MATEMATIKOS VBE rezultatai (emocijos, patenkinti balu ar ne)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-22 02:32:31 | Nuoroda
Na tikrai,juokinga paskaicius kai kuriu jusu atsiliepimus apie rezus,kai gauna palyginus nemazai,o dar jiem blogai,aisku apetitas dideja bevalgant siaip,pasijutau geriau,jei taip galima pasakyt,kai paskaiciau,jog yra bent keli mano likimo zmogai,kurie ir mokes gerai ar normaliai,bet kazkodel gavi nedaug...skaudziausiai yra tai,kad gauni blogiau uz tuos,kurie mokykloj blogiau mokes..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-22 11:23:46 | Nuoroda
as mokykloj turėjau 6 vos vos uz matke, geriausiom viltym tikėjausi nors 10 proc gaut:D gavau 50 ~~~~~~~
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-22 11:27:37 | Nuoroda
as 90 gavau, siaip nesitikejau tiek labai patenkinta kai isejau is egzo, atrode kad tikrai daug gerai padariau, nebuvo sunkus, netgi per lengvas kaip valstybinio lygio...po to cia pasiskaitinejau komentarus, aptarima ir pasirode kad prirasiau nesamoniu na, kaip galiausiai paaiskejo ne tiek daug tu nesamoniu jei 90, o man matkes labiausiai reikejo gero pazymio valiooooo mokiausi tj tikrai daug, papildomai ejau pas mokytoja....viena pasikauscius mokytoja vis kalbedavo, kad tk darbu ir idetomis pastangomis ,jos manymu, galima pasiekt norimu rezultatu, na ta ir dariau ir todel dbr dziaugiuosi
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-22 12:43:37 | Nuoroda
kur galima rasti atsakymus valstybiniu egzu? bet tikrus, o ne kokio zmogaus parasytus kaip jis rase....
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-22 13:51:39 | Nuoroda
http://www.egzaminai.lt/79/ prasom
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-22 14:01:48 | Nuoroda
o dekui
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-22 15:18:21 | Nuoroda
paskaitau, kad visi lb gerai islaike... 90< ... keista kazkaip....
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-22 15:39:07 | Nuoroda
paskaitau, kad visi lb gerai islaike... 90< ... keista kazkaip.... 38 čia , turbūt teks tenkintis kolegija...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-22 15:42:26 | Nuoroda
13, kuo man tenkintis teks?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-22 16:11:02 | Nuoroda
Vaje vaje,reiškiasi vien tie,kas apie 90gavę ,o kiti bijo pasisakyt ,kad mažai gavo,todėl ir atrodo ,kad geri visų balai Mano mokykloj tai balai žemi gan,o gaila labiausiai tų,kurie gerai mokės o gavo mažai(tas mažai nėra nei 50) . taip kad džiaukitės gavę gerus rezus, sąvanaudžiai jūs
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-22 22:43:14 | Nuoroda
as gavau 65. Siaip dziaugiuosi,taciau galejau geriau kadangi matematikai skyriau labai daug laiko ir tik kai isejau is egzamino sugalvojau kai kuriu uzdaviniu sprendimus. manau cia stresas truputi pakiso man koja
Žinutė parašyta: 2008-06-22 22:53:31 | Nuoroda
Na, aš asmeniškai tikrai daug darbo įdėjau į matematiką, papildomai nelankiau, bet ėjau į modulį ir daug uždavinių sprendžiau bei juos aiškinausi... Paskutines savaites prieš egzaminą kartais net kokias 6h matematiką spręsdavau, taigi džiaugiuosi labai savo 96%, nors po egzamino, pamačiusi, kiek žioplų klaidų padariau, tikėjausi mažiau. Emissecret, va ir pasidžiaugsim, tai visai nereiškia, kad žmogus - savanaudis Juk dauguma labai gerai/gerai gavusių nevadina nevykėliais tų, kurie gavo mažai, o stengiasi užjausti, paguosti, patarti. Tai kaip čia tas savanaudiškumas pasireiškia? Džiaugimasis savo rezultatu nėra savanaudiškumas, tai - paprasta žmogiška emocija, kaip ir pavydas, kuris, natūralu, užplūsta pamačius, kad kiti gavo geriau...
Žinutė parašyta: 2008-06-22 23:18:55 | Nuoroda
Jus_soli, gal gali parasyt, kiek mazdaug tasku surinkai? Dekui
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-22 23:21:11 | Nuoroda
Tas, kas dirbo tas ir gavo savo.Kas tingejo, tas negavo.Zinoma keletas mokesi, bet kazkaip antgamtiniu galiu padedami gavo mazai..Viskas normaliai jei nebutu keletos zmoniu, kurie po egzamino sake:"kad tik gauciau bent 70%", po egzamino jau raso 93%, "kodel tiek mazai, nesamone"cia tik tarp kitko.
Žinutė parašyta: 2008-06-22 23:39:29 | Nuoroda
Vartotojas007 -700 --> lyg apie 48-49 turėčiau būti surinkusi
Žinutė parašyta: 2008-06-22 23:46:58 | Nuoroda
Jus_soli, aciuks Tiesiog surinkau apie 46 taskus ir gavau 95. Tai galvoju, ar cia realiai taip, ar cia lintelis mano rezultatus su kazkieno sumaise... Per daug kazkaip tiek tasku praradus...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-23 00:01:35 | Nuoroda
nors matematika ir nebuvo svarbiausias egzas, bet del jo labiausiai jaudinaus ir negalejau patiketi kai gavau atsakyma kad surinkau 97%... ir dar netikiu...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-23 00:08:17 | Nuoroda
Sveikinu visus labai gerai gavus dar karta pats gavau 65 ir gruzas ima nes matematika svarbiausia is visu daliku, daug mokiausi ja ir pas mokytojus ejau ... Ir svarbiausia mazdaug viska supratau is egzo.. bet va kas pakiso man koja Laikas butu dar buve nors puse valandos buciau spejes visus isspresti uzdavinius ir buciau gaves virs 80 laisvai o dabar del tempo stokos nepadariau beveik 3 uzdaviniu kur daug balu buvo ir fsio egzas baigtas Graudu kaip, daug mokeisi ir svarbiausia matei kad gali padaryti, o laiko ir neuzteko .. Uzuojauta kas gavo maziau nei tikejosi ir kas nors nepasiseke na bet nieko jau nebepakeisi, yra kaip yra Dar karta visus sveikinu kurie mokesi ir pavyko tinkamai panaudoti savo zinias
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-23 10:19:39 | Nuoroda
vartototojas turbut realu, nes as irgi turejau surinkt mazdaug 46 taskus o gavau 94 tai va, faina
Žinutė parašyta: 2008-06-23 14:24:24 | Nuoroda
Jo, meema, laaabai faina
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą