VU MF
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-28 00:17:02 | Nuoroda
[b:2xjo8stv]Kelly[/b:2xjo8stv]: Man kaip mielai kažkaip skamba tos likimo draugės ;D Aš va tikrai labai noriu į stovyklą, bet tai maža tikimybė, kad ten pakliūsiu. Nieko neturiu ko kamantinėt, taigi ;D Gal savo skype duotum ? :]] O niekas nežino , kad kai sumoki už mokslą pinigus , tai kvitą reikia vėl vešt i VU? Aš penkt. pridaviau doc. tai man sakė per 5 d. susimokėt ir daugiau nieko :/ Kai grįžau, pletkų lygyje girdėjau, kad reikia. Tai dabar nebežinau. Reikės vėl maž kam skambint ar važiuot paklaust :/
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-28 00:21:15 | Nuoroda
[b:rf6ex8ye]Kelly[/b:rf6ex8ye]: Man kaip mielai kažkaip skamba tos likimo draugės ;D Aš va tikrai labai noriu į stovyklą, bet tai maža tikimybė, kad ten pakliūsiu. Nieko neturiu ko kamantinėt, taigi ;D Gal savo skype duotum ? :]] O niekas nežino , kad kai sumoki už mokslą pinigus , tai kvitą reikia vėl vešt i VU? Aš penkt. pridaviau doc. tai man sakė per 5 d. susimokėt ir daugiau nieko :/ Kai grįžau, pletkų lygyje girdėjau, kad reikia. Tai dabar nebežinau. Reikės vėl maž kam skambint ar važiuot paklaust :/
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-28 13:36:14 | Nuoroda
tai kaip ten tiksliai del to mokejimo?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-28 23:47:58 | Nuoroda
Jei istojai i mokama tai va man sake taip: susimoki per 5 d. ir kviteli reikes rugseji paduot mf. O kaip su kitais mokejmais tai nezinau :]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-29 11:24:59 | Nuoroda
eagle7, aisku, kad galiu skype duot! ) La_reine_du_monde_588 Prasom visi kam reikia... ;D O del mokejimo taip: pirmiausia univere priduodi dokumentus ir pasirasai sutarti. Ten duoda lapa, kuri per 5 dienas kartu su pinigais turi nusinest i banka. Banke sumokejus gauni kvita, kuri rugsejo pradzioj (kai jau eini i univera) nunesi i dekanata. Ten gausi savo sutarties dali ir bus visi dokumentai sutvarkyti . ) Del fuxu stovyklos. Biskeli kazkaip nelabai man patinka, kad jin vyks vidury savaites (rugpjucio 6-8 dienom), bet as vis tiek zut but bandysiu ten patekt. Nuo liepos 31d. 21val vakaro reikia siust trumpus motyvacinius e-mailus, kodel nori vaziuot i stovykla. ;D Siaip kai priduosit dokumentus, ten viska smulkiai paaiskins fuxu tetis Raimundas ir keletas jo pagalbininku. ;D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-31 10:55:39 | Nuoroda
tai gerai, nes neaisku buvo del to kvituko ai, o gal zinote, kaip ten del tu chalatu? kada ju reiks?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-31 16:25:21 | Nuoroda
manau, kad per pirma paskaita chalato tikrai nereiks. Siaip turetu viska pasakyt univere...
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą