PO istorijos VBE. Egzaminai baigesi!!!!!
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-06-11 23:44:27 | Nuoroda
Na taip, bet atseit pernai lb sunkus buvo, nors as tai nepasakyciau O vat snd tai susivarciau kaip niekad... Manau, pernyksti geriau parases buciau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-11 23:46:34 | Nuoroda
pernykstis bent egza primine, o ne teksto suvokima...
Žinutė parašyta: 2008-06-11 23:48:26 | Nuoroda
Abituriente pritariu tau visu 100% kazkoki pasityciojima is egzo siemet padare
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-11 23:49:20 | Nuoroda
nu mano pvz teste nera klaidu, o per kitas uzduotis tai jauciu is 75 kokius dar 25 surinksiu nes ten koma kazkokia teksto suvokimai.. buciau geriau pries egza lt teksto suvokimus dares, o ne datas ir zemelapius kales
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-11 23:50:07 | Nuoroda
vieni paaiskinimai ir remimaisi dokumentais, o kur zinios, kur istorija tikra? ciu ir nebuvo
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-11 23:52:50 | Nuoroda
jums gerai, kad bent testą gerai padarėt. apie save tai patylėsiu. ai išvis. velniop šitas egzaminas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-11 23:53:51 | Nuoroda
Nec'as privalės mažinti išlaikymo kartelę nes egzaminas buvo KAŽMARAS Puse egzo suspėliojau....man patiko
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-11 23:54:11 | Nuoroda
apie testa ir as tyliu, nors padoriai suspeliojau, kartoju suspeliojau kaip niekad daug
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-11 23:57:04 | Nuoroda
aš tai nesitikėjau kai kurių atsakymų tokių išvis, jie man atrodė neteisingi, o pasirodo tie ir turėjo būt teisingi...žiauru ai nu....tikiuosi bent "žemėlapį" (jeigu jį taip pavadint galima ) ir tuos šaltinius po juo bent jau gerai užpildžiau tai kaip paskaičiavau tai jau turėtų būti išlaikytas egzas :D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-12 00:03:43 | Nuoroda
Na mano nuomonė kiek skiriasi.Nepasirodė man šis egzaminas kažkuo išskirtinis (išskyrus žemėlapių sudėtingumas ir gausa).Kaip visad: testas sunkus, reikalaujantis daugiau ar mažiau teorinių žinių bei loginio mąstymo, šaltiniai- teksto suvokimas ( tą patį sakė laikę pažįstami pernai istorijos egzaminą, todėl kažkaip ir nenustebino. Bet tikrai nesakau, jog jis man patiko.Aš taip pat jį būčiau parašius ir visiškai nesiruošus, todėl, kad egzaminas tikrai nereikalavo daug žinių.Reikėjo mokėt įsiskaityt.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-12 00:10:39 | Nuoroda
Kad teksto suvokimas tai jau tikrai, o ziurekit, ka jus parases paskutiniu saltiniu paskutiniam klausime ten kur apie V. Seima ir priezastis kodel skyresi jo paziuros nuo sukileliu? Kokias priezastis paraset?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-12 00:13:51 | Nuoroda
va būtent... išvis šiemet man egzaminai kažkuo neaiškūs :D kažkokie kitokie nei anksčiau, gal bandė tipo palengvint šiemet, bet nelabai kas išėjo :D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-12 00:14:21 | Nuoroda
Mane egzaminas tikrai stipriai papiktino: -Mes mokomes tokia placia pasaulio istorija, nuo Sumeru iki ES, o NEC'as sugeba is viso to ideti vos ne trys ivykius i egzaminas, kad patikrintu musu zinias. Jokiu pasauliniu karu! Jokiu zemelapiu (sunku ta, kad dave, pavadinti tikru zemelapiu - reikejo Lietuva jame pazymeti - absurdas!) -Viduramziai ir Senove sudaro 25% egzamino, o Senoves isviso nebuvo. Tai taip iseina, kad tai, jog mokiausiu, kaliau visokius romenus yra visiskai nesvarbu, nes ju ne su ziburiu nerasi! -Veliausi laikai, kuriuos idejo i egzamina buvo 1919! Naujausieji laikai sudaro 40% egzamino, o jie sugebejo du naujausiuju laiku metus ideti tik . -Jausmas toks, jog jiems nebereikia, kad mokinys moketu istorija. Uztenka, kad moketu skaityti! As, asmeniskai, jauciuosi papiktinta, kad metus intensyviai mokydamasi istorijos, nuejusi i egzamina savo zinias galejau panaudoti vos ne tiek, kiek, tarkim Maryte, kuri vaiksciojo i kas ketvirta pamoka (mat ji yra ismokusi skaityti). -Ir isvis, nuo kada istorija pasidare teksto suvokimas? As sutinku su faktu, kad reikia gal maziau versti mokinius kalti datas, o mokyti juos gaudytis istoriniuose saltiniuose, taciau, tai, ka gavom siemet buvo siek tiek juokinga. As mokausi vos ne 4000 metu istorijos ir manes sugeba paklausti, kam skirta rotuse? Ar tai tikrai taip svarbu zinoti mokiniui? (Tarp kitko i ta klausima atsakiau, tai cia ne pagieza) -Ir jeigu NEC'as zada keisti istorijos egzamino pobudi, daryti i labiau orientuota i saltiniu suvokima, o ne i mokinio zinias, tai ar nereiktu apie tai pranesti? Ar mokiniai turi suzinoti tai netiketai? Ar isvis jie sugalvojo musu laida padaryti bandomaisiais triusiais? Negalima taip.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-12 00:16:09 | Nuoroda
Šiais metais visi egzaminai buvo "lengvi" manyčiau.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-12 00:28:12 | Nuoroda
ei 7 testo atsakymas tikrai b? as manyciau kad c? gal galit kas swariai argumentuoti kodel manot kad b?aciu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-12 00:35:30 | Nuoroda
tikrai tikrai C.. nzn kodel tiksliai, bet juk SSRS okupavo Lietuva 1940 06 15, tai tam ir buvo skirta si sutartis manau...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-12 00:53:27 | Nuoroda
7 yra variantas c. A netinka nes ssrs kaip tik sia sutarim atidave lietuvai is lenkijos vilniu ir jo krasta, b netinka nes lietuva tautu sajungog buvo nuo 1922m., o d nes tuo metu is lietuvos klaipedos krastas buvo atplestas..taigi lieka variantas c Smagu, kad nors cia savo istorijos zinias galiu pademonstruot, nes per egza ju beveik neprireike krc 12 metu zmogus mokais, susikaupi ziniu bagaza ir ka dbr su jom veikt? nei egze ju reikia, nei kur kitur
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-12 01:20:10 | Nuoroda
Pas mane 5 klaidingi atsakymai teste, ne tragedija sakyčiau =]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-12 01:27:40 | Nuoroda
boikotuojam egzamina, greit peticija!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-12 01:30:04 | Nuoroda
jau su tom peticijom tai juokina negaliu, del ilgausko kazka rase, del popoviciaus nezinodami net ka ji pakeis, dabar nauja smelio deze vaikam supils
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą