Istorija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-18 21:49:54 | Nuoroda

Į KU, kaip manai, įstočiau?

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 5
Žinutė parašyta: 2009-07-18 21:56:52 | Nuoroda

Sveiki visi, na aš pirmu numeriu rašiau VU istoriją mano KB 19,40, matyt, sunku būtų tikėtis vf vietos, bet viltis miršta paskutine .

Žinutė parašyta: 2009-07-18 21:59:47 | Nuoroda
Blakstienėlė ;]] rašė:

Į KU, kaip manai, įstočiau?

 Manau, jog turetum istoti

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-07-18 22:00:59 | Nuoroda
Stelmis rašė:

Sveiki visi, na aš pirmu numeriu rašiau VU istoriją mano KB 19,40, matyt, sunku būtų tikėtis vf vietos, bet viltis miršta paskutine .

 Na, as su 19.96 vf tikiuosi, 

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-07-18 22:04:53 | Nuoroda

Jūs tai taip, gausit vf tikrai..;)o aš, kad tik į mokamą įstočiau...

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 5
Žinutė parašyta: 2009-07-18 22:09:25 | Nuoroda

Ačiū už gerus žodžius, nes pati savo jėgom nelabai pasitikiu ;) į mokamą turėtum įstoti, nes kaip suprantu, nėra daug norinčių stoti į istoriją

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-07-18 22:10:23 | Nuoroda
vyshni@ rašė:
Stelmis rašė:

Sveiki visi, na aš pirmu numeriu rašiau VU istoriją mano KB 19,40, matyt, sunku būtų tikėtis vf vietos, bet viltis miršta paskutine .

 Na, as su 19.96 vf tikiuosi, 

 Tikėtis tau jau kaip ir nereikia, vf vieta praktiškai garantuota, bėje taip pat i VU? 

Žinutė parašyta: 2009-07-18 22:10:53 | Nuoroda

Na, kiek žiūrėjau bent KU tai nedaug stoja, ir VDU taip pat :)

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 5
Žinutė parašyta: 2009-07-18 22:23:58 | Nuoroda
Stelmis rašė:
vyshni@ rašė:
Stelmis rašė:

Sveiki visi, na aš pirmu numeriu rašiau VU istoriją mano KB 19,40, matyt, sunku būtų tikėtis vf vietos, bet viltis miršta paskutine .

 Na, as su 19.96 vf tikiuosi, 

 Tikėtis tau jau kaip ir nereikia, vf vieta praktiškai garantuota, bėje taip pat i VU? 

 Niekada negali žinoti... :) taip, į VU ;)

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-07-18 22:26:42 | Nuoroda
Blakstienėlė ;]] rašė:

Na, kiek žiūrėjau bent KU tai nedaug stoja, ir VDU taip pat :)

 tai vat, turetum įstot ;)beje, kodėl renkiesi istorijos studijas? Pastaruoju metu aplinkiniai mane pradėjo graužti, kad istorija labai neperspektyvu, neįsivaizduoju, kaip jiem išaiškint, jog istorija mano pašaukimas ;)

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-07-18 22:28:45 | Nuoroda
vyshni@ rašė:
Blakstienėlė ;]] rašė:

Na, kiek žiūrėjau bent KU tai nedaug stoja, ir VDU taip pat :)

 tai vat, turetum įstot ;)beje, kodėl renkiesi istorijos studijas? Pastaruoju metu aplinkiniai mane pradėjo graužti, kad istorija labai neperspektyvu, neįsivaizduoju, kaip jiem išaiškint, jog istorija mano pašaukimas ;)

 Siusk juos i visas keturias puses. As bent jau taip daryciau jei atsirastu priestaraujanciu mano pasirinkimui.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-18 22:30:50 | Nuoroda

Istoriją parašiau ne pirmoj vietoj, bet norėčiau visai įstot į ją, o ką kiti kalba, man visai nesvarbu, man istorija patinka, net lb, tik, kad egzas nlb nusisekė, mokykloj ją lb mėgau :) pirmoj vietoje parašiau žurnalistiką, po to filologiją lt, o vat sekanti sąraše - istorija ;)db kiek gailiuos, jog aukščiau jos neparašiau ;D na, bet kaip bus taip, kur įstosiu ten... ;)

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 5
Žinutė parašyta: 2009-07-18 22:33:58 | Nuoroda
Blakstienėlė ;]] rašė:

Istoriją parašiau ne pirmoj vietoj, bet norėčiau visai įstot į ją, o ką kiti kalba, man visai nesvarbu, man istorija patinka, net lb, tik, kad egzas nlb nusisekė, mokykloj ją lb mėgau :) pirmoj vietoje parašiau žurnalistiką, po to filologiją lt, o vat sekanti sąraše - istorija ;)db kiek gailiuos, jog aukščiau jos neparašiau ;D na, bet kaip bus taip, kur įstosiu ten... ;)

 Manęs irgi visi klausia, kam tau ta lt filologija, ir ta istorija, gi neperspektyvu..nesąmonė, jei aš noriu tai studijuoti, tai yra mano reikalas, kdl aš turiu stot ten, kur pasak kitų yra tipo perspektyvu, bet tos studijos manęs nedomina..aš tiesiog nesimokinsiu ten vien dėl diplomo ir perspektyvios spec..

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 5
Žinutė parašyta: 2009-07-18 22:35:18 | Nuoroda

Mano balas 19.04 berods ir VDU istrija vf 4 vietoj, bet kadangi VDU politika m trecioj, tai istorijos neprireiks. O patinka istorija man labai. Tiesiog manau jog mokantis politologija galima ir paciam dometis istroija.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-18 22:36:03 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
vyshni@ rašė:
Blakstienėlė ;]] rašė:

Na, kiek žiūrėjau bent KU tai nedaug stoja, ir VDU taip pat :)

 tai vat, turetum įstot ;)beje, kodėl renkiesi istorijos studijas? Pastaruoju metu aplinkiniai mane pradėjo graužti, kad istorija labai neperspektyvu, neįsivaizduoju, kaip jiem išaiškint, jog istorija mano pašaukimas ;)

 Siusk juos i visas keturias puses. As bent jau taip daryciau jei atsirastu priestaraujanciu mano pasirinkimui.

 Taip ir darau, tik mintyse :D 

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-07-18 22:36:47 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:

Mano balas 19.04 berods ir VDU istrija vf 4 vietoj, bet kadangi VDU politika m trecioj, tai istorijos neprireiks. O patinka istorija man labai. Tiesiog manau jog mokantis politologija galima ir paciam dometis istroija.

 Politologija irgi gan įdomus mokslas ;)

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 5
Žinutė parašyta: 2009-07-18 22:37:48 | Nuoroda
vyshni@ rašė:
Mr.Lazy rašė:
vyshni@ rašė:
Blakstienėlė ;]] rašė:

Na, kiek žiūrėjau bent KU tai nedaug stoja, ir VDU taip pat :)

 tai vat, turetum įstot ;)beje, kodėl renkiesi istorijos studijas? Pastaruoju metu aplinkiniai mane pradėjo graužti, kad istorija labai neperspektyvu, neįsivaizduoju, kaip jiem išaiškint, jog istorija mano pašaukimas ;)

 Siusk juos i visas keturias puses. As bent jau taip daryciau jei atsirastu priestaraujanciu mano pasirinkimui.

 Taip ir darau, tik mintyse :D 

 Žinoma, gi nemandagu, geriau jau mintimis ;D

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 5
Žinutė parašyta: 2009-07-18 22:39:26 | Nuoroda
Blakstienėlė ;]] rašė:
Blakstienėlė ;]] rašė:

Istoriją parašiau ne pirmoj vietoj, bet norėčiau visai įstot į ją, o ką kiti kalba, man visai nesvarbu, man istorija patinka, net lb, tik, kad egzas nlb nusisekė, mokykloj ją lb mėgau :) pirmoj vietoje parašiau žurnalistiką, po to filologiją lt, o vat sekanti sąraše - istorija ;)db kiek gailiuos, jog aukščiau jos neparašiau ;D na, bet kaip bus taip, kur įstosiu ten... ;)

 Manęs irgi visi klausia, kam tau ta lt filologija, ir ta istorija, gi neperspektyvu..nesąmonė, jei aš noriu tai studijuoti, tai yra mano reikalas, kdl aš turiu stot ten, kur pasak kitų yra tipo perspektyvu, bet tos studijos manęs nedomina..aš tiesiog nesimokinsiu ten vien dėl diplomo ir perspektyvios spec..

 Baisiausia, kai teigiama, jog su istorija nesusirasiu jokio darbo. Net kraujas užverda iš pykčio :D

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-07-18 22:42:24 | Nuoroda

Nu, matai, kiti studijuoja tik  tam, kad darbą gautų, aišku, realu. kad taip yra.. bet reik studijuoti tai, kas tave domina, o  ne aspie darbą pirma galvot, darbas dar toli gražu, pirma studijos, o jei būsi apsukrus ir naglas( kaip šiais laikais būtinai reik mokėt būt;D) tai ir tas darbas atsiras, ir dirbsi su malonimu, nes bus mėgstamas tavo darbas ;)

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 5
Žinutė parašyta: 2009-07-18 22:46:30 | Nuoroda

Buūent, svarbiausia, kad darbas būtų megstamas, širdžiai mielas :) 

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą