KAS I KOKIAS SPACIALYBES PLANUOJAT STOT???
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-08 14:04:46 | Nuoroda
o kokios perspektyvos ja baigus?
Žinutė parašyta: 2008-06-08 14:50:42 | Nuoroda
Aš tikiuosi, per artimiausius 10 metų sugebėsiu įstoti į VU teisę Nes stosiu ten kasmet, kol įstosiu. Šiuos metus jau beveik nurašiau, nes nespėjau istorijos pasimokyti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-08 14:53:00 | Nuoroda
Karjeros galimybės. baigusieji šią studijų programą gali: 1) dirbti farmacijos bei buitinės chemijos profilio įmonėse, įvairių įmonių bei higienos centrų cheminėse laboratorijose, akredituotose analizės laboratorijose; 2) tęsti studijas chemijos kryptyje; 3) toliau studijuoti KTU magistro studijų programoje: chemija. Copy--> paste iš progrmų aprašo. Man rodos, čia visai normaliai parašyta. P.S Galėsi tirti užterštą Marių vandenį.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-08 14:58:44 | Nuoroda
O tai, sundinga, ką reiškia "nespėjau pasimokyi"? Ta prasme pasikartoti? Ar, kad įstotum į teisės fakultetą jau reikia tokių pat nerealių balų kaip ir į TSPMI?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-08 15:02:37 | Nuoroda
vajei. VU teise priima 200 kandidatu beje, o rezultatu uztenka vidutiniu. tikrai zinau, pazistamu teisei daaaaug turiu. del tokiu specialybiu kremtates. stai lyginamosios azijos studijos kas dveji metai. priima po 9, egzaminai visi virs 95. taigi emigruoju, po lietuviu bei prancuzu egzaminu visos viltys pasiliko uz nugaros.
Žinutė parašyta: 2008-06-08 15:04:49 | Nuoroda
To Redukcija Visgi ir pasimokyti, ir pasikartoti O balų reikia tik trupučiuką mažesnių negu į TSPMI Pernai minimalus balas į teisę buvo 1870 To applejam Man ir tie "vidutiniai" yra sunkiai pasiekiami, o ir kremtuos, nes per vėlai pradėjau "mokytis-kartotis" istoriją, nors apie tas studijas jau 6-7 metus svajoju.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-08 15:10:30 | Nuoroda
Sundinga, duodu galva nukirst, kad įstoti. as stai istorija zadu ismokt per 2dieni, paskutine diena adrenalinas kerta galvon tai informacija savaime sueis. be to man jau nebelabai svarbu istorija 100 ar 50 vistiek neturiu ko cia sudijuot. baaah.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-08 15:11:56 | Nuoroda
Ale namaži tikrai. Bet dar gi bus pakartotinis priėmimas. Dar yra mokamas... pamenu anksčiau buvo lyg 4000 tūkst. metams. Tai įstoji į mokamą, o paskui dėl gero mokymosi imi ir nebemoki.
Žinutė parašyta: 2008-06-08 15:13:04 | Nuoroda
o kodel sundinga nenori studijuoti romeryje? gi ten ir labai geras universitetas
Žinutė parašyta: 2008-06-08 15:14:29 | Nuoroda
Pagyvensim - pamatysim, kada nors tai tikrai įstosiu ten Beje, kokią šalį studijoms pasirinkai, Applejam? To Salamander Sundinga nori per 5 metus gauti magistrą, o ne per 6 metus
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-08 15:20:24 | Nuoroda
asmeniškai šiemet bus gap metai ir ko gero praleisti prancūzijoj tobulinant kalbą, o kitais stosiu į tą pačią FR, grenobly radau gerą humanitarinį universitetą, tulūzoj irgi toks neblogas. ir apskritai humanitarinių studijų pasiūla milžiniška ten, be to studijų sąlygos puikios. džiaugiuos, kad mažai kas renkasi FR. didesnė tikimybė gauti stipendiją iš vyriausybės, mažiau tautiečių.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-08 15:24:24 | Nuoroda
Tai kaip aš suprantu, applejam, taikai į lyginamasias Azijos studijas? Į ką konkrečiai: indologija, sinologija? Aš dabar atsiverčiau VU '08 leidinį, kur per studijų muges dalino, ir ten matau, jo parašyta, kad priims šiais metais 36 žmones į dienines studijas. Iš kuri tie "9"? Tai šansai ne tokia jau ir maži. Ar č ia aš klystu su tuo skaičiumi? Istrorijos koeficientas net 50. Tai, galima sakyti, kad nuo jos viskas ir priklauso.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-08 15:30:49 | Nuoroda
į vieną iš tų dviejų. skaičius 36 susideda taip: 9 į turkologija, 9 į sinologija,9 į japanologiją, 9 į indologiją. paprasta matematika. plius po keturias mokamas vietas į kiekvieną. o norinčių... galų gale, jei prancūzų ar anglų surinkčiau 70% ir istorijos 100. manęs tai negelbsti.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-08 15:56:26 | Nuoroda
As ir bandysiu i MRU teise.. I VU - be sansu man
Žinutė parašyta: 2008-06-08 16:15:47 | Nuoroda
To sundinga: Bet jei siemet nepavyks tau istoti i VU tai gi jei istosi i romery ta magistra gausi lygiai tokiu pat metu, kai istojus i vu kitais metais
Žinutė parašyta: 2008-06-08 16:24:03 | Nuoroda
Arba kitąmet įstojusi į teisę VU gausiu magistrą tuo pačiu metu, kaip šiemet įstoję į MRU Lievai būtų mokytis univere, kuris man nepatinka, ir dar mokytis metais ilgiau negu univere, kuris man patinka. Dvigubai lievai Bet užrašysiu MRU, kad metai išvis veltui nepraeitų...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-08 17:46:49 | Nuoroda
zadu rasyt i VU bibliotekininkyste ir informacija Gal kas turit patirties , zinot gal ka nors apie sita specialybe daugiau ? Visada norejau mokytis psichlogija , bet su tokiu mokslu tikrai neistociau ten dar matiekos mokyklini teturiu.Siaip dar VU rasysiu istorija , gal kokia archeologija. krc rasysiu dafiga kur stot , bele istot P
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-08 17:48:14 | Nuoroda
o y KU niekas nezadat stoti?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-08 18:19:47 | Nuoroda
Ne nu as ble neikertu priciom reikia matiekos stojant i psichologija ?:((((
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-08 18:25:11 | Nuoroda
reiktu labiau pasigilint, pasiklausinet baigusiu kas per mokslas yra psichologija ir ko joje mokomasi jei tokie klausimai kyla kazkodel visi isivaizduoja kad tai tik klausinejimas "kaip jauciates?"...
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą