>>>>>>>>>Dailės egzaminas 2008 <<<<<<<<<
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-10 13:22:55 | Nuoroda
Tai va, artėja paskutinis egzaminas penktadienį - dailė. Kaip ruošiatės? Ką konkrečiai mokinatės? ((: Aš tai dar nieko nežiūrėjau (((:
Žinutė parašyta: 2008-06-10 13:24:11 | Nuoroda
na jo, bet data tai gera parinkta, kas daile laiko Penktadienis 13-oji
Žinutė parašyta: 2008-06-10 13:30:37 | Nuoroda
Kas prietarais netiki, gerai... Gal sekme atnes...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-10 13:49:03 | Nuoroda
Dar vakar kalbėjom dėl tos penktadienio 13-tos Tai ką ruošiatės egzaminui, aaa?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-10 14:18:54 | Nuoroda
idomu kiek per respublika tokiu laikanciuju ?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-10 14:21:05 | Nuoroda
neįsivaizduoju kaip tas egzas laikomas..ten jums būna klausimai iš dailės teorijos? ar dar ką nors nupiešti reikia?
Žinutė parašyta: 2008-06-10 14:28:21 | Nuoroda
buna du pazymiai ,kuriuos paskui sudeda ir padalina is dvieju. vienas uz darba piesybini,o kitas - teorija
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-10 14:36:10 | Nuoroda
mat kaip..
Žinutė parašyta: 2008-06-10 19:31:02 | Nuoroda
Na aš jau beveik viską ir išmokau Mokiausi iš psl http://mkp.emokykla.lt/ars/ Labai gera teorija ir pavyzdžiai. Dar liko lietuvos dailę persižiūrėti ir žodynėlį dailės pasimokinti, persižiūrėti pagrindines savokas, nes kartais būna lengvas klausimas, bet nesupranti formuluotės, kažkokie neaiškūs žodžiai. Kiek gavote už pirmą dalį??
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-10 21:50:08 | Nuoroda
manau dailes egzaminas yra vienas is lengviausiu egzaminu aplamai, jei esi lankes kokia dailes mokykla ar siaip tuom domiesi (: Istorija ta pati, viskas vyks beveik testo forma (: zinant savokas manau 90 is 100 balu gauti yra tikrai labai lengva (: ypac sis egzaminas jauciu bus populiarus kitais metais (: tik nesijaudinkit, ta 13 diena mums pades daug labiau nei muzika laikantiems 12 diena ((: Kaip kam sekesi per kitas 3 yskaitas ? (: kokius darbus pristatet ? (:
Žinutė parašyta: 2008-06-10 22:55:36 | Nuoroda
Na aš plakatą dariau ir 100balų gavau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-11 00:21:18 | Nuoroda
Umm, iš peržiūrų ir gynimo - maksimumas. Pristatinėjau fotografijas - portretus. Dėjau ant senų plokštelių ratu ir kabinau ant sienos. Viduryje buvo 30x40 fotografija. Darbų gynimo metu patefonu leidau senas plokšteles. va taip {: O šiaip pritariu, kad nėra sunku. Aš kiek sprendžiau ankstesnių metų egzaminus, tai per tą laiką tikrai galima gan neblogai gauti net nesimokius, o žinant iš bendro išprusimo kas yra kas. Tuo labiau, kad dailės istorijos taip niekada ir nesimokiau. Tik va prieš egzaminą galvoju, kad reikėtų kažką apie tautodailę daugiau žinoti, populiariausius pasaulio kūrinius/kūrėjus ir aišku tą žodynėlį reik pasižiūrėt. Tik kad man visai jokio baimės jausmo nėra prieš egzaminą, tai labai tingisi kažką dar skaitinėt O laikančių spėju negausiai.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-11 11:19:33 | Nuoroda
(:
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-11 11:25:14 | Nuoroda
Fotografijos yra tikrai grazhu (: pas mus irgi buvo siemet pora tokiu (: taciau nesuzavejo, galejo bent kompozicija pasirinkti kokia ydomia (: Sunku konkurtuoti ir ishsiskirti buvo grafika dariusiems moksleiviams (: shiais metais kaip niekad, bent pas mus, ja daranciu buvo daugiau nei puse (: kaip nekeista ten balai kitiems ir krito (: Pati dariau dekroratyvini pano (: pasaka, galeciau ir dar daryti jei nereiktu tik daug laiko jam (: ir shiaip egzaminas kaip ir mokyklinis, savi mokytojai taiso galime tiketis tikrai geriausio (((:
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 14:09:42 | Nuoroda
Na, tai kaip jums galutinai paskutinis II dalies dailės egzaminas? Blem, aš tai apsišoviau labai priešpaskutinėj užduoty.. Šv. Jurgis Kazimiero koją pakišo.. / O šiaip.. Juokingai lengvas buvo, ko ir tikėjaus, daugiau nei valanda anksčiau išėjau.. Kaip jums?
Žinutė parašyta: 2008-06-13 14:16:32 | Nuoroda
Aš tai irgi 10val išėjau, kaip ir dauguma, bet ir taip tikriausiai puse valandos tikrinausi Parašiau aš tą Jurgį, nes kiek žinau Kazimieras vaizduojamas su lelija rankoj, o Jurgis ant slibino, Kažkuriais metais buvo egzamine (rodos 2005) Kolkas kiek manau labai lengvas buvo, bet gal kaip visada kur prigrybavau ir iš to lengvumo nieko nesigaus8-) Labai bijojau kad nebūtų konors nupiešti, gerai kad ir nebuvo O paskutinė užduotis su tais ornamentais?? Net pusės žodžių nesupratau ir pirmąkart girdėjau...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 14:24:03 | Nuoroda
Ai, jap.. Šita irgi nenormali buvo Beveik iš akies, belenkokios intuicijos sužymėjau tuos 5 atsakymus ir tiek žinių Kažkiek visvien būsiu pataikius Ai, ta lietuvių dailė tai ne menka plynė mano galvoj / O rezultatai jau antradienį bus mokyklose skelbianmi, jap?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 14:27:06 | Nuoroda
ten tai tam paveiksle tai tiksliai Sv.Jurgis turiu uzrasuose.Kazimieras tai su lelija rankose na nzn man tai tas egzas buvo lengvas,o labiausiai patiko tos uzduotys kur reikejo parasyt laikotarpi(gotika,renesansas ir pan.) nas bet ten ir tuos paveikslus apibudint irgi nesunku buvo.tikejausi sunkesnio.
Žinutė parašyta: 2008-06-13 14:29:38 | Nuoroda
Na man mokytoja aiškino taip, kad pirmadienį ištaisys, ir tik paaiškės kiek balų surinko, vėliau siųs į vilnių ir iš ten atsiųs pažymį... Tai apie antradienį ir turėtų būt Visą savaitgalį galim būt ramūs
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 14:47:13 | Nuoroda
rmt?pas mus kiek girdejau snd tikrins.. tipo nuo 12 ar 13 val.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą