MATEMATIKOS VBE rezultatai (emocijos, patenkinti balu ar ne)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 11:45:57 | Nuoroda
Keisti man tie zmogeliukai , kurie varo nepatenkinti ant " Moksliuku ir ziurkiu" ! Juk dabar atejo siokia tokia atpildo valanda... Kiek idejai, tiek ir gavai.. Zinoma, yra talentas ir gabumai, bet net su jais nieko nesimokydamas ne kazin kiek gausi.... As gavau 100 ir manau kad pelnytai, nes matematikai ne mokykloje kas savaite skirdavau mazdaug 7h... Tai vat, mielieji varytojai , kas ka pasirinko... As pasirinkau mokytis, o kiti gal leido laika su draugais... Dabar as gal turiu gerus balus, bet ne tiek daug draugu... Tik uzjauciu tuos , kurie labai ruosesi ir tiesiog kas nors ( gal kartais ir nervai) pakiso koja... Ir nereikia cia keikksnotis ir pykt sitais savo . Gal ir pasiseke kaikuriems surinkti daug daugiau nei tikejosi ( ir tai vis tiek yra tik saves vertinimas , kad as galeciau tiek ar tiek surinkti), bet vis tike daugiau maziau kas kiek vertas , tas tiek ir gavo... Putokit neputoje, patys pasirinkot.... Visus kitus labai labai sveikinu!!!!!!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 11:49:53 | Nuoroda
gavau 62%.. ir visai gerai man tikėjaus 50%..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 11:54:50 | Nuoroda
neteisybe... nusivyliau gyvenimu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 11:56:08 | Nuoroda
Yndriukas,kiek gavai?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 12:04:33 | Nuoroda
mates gavau 94. mokiausi tikrai nedaug, tinginys esu siaip tikejausi virs 80, tad lb apsidziaugiau situ rezultatu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 12:05:29 | Nuoroda
6% ... jau siunciu trecia karta zinute... negaliu patiket negali but tiek mazai....eina nx svelniai tariant...pasikart tik
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 12:08:11 | Nuoroda
Na jo,nekas ..Bet iš kitos pusės 6% geriau už mokyklinio egzo 10 ..Na nebent tau matieka neblogai sekėsi,tj tada visiškas gruzas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 12:14:22 | Nuoroda
tame ir yra visa esme... eina sau... visa nakti nemiegojau praverkiau ir db vel graudinuosi jau.... sakes....
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 12:18:43 | Nuoroda
o kas butu jai butum neislaikius isvis valstybinio,eitum kartis?is mokyklinio gavus 10 butum buvus laimingesne?jau geriau turek tuos 6 balus negu nieko.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 12:22:18 | Nuoroda
truput neikiratu tai pereinama s 13 ? taip? viena pan acia rase uz 13 balu gavau 3% tai kiap cia ikrst nekertu kazkaip..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 12:24:13 | Nuoroda
tai blem visi mano stojimai viskas nuplauke... naciort... viska atiduociau kad perlaikyt duotu valstybini... blem... ai velniop... dingstu is cia nes nervina kai visi sako kad gerai islaike... nors tikrai dziugu kad yra kam pasiseke.. nuosirdziai sveikinu...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 12:28:32 | Nuoroda
Gavau 62 . Matematikai buvau gabi iki 11tos klasės, tai labai daug ir nesitikėjau, o koks yra rezultatas - tai puiku:).
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 12:37:54 | Nuoroda
krc, b lygy perejau 12 klasei, nes a vos 4 istempiau, ir egza siaip ejau laikyt galwojau kad bent islaikyt reikia, o gawau 24, net daugiau uz kai kuriuos kurie a lygy daugiau turejo.. aisku paskui jau daugiau norejosi, bet ka padarysi, mokytis reikejo..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 12:45:04 | Nuoroda
Yndriukas, jei norėsi, perlaikysi kitais metais. Daugybė studentų perstojinėja iš vienos specialybės į kitą bet kuriuo atveju. Taigi, po metų laisvai gali perlaikyti ir perstoti. Kas dar įdomiau, perstodamas gauni daugiau patirties: pasimokai viename universitete su vienais žmonėmis, po to peršoki į kitą - visiškai pakeiti aplinką. Nors nuotaika po rezų bloga, bet jie galioja tik trumpai. Blogas rezultatas dar ne pasaulio pabaiga. Dabar teoriškai gali stoti ir į pagrindinių universitetų specialybes, kur nereikia matematikos (teisė pvz., tarptautiniai santykiai ir pan.) - nors, žinoma, priklausomai nuo kitų egzų. Bet kuriuo atveju, studijos nėra taip jau svarbu. Lietuvoje. Ir apskritai.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 12:49:20 | Nuoroda
Nesiparink indre, viskas bus ok , tikrai nepasaulio pabaiga, nors ne vienam mazai % gavus taip atrodo. Nenuleisk ranku, turek ryzto , pasieksi daug tikrai As gavau 56% , gerai yra
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 12:51:25 | Nuoroda
Ko jus myzat.Jei fizika laiket, tai dzin, kad ir visus egzus po 1% butumet gave , tai istotumet i VGTU ten kokia mechanikos inzinerija, na zinoma i mokama, o jei ir ten nepavyktu, tai i kolegija garantuotai priims, o po metu persilaikysit egzus ir perstosit.O jei net ir i kolegija nepavyktu, bet taip neimanoma, tai istosit i kunigu seminarija, ten priima apsikrikstinusius, jei neesat apsikrikstine, tai greit apkrikstys
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 12:52:20 | Nuoroda
Sveikinu visus! Labai dziugu, kad daugumai taip pasiseke!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 12:57:43 | Nuoroda
Na pasiseke taip kaip ir pernai. Cia gi procentai, jei gu butu nei vienas nemaziau gaves kaip tarkim 35 tsl, tai su 35 taskais butum gaves 1%, cia gi procentai, tad jie kiekvienais metais buna tokie patys, tik siais metais man atrodo, kad buvo daug zmoniu, kurie gavo po 20-30tsk, tai jie pasidalino po 40%, o kas surinko 40tsk, tas daug gavo. O siaip rimatai, kazin kiek duoda % uz 20ts.? ir kiek duoda uz 15 ar 30 tsk, na mazdaug?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 13:00:41 | Nuoroda
Gavau 76% Dziaugiuosi
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 13:07:08 | Nuoroda
Tikejausi plius minus 80, metiniam turejau 10, ir gavau 84 pilnai patenkinta savo balu jauciuosi, tuo labiau kad man jo stojant niekur neprireiks gal kam padovanot?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą