as rasiau kur noreciau nuvykti... bet rasiau taip, kad toje vietoje esu jau buvusi ir noreciau apsilankyti dar karta...
Žinutė parašyta: 2008-06-04 14:33:21 | Nuoroda
nu cia dbr,buvau tikrai issitikinus,kad bus VIETA I KURIA NORI NUVYKTI tai rasiau apie portugalija...ale.. dbr rasineju visiems ir klausiu,bet cia kazkokai nesamone,turi abu uzskaityti..gal to egzo klasta cia ir slypejo .gaila,kad nebuvo transformacijos is tikro
Žinutė parašyta: 2008-06-04 14:34:42 | Nuoroda
Bet word formation yra zymiai lengviau uz key word transformation...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 14:35:07 | Nuoroda
jo su tais rasiniais tai piewos gawosi.. is pradziu juodrasty pasirasiau apie wieta y kuria noreciau nuwykti, pradejau perrasineti ir parases 2 sakinius juos nubraukiau ir pradejau exprontu rasyti apie wieta kurioje man patinka lankytis Bet cia dar ne pabaiga prirases apie puse puslapio supratau kad nieko man cia nesigauna ir wiska nubraukes pradejau perrasinet tai, ka buwau juodrasty pasirases, tai wos wos tilpo.. dar 2 zodzius gal buciau kaip nors ytalpines, bet ne daugiau.. P.s. Tikiuosi labai nebaus
Žinutė parašyta: 2008-06-04 14:35:30 | Nuoroda
[quote="Taikius":1y238gx4]Negaliu patiket kad buvo tokiu susimoveliu, kurie nesuprato rasinuko temos aisku man lengva kalbet kai egza praeitamet laikiau .. bet c'mon.. tikekites, kad jusu pasigailes egzaminu centras ir pakeis rasinio vertinimo normas, nes kitaip, svajone studijuoti vilniuje issiskalaidys kaip dumas ;D Nesusimaukit bent istorijoje ;D[/quote:1y238gx4] O tai kaip tu supratai, gudruoli?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 14:35:46 | Nuoroda
1% TIKRAI GALIMA SURINKTI!!!! REIKIA BUTI VISISKU DEBILU,KAD JO NEGAUT!!!! NA,ZINOMA JEIGU PRETENDUOJAT I DAUGIAU NEI PUSE,TADA JAU TRUPUTELI DREBEKIT,NES ZINOT KAIP SU TUO LENGVUMU...!!!!!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 14:35:50 | Nuoroda
Kas ten klause ar mazina uz daugiau zodziu tai tikrai mazina. Jei reikia parasyti 150-170 o tu parasai 171 jau mazina kazkiek, tikrai nezinau kiek, bet turi puikiai itilpt i remus...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 14:36:18 | Nuoroda
[quote="eilinis1":35cjhgoj] Writing'o tema ir buvo "vieta į kurią norėtum nuvykti" ir nebesvaikit nesamonių. [/quote:35cjhgoj] Argumentai? Man tas pats kaip Satine'i, juodraštyje vienaip, o pats rašinys jau kitaip
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 14:37:40 | Nuoroda
vistiek zodziu neskaiciuoja, mano buvo abu rasiniai virs, tai trupuuti sumazinau skaiciu...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 14:38:19 | Nuoroda
OI KAIP PJAUNAT SU TUO ZODZIU KIEKIU!!!! NIEKO TEN NEMAZINA,MAZIAU BOBUCIU KLAUSYKIT !!!! AS ABIEJU VIRS 2 SIMTU PAVARIAU! SVARBIAUSIA,KAD MAZIAU NEBUTU,O DAUGIAU PARASIUS VISADA PAGIRTINA...VADINAS TURI KA PASAKYT!!!!!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 14:40:32 | Nuoroda
siaip man tai jokios abejones nesukele rasinio pavadinimas... " the place i like to go to" - "vieta, kurioje man patinka lankytis", jeigu butu apie vieta , i kuria noretumete vaziuoti , butu "the place i would like to go to". no offense
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą