isleistuviu sukneles... :)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 11:33:05 | Nuoroda
aš tai vakar įsigijau mielą miniatiūrinį rankinuką prie suknelės.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 11:50:40 | Nuoroda
na, as tei uz sawo suknele tik apie 40lt sumokejau.. lb paprastute..bet man patinka.. ir tas swarbiausia.. o del wisokiu papuosaliuku..tei pati megstu juos darytis..del to rupesciu nebus..jau mazdaug susipirkau is ko darysiu..ir wisai nebrangiai man iseis.. wat..kam tuos pinigelius cia taskyti be reikalo..geriau mokslam taupykit..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 12:07:37 | Nuoroda
ir nereikia ten issipustyti tom isleistuwem, nes paskuj atrodo kaip papugos as suknele pirkau pries puse metu, mokejau apie 150. toke paprasta ir tiek.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 12:09:24 | Nuoroda
Mane užknisa, kai panos susirenka su fėjiškom/a la vestuvinėm/super ultra ištaigingom tviskančiom sukniom. Paradas kažkoks.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 15:06:19 | Nuoroda
Šiemet visos ateis su "paprastutėmis , juodomis , arba vėjyje besiplaikstančiomis suknelėmis"( na bent jau kas šiame forume sėdi):D.Aj dar pamiršau paminėti, kad iki kelių:).Čia kaip kažkas rašė, kad visos prieš ilgas suknias, tačiau aš irgi neesu prieš.man tikrai gražu ilga, ne butaforiška suknelė (ir aš nekalbu apie vestuvines, su lankais ir etc.)).
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 17:54:58 | Nuoroda
man buvo nemiela mokykla,nemieli zmones,tai net neisiu i isleistuves...ir kiek rupesciu iskart nusimeta.... ir dar as nemegstu tokiu svenciu,net nesvente,o pasirodymas-pasimaivymas...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 18:01:42 | Nuoroda
Penktasgramas >> aš žinok irgi einu tik pasiimti atestato:p
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 19:53:22 | Nuoroda
Aš sumokėjau pinigus, bet irgi į balių labai netraukia eit. Labai man nepatiko mokykla, aš ten suvaržyta jaučiausi. Nežinau tiesiog... Gal net neisiu galiausiai.
Žinutė parašyta: 2008-06-21 20:02:51 | Nuoroda
Liūdna taip kad išeinant jau visam laikui iš mokyklos nesinori dar pabūti kartu su buvusiai klasiokais ir draugais... Man tai mano mokykla labai patiko, nauji draugai kurie nespėjo atsibos ir šeip visa atmosfera... gaila man ten teko mokytis tik dvejus metus. Žinau kad bus atestatų įteikimas, apie balių dar nieko negirdėjau, bet tikrai eisiu jei bus juk tokios šventės būna vieną kartą gyvenime nesinori kažkaip sėdėti namuose žinat kad kiti tavo draugai linksminasi... na bet jei jau taip nepatiko jums...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 20:05:16 | Nuoroda
dėl ilgų-trumpų, tai mano nei tokia, nei tokia vienas šonas žemę siekia, kitas vos ne miniakas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 20:08:35 | Nuoroda
būna tokių... ir tikrai gražių tu gal juokais aš tai rimtai tikrai mačius... priekį trumpa o gale ilga... tik jau ne į išleistuves gal su tokia
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 20:12:49 | Nuoroda
alter_ego>nu kas čia dabar?:DD.Neteko tokios suknios matyt, nebent tik ,kur priekyje trumpa, o gale ilga:p.Būsi išskirtinė:p
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 23:37:55 | Nuoroda
mano lotynų amerikos stiliaus.. daug padalkų, vienas sluoksnis jų raudonas, kitas juodas, jos visaip persikeičia. turi panašumų truputį http://lh5.ggpht.com/_9j66qKUh2lQ/R3BWN ... Dressx.jpg http://i9.photobucket.com/albums/a55/Mi ... CN0231.jpg http://i27.photobucket.com/albums/c177/ ... _Zoe_M.jpg grynai tokio modelio pastebėt neteko-labiau priraukta, nei pirmos 2 ir kiek mažiau nei trečioji
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-22 11:14:24 | Nuoroda
o mano suknutė visai paprastutė - raudona, sulig keliukais, tokia a la nerta ant šleikučių. jokių papuošimų ir kaina nedidelė. labai patogi, o pardavėja sakė, kad man taip tinka, kad galėsiu net per savo vestuvių antrą dieną ja vilkėti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-22 21:19:34 | Nuoroda
bubbly >> tikrai labai graži turėtų būti, jei tokia "a la nerta"... ir išskirtinė. Nemanau, kad daug kas bus su nertom.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-22 22:38:16 | Nuoroda
aš to ir tikiuosi, kad nebus tokių ypatingai daug, o gal išvis nebus
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-22 23:10:27 | Nuoroda
Pati labai nemegstu rubu kurie labai pigei atrodo ! Tad , ieskojau sukneles labai jau isskirtines , nenorejau paprastos ir nenorejau labai posniuos , suradau atrodo man tinkancia labiausiai ! Suknele tai riskiai zalia su raudonu , tokia labai lengvute , ilga (nes esu plonite ir nelabai miegstu roditi savo ilgu bet plonu koju ) ir su sleifu . Manau su tokia nieks neturi ateisti ,musu tai panos eina su tortais ,man tai tokios sukneles labai juokingai atrodo
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-22 23:12:00 | Nuoroda
kazkaip perdaug jus tom savo sukniom susirupinusios man nelb rupi.nu aisku ne su chalatu ateisu bet kitos cia ryskiai persistengiat...suprasciau cia butu kokia svente kai atvarai i nauja sulia ar univera ar dar kur kai esi naujoke ir reik ispudi padaryt o cia isleistuves...sako panos cia juk viena kart gyvenime bla bla bla...eilines isgertuves.jei ateisi valanda veliau visi bus toookie girti kad ne nepastebes kaip atrodai asmeniskai as is simtadienio net drauges kaip apsirenge blogai pamenu...cia reikejo visa laik graziom but jei jau taip svarbu ka mano vienas vakaras nieko nepakeis o leist tokius pinigus...suprasciau jei butu kokia tradicija kaip ruskiu ar lenkiu o pas mus...o dar tipo db visos varot ant pustu..meldziu dieva kad geriau pustom ateitu o ne kaip go go sokejos kaip praitais metais pilna plikom siknom buvo.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-22 23:18:07 | Nuoroda
Marke >> Na, supranti...Išleistuvės reiškia iš tiesų nemažai, nes pasibaigia vienas gyvenimo etapas ir prasideda naujas. Išleistuves prisiminsi visą gyvenimą. Pasipuošti norisi dėl to, kad visų pirma, mes esam merginos ir norim pasipuošti. Norim gerai jaustis, o gerai jautiesi, kai manai, kad atrodai gražiai. Plius, ne į kiekvienas išgertuves galima užsidėt gražią suknelę ir puošnią - išleistuvės mūsų, abiturienčių diena. Graži suknelė yra vienas iš prisiminimų. O tai, kad tavęs nedomina draugių rūbai, nereiškia, kad ir kitų nedomina. Tarp mano klasiokių yra daug tokių, kurios nužiūri nuo galvos iki kojų kiekvieną dieną.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-22 23:24:58 | Nuoroda
Nium gal ir sutiksiu lt mokyklose kazkaip labai jau idomei isleistuves svencia . Pernai buvau drauges isleistuvese,tai kai pamaciau kokiu puse sukneliu buvo , vieni su gotiskais elementais su kerzais atejo , kiti su plikom siknom , kiti visai kaip is gatves atejo su dzinsais nustebau ! aisku rusai,lenkai i isleistuves ziuri kitaip ,BEt JAU musu rusu mokykloj daug daugiau prikolu , visos panos ateina teip issiposusiuos , visur blizguciai , visur briliantai , tos sukneles "tortais" jokas ima Sukneles is gariunu valdo!!!
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą