Žmonės, kada jau bus lietuvių VBE atsakymai parasykit čia!
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-06-15 14:21:24 | Nuoroda
Aš manau, kad jūs čia bergždžiai ginčijatės. Kiekvienas esame skirtingas ir nieko nepakeisi. Vienas gali būti ramus, kitas stresuoja ir pan. Aš asmeniškai esu pakankamai ramus, nei nervuojuos nei ką, tiesiog įdomu, kaip pasisekė egzaminai. Įdomu kiek gavau. Maždaug galima jaust, kiek gausi, bet tiksliai neįmanoma, tai dėl to ir įdomu. Norisi sužinot. Netikiu, karalaiti, kad tu nenori tiksliai sužinot. O kitai tavo minčiai, jog nesupranti žmonių, kurie prieš egzus alpsta, visiškai sutinku. Man buvo per savaitę 3 egzai ir nieko. Nei aš nervinaus, nei ką. Po matiekos egzo dar uždalyvavau, kad kitą dieną nieko chemijos nesikartojau, o atsigaut bandžiau ;D Ir viskas gerai ;D Uch, kažkaip daug ką norisi pasakyt, gal biški ir nupjoviau į lankas, bet nieko ;D
Žinutė parašyta: 2008-06-15 14:44:48 | Nuoroda
Man idomus egzaminu rezultatai,bet ne ant tiek,kad is proto eiciau. Na dar prisideda tai,kad man egzaminu rezultatai nera labai svarbus,nes vistiek ketinu vaziuot studint i UK,o ten reikia metiniu pazymiu.
Žinutė parašyta: 2008-06-15 14:55:15 | Nuoroda
Tai jo, iš proto eit tai nesąmonė. Nėra tikslo ;D O ką studinsi UK jei nepaslaptis? ;P
Žinutė parašyta: 2008-06-15 15:11:04 | Nuoroda
As jau siemet turejau vaziuot studint zurnalistika Essexe,pildziau ta anketa nepagalvojes,kad rimtai gali priimti Bet vat pagalvojau,kad netenkina manes tokia specialybe,tai bandysiu kazka rimciau,gal ka su aviacija..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-15 17:22:21 | Nuoroda
o man pvz egzai svarbūs stojant į užsienį ir man šūdai pareis, jei neišlaikysiu tiek, kiek reikia. Todėl turiu greit sužinot, nes nuo to tikrai priklauso mano artimiausi trys metai minimum. Taigi, mane kankina ne rezultatų laukimas, o neužtikrintumas, nes net nežinau, į kurią šalį kraustysiuos
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-15 17:28:02 | Nuoroda
waxmade, man atrodo, kad liksi Lietuvoje :d nes kiek is draugu, kurie zhada studijuoti kazkur svetur, zinau, kad norint stoti i uzsieny, jau seniai reikejo rashyti prasymus, prasyti shules rekomendacijos, eiti laikyti stojamuosius ir .tt ir pan. nzn ar cia visoms salims, bet kaip sake tai tam stojamajame egze buvo apie 300 zmogu, kurie ivariai sugalvoja buvo kur stoti tai vat, tokios tokeles...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-15 17:43:40 | Nuoroda
nu man irgi keistai atrodo, kad stojant užsienin dar nieko nežino.. be to kiek žinau, daliai užsienio univerų nereikia ten kokių tais lietuviškų egzų, o reikia stojamuosius išsilaikyt.
Žinutė parašyta: 2008-06-15 18:04:42 | Nuoroda
Uk retai buna stojamieji..Jiems dazniausiai rupi metiniai pazymiai ir daznai tenka islaikyt IELTS egzamina. Siaip tai jau rudeni reik tvarkytis dokumentus ir siust iki sausio 15 kiek pamenu,bet paskutinis deadline berods birzelio 15. Bet istot tikrai lengva,pvz i ESSEX zurnalistika manes prase 9-10,egzai jiems nerupejo,o sitas unis kiek ziurejau 26 vietoj UK tope. Na,o jei norit i oxbridza tai reikes labiau pasistengt,ten ir pokalbis ir stojamieji buna. Dar yra toks dalykas,kad jie nelabai skiria musu mokyklinius nuo valstybiniu. Jeigu Kaziukas gauna 8 is matematikos MBE,o Stasele 60% surenka is VBE tai jie palankiau ziures i Kaziuka.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-15 18:13:32 | Nuoroda
na, aš kadangi didžiai patriotė užjūrio sistema per daug nesidomėjau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-15 18:32:37 | Nuoroda
net ir nenoreciau as ten kazkur i niekur... nepatinka man tie uzsieniai
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-15 18:38:03 | Nuoroda
o, nor vienas nesiveržia į visokias jū kei, norges, štatus ar dar kažkur
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-15 18:40:02 | Nuoroda
as ir nesiverziu neketinu kojos kelt is lt ir cia man lb gerai
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-15 18:40:59 | Nuoroda
as irg... visur gerai kur musu nera...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-15 18:46:55 | Nuoroda
sveikuciai snekejau su savo lietu mokytoja tai ta sake kad ryt turi buti rezai nes antradieni pakartotine sesija prasideda lietuviu valstybiniu egzu!!!!tad laukiam rytojaus
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-15 18:49:25 | Nuoroda
nu paziuresim.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-15 18:49:42 | Nuoroda
antradieni tiem kas neatvyko del svarbiu priezasciu! o kad ryt gali but rezai, tai pas mus sulei rastinei irgi sake...
Žinutė parašyta: 2008-06-15 18:51:03 | Nuoroda
Na lauksim lauksim, tikekimes, tiesa...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-15 18:52:52 | Nuoroda
tikekimes nors as pati tai nelabai tikiu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-15 18:55:00 | Nuoroda
vis tiek saskaitoj neturiu..
Žinutė parašyta: 2008-06-15 18:56:19 | Nuoroda
Manau, rastum is kieno tel issiust sms, jei jau paskelbtu, kad is tiesu yra rezultatai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą