VU, Ekologija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 20:33:24 | Nuoroda
Rytoj. Tik į kuriuos `rūmus` dar nenusprendžiau Pasiregistravau dėl LSP. A, šiandien per radiją girdėjau, kad `studentai įdėmiai perskaitytų savo studijų sutartis`
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-27 23:55:40 | Nuoroda
Sveiki, ka tik iskepti ekologai Smagu būtų pabendrauti, jei bus ūpo brūkštelkit man i e-mailą
Žinutė parašyta: 2011-06-03 15:39:09 | Nuoroda

Sveiki! Žiūriu, apleista ši temelė :) Nejaugi nėra norinčių pasirinkti ekologijos sritį? Jei netyčia tokių atsirastų, tai norėčiau paklausti, ką apie ją galvojate, kokių balų maždaug reiktų istoti ir svarbiausia, gal yra jau turinčių patirties ir galinčių papasakoti - ar įdomu studijuoti?  :)

Žinutė parašyta: 2011-06-13 13:50:51 | Nuoroda

Negi nėra ekologų? :o

Žinutė parašyta: 2011-06-14 22:29:02 | Nuoroda

labas, as studijuoju, busiu 3 kursis, tai visai nieko, bet as ateity su ja turbut nesiesiu, o siaip kaip gamtos mokslai, visai nieko, daug pasakoti cia :D

Žinutė parašyta: 2011-06-15 21:23:03 | Nuoroda
SunLit rašė:

Sveiki! Žiūriu, apleista ši temelė :) Nejaugi nėra norinčių pasirinkti ekologijos sritį? Jei netyčia tokių atsirastų, tai norėčiau paklausti, ką apie ją galvojate, kokių balų maždaug reiktų istoti ir svarbiausia, gal yra jau turinčių patirties ir galinčių papasakoti - ar įdomu studijuoti?  :)

 stok i LZUU  i TAIKOJAMAJA EKOLOGIJA

Žinutė parašyta: 2011-06-29 15:08:42 | Nuoroda

Aš niekaip neapsisprendžiu, ar VU ekologija ar VDU aplinkotyra ekologija.. Gal kas kokių nuomonių turit?

  • Biologija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 100
  • Matematika / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2011-06-30 18:41:08 | Nuoroda
dovile.as rašė:

Aš niekaip neapsisprendžiu, ar VU ekologija ar VDU aplinkotyra ekologija.. Gal kas kokių nuomonių turit?

 Aš labai panašioj situacijoj :) Bet vis dėl to galvoju, kad pirmu numeriu reikia rašyt VU, kadangi girdėjau, kad ten daug krypčių ;) Bet šiaip, būtų įdomu sužinot, ar įdomios studijos ir ar tie, kurie įstojo, nesigaili :))

Žinutė parašyta: 2011-07-01 18:23:34 | Nuoroda

 aš taip pat į VU ekologiją stoju. Mano draugas ten mokosi, jam tikrai įdomu, bet labai sunku.. Ekologai VU save vadinama žmonėmis be gyvenimų. Velniop, vistiek ten noriu. 

Žinutė parašyta: 2011-07-01 18:26:28 | Nuoroda

 beje tiksliai negaliu pasakyti, bet į ekologiją įstojo gal apie 40 žmonių, bet kokie 15 per metus atkrito. Todėl ten tikrai nelengva. Vistiek noriu!

Žinutė parašyta: 2011-07-02 15:51:03 | Nuoroda
SunLit rašė:
dovile.as rašė:

Aš niekaip neapsisprendžiu, ar VU ekologija ar VDU aplinkotyra ekologija.. Gal kas kokių nuomonių turit?

 Aš labai panašioj situacijoj :) Bet vis dėl to galvoju, kad pirmu numeriu reikia rašyt VU, kadangi girdėjau, kad ten daug krypčių ;) Bet šiaip, būtų įdomu sužinot, ar įdomios studijos ir ar tie, kurie įstojo, nesigaili :))

 O aš vis labiau linkstu prie VDU. Aišku, vdu prestižas mažesnis, bet girdėjau, kad ten naujesnis mokymas. Be to, šiek tiek platesnė profesija, nes ekologija-aplinkotyra. Tik gaila, nes Vilnius pats priimtinesnis. Nu nebežinau visai :D

  • Biologija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 100
  • Matematika / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2011-07-02 17:01:35 | Nuoroda

 Sveiki visi! Aš labai noriu ekologiją, bet nežinau ar bus paskui ką dirbti. Tėvai dėl to labai nepatenkinti :/ Ir dar gal žinot maždaug kokio balo užtenka įstojimui?

  • Biologija / VBE 86
  • Chemija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2011-07-02 17:43:41 | Nuoroda
redakota rašė:

 Sveiki visi! Aš labai noriu ekologiją, bet nežinau ar bus paskui ką dirbti. Tėvai dėl to labai nepatenkinti :/ Ir dar gal žinot maždaug kokio balo užtenka įstojimui?

 tikrai užteks balo iš tavo rezultatų, gali nesijaudint. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-02 22:36:56 | Nuoroda
redakota rašė:

 Sveiki visi! Aš labai noriu ekologiją, bet nežinau ar bus paskui ką dirbti. Tėvai dėl to labai nepatenkinti :/ Ir dar gal žinot maždaug kokio balo užtenka įstojimui?

 Vat dėl to darbo tai aš irgi abejoju. Na, bet logiškai mąstant, juk visas pasaulis užsikrėtęs ekologijos banga, tai tikiuos, kad ekologams atsiras vietos po saule ;] Na jooo, balų tau tikrai pakankamai ;] o kaži su savi KB 19 galiu dėt vilčių įstot čia? Kaip manot? ;]

Žinutė parašyta: 2011-07-02 23:28:42 | Nuoroda
SunLit rašė:
redakota rašė:

 Sveiki visi! Aš labai noriu ekologiją, bet nežinau ar bus paskui ką dirbti. Tėvai dėl to labai nepatenkinti :/ Ir dar gal žinot maždaug kokio balo užtenka įstojimui?

 Vat dėl to darbo tai aš irgi abejoju. Na, bet logiškai mąstant, juk visas pasaulis užsikrėtęs ekologijos banga, tai tikiuos, kad ekologams atsiras vietos po saule ;] Na jooo, balų tau tikrai pakankamai ;] o kaži su savi KB 19 galiu dėt vilčių įstot čia? Kaip manot? ;]

 Gal irgi žadi į ekologiją?

  • Biologija / VBE 86
  • Chemija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2011-07-03 12:55:06 | Nuoroda
redakota rašė:
SunLit rašė:
redakota rašė:

 Sveiki visi! Aš labai noriu ekologiją, bet nežinau ar bus paskui ką dirbti. Tėvai dėl to labai nepatenkinti :/ Ir dar gal žinot maždaug kokio balo užtenka įstojimui?

 Vat dėl to darbo tai aš irgi abejoju. Na, bet logiškai mąstant, juk visas pasaulis užsikrėtęs ekologijos banga, tai tikiuos, kad ekologams atsiras vietos po saule ;] Na jooo, balų tau tikrai pakankamai ;] o kaži su savi KB 19 galiu dėt vilčių įstot čia? Kaip manot? ;]

 Gal irgi žadi į ekologiją?

 Tai joo, norėčiau, jei priimtų ;] šiaip pirmu nr rašiau :))

Žinutė parašyta: 2011-07-03 19:53:05 | Nuoroda
SunLit rašė:
redakota rašė:

 Sveiki visi! Aš labai noriu ekologiją, bet nežinau ar bus paskui ką dirbti. Tėvai dėl to labai nepatenkinti :/ Ir dar gal žinot maždaug kokio balo užtenka įstojimui?

 Vat dėl to darbo tai aš irgi abejoju. Na, bet logiškai mąstant, juk visas pasaulis užsikrėtęs ekologijos banga, tai tikiuos, kad ekologams atsiras vietos po saule ;] Na jooo, balų tau tikrai pakankamai ;] o kaži su savi KB 19 galiu dėt vilčių įstot čia? Kaip manot? ;]

 tikrai taip :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-04 17:35:12 | Nuoroda

Sveiki. Matau sunku apsispresti, man pernai buvo tas pats. Bet vat jau baigiau 1 - ą ekologijos ir aplinkotyros kursą VDU. Žinokit, atvirai pasakius ne čia norėjau įstoti, bet dabar kaip ir susidraugavau su ekologija :D Nežinau kaip VU, bet čia mokomės gana plačiai, todėl specializacijos pabaigus gali būti įvairios.

P.s. Jei norėsit kažko plačiau paklaust, galit ir per facebooką. Sekmės! :)

Žinutė parašyta: 2011-07-04 21:44:04 | Nuoroda

O gal kas nors turit info apie tai, ar lieka laisvo laiko nors kiek? Ir kaip bendrabučiai? Įmanoma gyvent? ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-04 23:03:54 | Nuoroda
SunLit rašė:

O gal kas nors turit info apie tai, ar lieka laisvo laiko nors kiek? Ir kaip bendrabučiai? Įmanoma gyvent? ;D

 Na tai laisvas laikas nuo daug ko priklauso, nuo tavęs pačios. bet jei VU tai pirmam kurse tai praktiškai ne, kiek žinau, jie dabar dar praktikas turi iki liepos pabaigos, o ir antram kurse lyg irgi yra praktika. Bet jei mokytis gerai tai taip iš širdies reikia, aš tai asmeniškai pati negalvojau, kad tokiam dalyke kaip ekologija reikia tiek pastangų dėt. O bendrabučiai kaip ir visur, normaliai ;D vat man ir įdomu dėl VDU kaip ten, sunku mokytis?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą