del Lietuviu egzo...
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 15:19:17 | Nuoroda
nezinau, as pats ta isgirdau sitam forume nu as jau seniai su savo skurdziu ivertinimu susitaikiau, bet ka daugiau zmogus veiksi, reikia biski pakelt bangas. o seip tame yra logikos nu kaip bus tai. laikas parodys
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 15:28:01 | Nuoroda
kas nepatenkinti ivertinimais, rasykite apeliacijas, o ne kelkite visuotini skandala... kasmet vis tas pats ir tas pats...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 15:38:12 | Nuoroda
ka cia nusisneki... kaip ten tu ...007... taigi ne visi ir yra nepatenkinti savo rezultatais. tai cia ir gali buti, kad tarkime 82 susimaise su 89 ir nelabai kas cia pastebes... pf..is viso logikos jokios. cia bent jau del sito
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 15:40:17 | Nuoroda
seip kasmet nebuna taip
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 15:42:43 | Nuoroda
ir dabar su kitais egzais nieko neivyko..nors raso ir tame forume kad is anglu ten daugiau tikejosi..bet tokiu arsiu diskusiju kaip su lt ne is tolo nesukele vat tai yra normalu..bet su lt tai tikrai kazkas antgamtisko
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 16:06:57 | Nuoroda
hehe, cia stumiat vieni ant kitu.. as asmeniskai tikejausi lietuviu gauti daugiausia, nes geriausiai ja mokejau, beto interpretuoti mokemes jau labai seniai. bet kaip gavau 46 tai nuplauke labai daug profesiju, ir as UZ tai, kad butu pertikrinami kodai. Kodel as savo bala tureciau atiduoti kitam ?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 16:13:26 | Nuoroda
suprantu jusu apmauda, bet man atrodo, kad dauguma zmoniu uzuot kaltine save kaltina nec'a...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 16:16:35 | Nuoroda
Gerai. Tarkim Paduodu apeliaciją. Ir? Kas iš to? Kada mano darbas bebus patikrintas? Kada begausiu atestatą? Juk jį reikia pristatyti ten, kur noriu stot dar iki liepos 19, ne? Ar aš kažko nesuprantu?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 16:39:11 | Nuoroda
na manau kad viskas bus suspeta,tik reikes greitai suktis gavus atestata. As is viso rytoj vaziuoju prasymo rasyti,o atestata nuvesiu kaip tik gausiu,nes irgi apeliacija padavus LT
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 16:43:35 | Nuoroda
Klausykit brangieji, persasi ideja kad nelabai esate informuoti apie ta apeliaciju rasai. Taip parasai apeliacija, pertikrina tavo darba, bet tu jo juk nematai. Tai is kur tada zinot ten tavo visas egzaminas rasytas, ar pavyzdziui teksto suvokimas paimtas kito zmogaus? Apeliacijos cia nepades, jeigu sumaisyti yra kodai. Taip kad tie, kurie bijo prarasti savo galbut neteisingai uzdirbtus balus, tegul nesvaigsta, kad tie kurie nepatenkinti rezultatais tegul duoda apeliacijas, o ne kisa viska i viesuma. O apie ta darbo neatitikima irgi girdejau ir tikrai ne per si foruma. Taip kad kodai turetu buti pertikrinti dar karta, tam kad butu teisybe;)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 16:52:18 | Nuoroda
manau tu nesi gerai informuota, tie, kas rašo apeliacijas, gaus rašto pavyzdį (trumpą ištraukėlę iš darbo).
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 16:58:56 | Nuoroda
Aš tai jau buvau kaip ir susitaikius su to egzamino rezultatu ir mintim, kad visgi aš lūzerė Na, sunku labai buvo, kai žinojau, kad mergina, kuri man skambindavo telefonu ir prašydavo suvokimo teksto atsakymų, (į kuriuos daugmaž atsakydavau teisingai), gavo 40%, o aš 7% ;D Nedideli tie skaičiai, bet va... Plius, labai nuoširdžiai interpretaciją parašiau. Išnagrinėjau viską kaip begalėjau.. Mokiausi 12 metų ir gan neblogai. Gerai, nelyginu savo rezultatų su metiniu pažymiu ar bandomuoju, bet nelabai realu... Šiandien sutikau lietuvių mokytoją. Sako: "rašyk rašyk apeliaciją, pratęsė iki liepos kažkelintos tą laikotarpį.." Tai dabar vėl iš naujo viskas prasideda. Parašyčiau, kol dar laiko yra, nes nedarydama nieko vėl rizikuoju, kad viskas taip ir baigsis, kai niekas nieko nebepatikrins. Buvo minčių rašyt ir prieš tai, bet sutrukdė tas faktas, kad reikia atestatą pristatyt iki liepos 19, o po apeliacijų gi tą atestatą patys gaunam tik po mėnesio... Nežinau nežinau.. Neviltį varo šitokios nesąmonės. Kaip iš tiesų yra su tom datom? Kada pertiktrina tuos darbus? ;D Blem, gal nesąmonė būtų, jei gaučiau atestatą ir bandyčiau stot, ten, kur vietų dar liko..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 16:59:52 | Nuoroda
NAUJAUSIOS ZINIOS:JAU YRA IS VISU PADUOTU APELIACIJU PATIKRINTA APIE 600 SIMTAI DARBU,TARP KITKO, KAIP MAN SAKE VIENAS ATSAKINGAS ASMUO- NERASTA NEI VIENOS VERTINIMO KLAIDOS IR TIE ,KURIE TVIRTINO JOG JU KODAI SUMAISYTI- NEPASITVIRTINO VISISKAI. O SUDARYTA KOMISIJA ATRINKS ATSITIKTINIUS DARBUS IR TIKRINS AR NESUMAISYTI KODAI,Z FIZISKAI , KAIP, SAKE MAN,VISU DARBU PATIKRINTI NEIMANOMA, NES KELETA KARTU TIKRINO PRIES ISSIUNCIANT REZULTATUS. EGZAMINAS BUVO VISISKAI KITOS STRUKTUROS IR VIEN GRAMATIKOS NEUZTEKO, O REKEJO VISAI KITOKIO POBUDZIO ZINIU ,TAI SAKE, KAD NATURALU ,JOG KAZKAM NEPASISEKE.BEJE RYT AR PORYT VISA INFORMACIJA BUS PASKELBTA NECO TINKLAPYJE.ZINIOS YRA TIKROS ,NRI ZODZIO NEPERDEDU.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 17:17:41 | Nuoroda
Agutuke, čia rimtai nec'as leido ilgiau apeliacijas nešt? Keista, kad tokių svarbių naujienų savo puslapį jie nepaskelbia. Gal kas galit patvirtint?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 17:20:06 | Nuoroda
http://www.delfi.lt/news/daily/educatio ... d=17565987 Matet gal jau, net nezinau.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 17:23:41 | Nuoroda
Jo, bet ten neparašyta, kad NEC'as sutiko.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 17:25:37 | Nuoroda
ARTC, NE TAU SPRESTI APIE MANO MORALES SILPNUMA, JEIGU PASIRINKAU 5 VBE , VADINASI PASITIKIU SAVO JEGOM , OJEIGU MANO MORALE(TIKSLIAU, CIA TIKTU NERVINE BUSENA, MOKIAUSI ETIKA IR ZINAU KONKRETESNE SIO ZODZIO REIKSME)BUTU SILPNA, 5 EGZU TIKRAI BUCIAU NEPASIRINKUS. DAR PAMATYSI AR TAU PACIAM PRADZIA BUS LABAI LENGVA,VAIDINI CIA KIETIAKA, OGYVENIMAS PARODYS ,NES PAPRASTAI KIETIAKUS LABAI GREITAI NUSODINA
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 17:26:08 | Nuoroda
toks jausmas kad kazkas kitas dziaugiasi mano procentais
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 17:26:57 | Nuoroda
per radijo pranese,kad pertikrins kazkiek.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 17:32:03 | Nuoroda
Neseniai girdejau per M-1 radija apie ta kodu pertikrinima ir t.t... Visgi kazko pasiekem, zmones!
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą