Verslo Vadyba -> VGTU
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 15:39:27 | Nuoroda
matke 99, rusu 99 , lietuviu 37, tureciau istot , bet nz kur geriau, istaigu vadyba ar verslo vadyba? kaip manot?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 16:07:42 | Nuoroda
va, ziuriu bendraminciu atsirado kaip gerai mano balai geri, istot problemu neturetu but: matke 100, prancuzu 96, lietuviu 85, istorija 90 tik va niekaip negaliu apsisprest:nekilnojamojo turto vadyba ar istaigu vadyba?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 16:19:18 | Nuoroda
Rutala, o nemanai, kas su tokias balais galetum stot i VU verslo vadyba ir administravima ar MRU VA? Nebent i Nekilnojimo turto vadyba stotum , o siaip tu per gera istaigu vadybai
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 16:58:46 | Nuoroda
Arunai, tu esi totaliai teisus bet tiesa sakant man yra ziauriai sunku apsisprest kur apskritai stot, nezinau dar ko tiksliai noriu tiesiog kazkodel mane traukia butent i VGTU. VU daugiau teorijos, o VGTU manau daugiau ir praktikos butu.na taip, kiek girdejau, tose vadybose nera sunku studijuot, ar as klystu? bet dabar del nekilnojamojo turto abejot pradejau, nes nekilnojamasis turtas dabar stovi vietoj, va viena pazistama baige, sako darba rast sunku. na nzn, o tu pats studijuoji gal ten? ar dar tik zadi stot?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 17:08:53 | Nuoroda
Vadybose nera sunku studijuoti... Iskyrus VGTU Labai daug matematikos, informatikos, fizikos ir pan. O Nekilnojimo turto vadyboje isvis fizikos, braizybos mokiniesi daugiau nei architekturoje. As dar tik siemet stosiu Taip pat buvau labai neapsisprendelis, bet uzteko kelis kartus nuvaziuot i pati MRU ir pasneket su studentais, kad suprasciau ka rinktis. Pabandyk pagalvoti kokie VGTU istaigu vadybos ir MRU VA pliusai
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 17:36:47 | Nuoroda
O Arunai, pats zadi i MRU VA stot? na, matai, as kazkaip MRU nelabai domejausi, daugiausia VU ir VGTU..bet matai, ten VU ekonomikos fakultete suda biski mala, tai nenoriu ten stot o va MRU nzn, girdejau apie finansu ekonomika daugiausia, kiek zinau zmones ten patenkinti, galvojau gal dar ten bandyt stot, nzn.. o va su braizyba ir apskritai kas liecia daile, tai man sunku, nes nemoku absoliuciai piest..mano arkliukas yra muzika matematika man nuostabiai sekasi, BET...informa nelabai tai vat ir nzn ka daryt, siaip ziuriu tas specialybes, kuriose matematikos daugiausia reikia, taip pat noreciau uzsienio kalbos nepamirst ech, nzn, gal dar ka galetum papasakot ka zinai ar siaip ka patart..tiesiog griebiuosi siaudo..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 17:52:15 | Nuoroda
Nu IMO su tavo balais MRU finansu ekonomika geriausias variantas.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 18:14:23 | Nuoroda
na ten olimpiadose jokiose tai as nedalyvavus zinoma buciau olimpiadu nugaletoja, tai gal i MIF'a koki stociau, bet dabar ne o frenchman, tu jau studijuoji, ar irgi tik stosi?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 18:34:57 | Nuoroda
Jei tau, Rutala, uztenka balu stojant i finansu ekonomika, tai tavo vietoj net nedvejociau, nes pazystu viena studenta, tai yra labai patenkintas. Labai. Paskaitos labai idomios, yra ir laisvo laiko pasemegaut studentisku gyvenimu. Labai daznai vyksta papildomos ivairiu zimiu politikos, verslo ar siaip kulturos veikeju paskaitos, labai gera biblioteka, bendrabuciai irgi tvarkingi pakankamai. O jei stosi i finansu ekonomika tau nuo bendriko iki universiteto bus apie 100 metru, o tai didelis privalumas, zinant, kad mokantis VU finansu draudimo matematika ryte reikia daugiau nei valanda per visa miesta vaziuot. Jei nori daugiau info apie Finansu ekonomika arba paprasta teise, parasyk PM arba i emaila ), gal pakelbesiu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 19:00:40 | Nuoroda
labai dekui, Arunai!! as i yahoo tau parasiau, jei pakonsultuosi, busiu labai dekinga didelis ACIU
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 20:07:34 | Nuoroda
as Verslo vadyba turbut antra rasysiu matke 91, lietuviu 78, anglu tik 18 bet gal kaip nors istosiu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 00:22:51 | Nuoroda
As pirmu rasysiu sia specialybe, bet net nezinau ar istosiu i nemokama. Mano egzaminai : Matematika - 90%, Lietuviu - 29%, Anglu - 66% ir Fizika, kurios cia nereikia - 64%. Na, pagal VGTU skaiciuokle, mano balas yra siek tiek didesnis nei anu metu paskutinio, bet galbut kaip nors. Antru numeriu rasysiu i ta pati, tik i mokama. Jei ka, busim kursiokais!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 16:15:19 | Nuoroda
Arunai, negasdink zmoniu VVF VGTU jokios fizikos nera (ir chemijos taip pat, jei ka) o informatika... tai word ir excel nera tokie jau sudetingi. VVF braizyba (ypac kompiuterine) yra tikrai labai idomi, deja trunka tik pusmeti. O del matiekos tai cia turiu sutikti, jos tikrai daug, bet ner ko noret, juk tai VGTU
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 16:50:28 | Nuoroda
Atsiprasau, jei ka suklaidinau, isijauciau su ta fizika Bet pirmo semestro mokomieji dalykai: Inžinerinė ir kompiuterinė grafika Informacinės technologijos 1 Matematika 1 Kūno kultūra 1 Verslo pagrindai Sutinku, kad cia tik pradzia, izanga ir t.t bet ne veltui ir vadinasi vgTu.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 16:58:15 | Nuoroda
Bet kad grafika visiems kazkaip labai patinka ir ten dazniausiai 9-10 visi turi, informatikos pirma pusmeti mokosi WORD'a, na aisku matieka gal kiek sunkiau, bet dar priklauso pas ka pakliusi. Pas mus buvo tikrai laaaabai griezta destytoja, bet uz tat puikiai isaiskindavo savo dalyka, svarbu buvo tik konspekta atsiverst ir pasimokyt pries egza
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 18:17:45 | Nuoroda
Magistre, nera mistiskai sunku gauti tuos 8 ar 9? Nes nesinori ant iskritimo ribos buti, tureti skolu ir pan. Ar cia tik nevykeliu kalbos kad VGTU apie normalius ivertinimus gali tik pasvajoti?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 20:43:33 | Nuoroda
magistre, o tu istaigu vadyba studijavai?:)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 22:20:33 | Nuoroda
Na atsakau is eiles Arunai, 8 ir 9 ir net 10 is kompiuterines grafikos tikrai nera sunku gaut. Juo labiau dalykas tikrai idomus ir visiems jis patinka. Pradedama nuo visisko 0 taip, kad tikrai niekas nesmaugia. Rutala, studijavau istaigu vadyba, gavau diploma ir dabar ten pat studijuoju magistra taip kad kreipkites pabandysiu padet ir jei kada prireiks ir pakonsultuot, gal dar kokiu darbu galeciau kompe paieskot
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 22:43:38 | Nuoroda
Magistre, o kokios gyvenime perspektyvos laukia baigus sia specialybe? Galvoje sukasi ivairios mintys, bet kadangi tu studijuoji jau magistrantura, tai gal ka nors placiau pasakysi. Ka galima dirbti baigus? Ar reikalingi tokie zmones isvis Lietuvoje?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 23:45:12 | Nuoroda
Streno labai gera klausima uzdave, norejau to paties uzklaust
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą