Kokiais balais i ISM??
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 18:37:12 | Nuoroda
Kokiais balais stojat i ekonomika ir verslo vadyba? :>*
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 18:54:58 | Nuoroda
stojimai.lt balu skaiciuokleje buvau suvedes kazkada ant bairio pazymius ir balus norint istot i ISM tai krc ir su 4 is mokyklinio matkes sugebejau surinkt minimalu konkursini bala aisku cia seni duomenys, kaip dabar yra nezinau. ISM svarbiausia pinigai, kuriuos kisat i mokslus tai automatiskai ir balai konkursiniai mazi, kad galetu beweik bet kas istot.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 19:02:09 | Nuoroda
Na tiu gal teisus,bet idomu kiek zmoniu nori stot i 10 000lt per metus reikalaujancia istaiga ir kokiais balais? ;D*
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 20:13:42 | Nuoroda
baikit stumt ant ISM'o. Kas nori, tas ir stoja, o susidaro vaizdas, kad kitus pavydas graužia, jog yra žmonių, kurie išgali susimokėt už tuos mokslus. Gal išsigydykit lietuvišką pavydo sindromą. Negaliu sakyt, kad mano balai aukšti, bet nėra ir žemi: matematika 71 anglų 74 istorija 94, bet va stoju į ISM'o eko plius politika.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 07:04:51 | Nuoroda
kos cia dar stumimas? ar as sakiau ka blogo del studiju kokybes? kas nori tas ir mokosi. as tik teigiau kad i ISM lengviau istot nei i tokia pat specialybe VDU ar VU.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 09:51:22 | Nuoroda
Nu ir kas, kad i ISM lengviau istot? ISM labai protingai daro, kad susirenka pinigus is visu, kurie juos nori moket, nors ir turi mazesni ziniu bagaza(tikrai ne visi) po vidurines baigimo, nei tie kurie stoja i VU ar kitus Lietuvos univertsitetus. Po pirmo semestro tikrai daug studentu atkris, o is surinktu pinigu kiekvienais metais bus vis tobulinama studiju kokybe... Jau siemet galime stebeti su kokiais aukstais balais abiturientai verziasi studijuoti i ISM, kai pries kelis metus net patys mane, kad nera skirtumo tarp eilines kolegijos ir sio Norvegijos BI universiteto padalinio Lietuvoje
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 11:05:04 | Nuoroda
Turėk atestatą ir įstosi, bet ar baigsi tai klausimas...
Žinutė parašyta: 2008-06-30 15:00:48 | Nuoroda
Jeigu neįstosiu kur noriu, galbūt stosiu čia, tik nežinau, ar į ekonomiką, ar į ekonomiką ir politiką. Balai: anglų 94, matieka 97, istorija ir lietuvių 100.
  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2008-06-30 19:02:42 | Nuoroda
Kolegoms: Na ka, siandien apturejau didzia diena, pateikiau prasyma i ISM Ekonomika (1st). Susipazianu su simpatiska administratore, kuri mane uzregistarawo ir dar per ta laika paklausinejau jos apie ISM. Tai wa... klausiau, kaip ten zmones uzsimoka uz moxla, is kur paskolas ima ir pan. Ir kagi ji man atsake... sako: "TEVELIAI Moka" Omg galvoju... cia kai pasiskaitinejau forumuose, tai susidariau ispudi, kad ten daugelis visgi ima paskolas, ir dirba... bet kai taip pasake ta, kuri ten dirba, ir twarko visa buhalterija... tai... emmm... Ir dar sake, kad daug ateina lb tu "turtingu teweliu" vaiku/moxlweiviu, kurie mokosi lb seipsau ir galvoja ten nusipirkti diploma. Taciau iskrenta 25%. Na... manau cia nera daug... bet tie 25%, kurie turi tas 2 skolas, pasirodo gali vel stydijuoti.. OPA Neiskrenti is ISMm, tik prarandi pusmeti... Turbut sito daug kas nezinojot ( as tai ne ). Be to, sitos visos balu skaiciavimo swetaines pasenusios, kai ten nuejau man per naujo paskaiciavo bala. Dbr balas dar aukstesnis. (sun) Bet... reikia surinkti daugiau 15, nes kitaip tau rekomenduos pasiimti paildomas pamokas (kreditus). ISM! ISM! ISM!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 14:06:04 | Nuoroda
zibas, tu gal vakar kaune pas asta pildei prasyma?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 15:04:04 | Nuoroda
Aš į ekonomiką stoju su 46 matiekos, 87 lietuvių ir 89 anglų, jei teisingai pasiskaičiavau pagal formulę, duotą ISM laikrštuke, kuri atėjo su lrtytu, tai mano konkursinis balas 18,925. O dėl to apmokėjimo, nematau čia kažkokios tragedijos, jeigu tėvai turi finansinių galimybių išleisti vaiką į tokį universitetą, kuo aš dabar kaltas, kad tėvai gerai uždirba ir nori, kad jų vaikas studijuotų ten, kur nori, o ne kur stumia galimybės? Aišku, spėju, kad susirinks įvairiaspalvės publikos, bet pavyzdžiui iš mano pažįstamų rato, kiek teko girdėti, stos keli gerai besimokantys ir įdomūs žmonės. O šiaip čia jau tavo reikalas, kaip tu įstojęs į ISM būsi motyvuotas ir kiek norėsi mokytis, nepriklausomai nuo ten studijuojančios publikos
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 15:52:58 | Nuoroda
deex tu kaune ar vln?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 18:36:18 | Nuoroda
Į Vilnių
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 18:59:51 | Nuoroda
na taip,jei tevai turi pinigu apmoket ,apmokes,bet tegul ziuri,ne tik KAD METUS ,BET JUK KETURI METAI,KAD NORS BAKALAURA BAIGT,TAI ,KAD REIKS 40 000 LT TAI TIKRAI. :>
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 23:25:29 | Nuoroda
Deex, gal is vvd kas nors i ISM stoja?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 23:59:50 | Nuoroda
sesė gavo šeis metais ISM diplomą, apsigynė ir ką? atsimokė 4metus, sumokėjo tuos ale didelius pinigus, ir dabar turi gerą darbą, viskuo patenkinta, visokių univerų reikia ir manau yra juokinga, kai visi stumia ant to ISM, tipo privatus univeras tai viskas, tik pasiturintis ten gali mokytis.. pff.. bent jau mokymosi programa ir šeip mokymasis, kiek man pasakojo, yra labai įdomus
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 13:20:41 | Nuoroda
kad ir netikejau,bet pasitvirtino,su IM diplomu retas priima,o lb protingi destytojai nepastaria stot .. ;/// nes gali kitur patekt.
Žinutė parašyta: 2008-07-02 13:56:20 | Nuoroda
Nesąmonė. Pas tėtį į darbą atėjo du šviežiai iškepti ISM bakalaurai ir gavo labai aukšas pareigas - vienas netgi finansų direktoriaus vietą. O įmonė ne iš mažųjų.
  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2008-07-02 14:06:37 | Nuoroda
Monthana,imbecile tu,ISM diploma kaip tik visi labai vertina. IR ne vien Lietuvoj,o ir daugelyje saliu. Tad nustok kliedet nesamones ir klaidint zmones.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 20:19:24 | Nuoroda
Monthana, tu kazka maisai. Nes as asmeniskai pazistu lizingo generaline direktore, tai ji man ir patare i ISM stoti, nes sake, jog, kai pati renkasi darbuotojusis ISM pasirodo geriau, nes moka dirbt komandose, o ne iskale vien sausa teorija. Beto man ji pateike pavydi, kad jei i darba priima 5 zmones (pvz.:is VU ir ISM) tai bent 3 buna is ISM. Na, zinoma gal kartais SEB VB lizingas tokia nezymi, smulki imonele
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą