Kauno Kolegijos medicinos fakultetas: kas ir kur norėtų stot
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-07-29 18:51:37 | Nuoroda
na, normaliai egzaminus issilaikiau, o tiesa ta, kad baigiau su pagyrimu, uztat ir balas toks nes realiai jis butu 18.58. I universitetus as net nerasiau, nes tiksliai zinojau, kad noriu i kosmetologija, jokios kitos spec manes netrauke... Beje, buvo lb smagu skaityti tokia issamia info apie studijas, nes kai jos ieskojausi pries stodama nete, taip nieko konkretaus ir neradau, taigi lb aciu O siaip man sake, kad uz studijas turesiu 1000lt sumoketi (uz priemones). Tai cia gal vienam pusmeciui 500?
  • Biologija / VBE 68
  • Chemija / VBE 58
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Matematika / VBE 71
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-30 21:53:21 | Nuoroda
To: (saldyte) Sveika, saldyte na va, kaip matau sutikau bendraminte o jau buvau issigandusi, kad as viena tokia isprotejusi, nes visi kas tik gali bando atkalbineti nuo tokiu mano pasirinkimu As taip pat neblogai issilaikiau egzaminus visus valstybinius, ir galejau istoti i kmu, bet irgi daviau tik i kauko, kosmetologija, nes labai senai svajoju apie sia specialybe. mano konkursinis balas:
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-30 21:55:44 | Nuoroda
To(saldyte) tesinys: balas virs 17 , tai manau tikrai tureciau istoti. Nors visi, kas tik gali atkalbineja, juk kolegija ir panasiai, zemas lygis..... na, bet vistiek klausau savo galvos, nezinau, gal ir nusivilsiu, bet einu savo tikslo link... taigi smagu rasti bendraminciu ir tikiuosi rugseji pasimatyti
Žinutė parašyta: 2008-07-30 23:23:59 | Nuoroda
Sveikute, SANTY! kai buvau, man sake, kad as jau trecioji su raudonu, tdl "pakvaisusiu" tikrai netruksta, mano mama net nusiramino, kad ne as viena taip "kvailai" galvoju puikiai tave suprantu, nes ir i mane dalis ziuri pakankamai skeptiskai, taciau kita dalis susitaike ir palaiko mane apsipras ir visiems bus gerai Manau, kad tikrai turetum ir tu istoti gal kartais turi one? galetume ten daugiau pasikalbeti
  • Biologija / VBE 68
  • Chemija / VBE 58
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Matematika / VBE 71
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-31 10:19:19 | Nuoroda
sveiki, ziuriu, cia tokie protingi visi susirinko...gal istosiu su 11.87 man tai irgi sake, kad as gal durna, kad i kolegija duodu, bet man px, ka mano tevai mano, as noriu lb lb i kosmetologija o seip tai fajna kad nagus priklijuoti mokins o ant priemoniu per metus 1000 isleisti nemanau,kad tiek jau daug
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-31 10:19:58 | Nuoroda
na, jei pasiseks, busm kursiokes
Žinutė parašyta: 2008-07-31 18:03:20 | Nuoroda
Na, tikekimes, kad ir tau pasiseks idomu, kokie kitu stojanciuju balai as tik dbr neapsisprendziu, kur geriau busto ieskoti: barake ar buto ieskotis
  • Biologija / VBE 68
  • Chemija / VBE 58
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2008-07-31 18:06:28 | Nuoroda
tiesa, kai as buvau praeita savaitgali, man sake, kad tuo metu kosmetologijoj i viena vieta pretenduoda 4zm, taciau sprendziant is to, kad dazniausiai visi viska palieka paskutinei minutei, manau, kad dbr i viena vieta bus dar didesnis konkursas
  • Biologija / VBE 68
  • Chemija / VBE 58
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Matematika / VBE 71
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-31 18:21:28 | Nuoroda
va mano balas i kosmetologija 16,46. bet as nekonkuruoju su jumis, rasiau tik 3.
Žinutė parašyta: 2008-07-31 18:30:15 | Nuoroda
bet cia visi kazkaip su aukstais balais... na, mes butume tave prieme ir i kosmetologu tarpa o be to, sveika konkurencija dar niekam nepakenke tiesa, o kur rasei pirmuoju nr?
  • Biologija / VBE 68
  • Chemija / VBE 58
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Matematika / VBE 71
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-31 18:57:36 | Nuoroda
Pirmu nr farmakotechnika, Antru kineziterapija, o treciuoju kosmetologija. bet man kaip išaiškino kolegijoj, kad nėra šanšų man į kitas specelybes, nes labai populiarios ir nebūtų laisvų vietų. čia juk kitoks stojimas nei universitetuose..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-31 20:41:00 | Nuoroda
aisku... na,gal ir istosiu... gal...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-31 22:42:01 | Nuoroda
sveikos merginos, as tai padaviau prasyma i burnos higena,balas 16,02,nu viliuosi kad istosiu gal kas dar padave prasymus i burnos higiena,kokie jusu balai?kiek teko girdeti uz medziagas irgi teks moketi,idomu kiek?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-31 23:30:46 | Nuoroda
kaip sakoma, kuo daugiau, tuo smagiau Na, bet as nesitikejau, kad cia bus tiek nemazai norinciu su tokiais neblogais balais i kolegija, maniau, kad cia tik keletas tokiu su manim biskeli paciuozusiu Nes kai teiravausi anksciau siame puslapyje apie kauno kolegija, o ypac kosmetologija, tai tegavau vieninteli atsakyma daugiau besidominciu ar galinciu suteikti informacijos nebuvo, o dabar kaip matau gretos dideja, smagu Na, manau turetu buti smagu ir studijuoti
Žinutė parašyta: 2008-08-02 12:07:03 | Nuoroda
manau, po 7d gretos tik dar labiau padides, kai visi prades ieskoti savo kursiokiu ir kursioku
  • Biologija / VBE 68
  • Chemija / VBE 58
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Matematika / VBE 71
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-03 18:23:18 | Nuoroda
Swejki gal kas zino kajp paziureti per interneta ar istojau i KK,kaj bus rezultataj?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-03 18:30:13 | Nuoroda
http://bp.lamabpo.lt/bp/bpapp_main.html
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-03 20:29:42 | Nuoroda
sweikos, na kaip paskaitinejau tai net palengvejo, kad cia yra daugiau paneliu, kurios su aukstu balu i kauno kolegija dave. kaip viena rase, as ir seniai noriu kosmetologijo, todel i univera net nedaviau. malonu zinoti, kad yra bendarminciu. Tikekimes visos papulsim ir bus smagu mokytis dfar labiautikiuosi, kas susidarugausim
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-03 21:18:38 | Nuoroda
tai aisku, kad susidraugausim, kadangi busim nemazas paneliu kolektyvas, be vaikinu, tai jau manau, kad bus smagu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-04 12:01:34 | Nuoroda
Na jau nedaug beliko laukti kol viskas paaiskes
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą