Kauno Kolegijos medicinos fakultetas: kas ir kur norėtų stot
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-26 12:57:50 | Nuoroda
Labutis, farmo. Nežinau, ar gavai ankstesnę mano žinutę, kurią Tau siunčiau, todėl nusprendžiau dar kartą parašyti ( nes pas mane rodo, kad jokių išsiųstų žinučių nėra ). Na, man pirmas semestras buvo labai sunkus. Kiek prisimenu pirmadieniais vykdavo anatomijos ir fiziologijos paskaita ir praktikos darbai. Iš anatomijos reikės atsiskaityti kiekvieną pirmadienį ( reikės rodyti praktiškai ir tuo pačiu žinoti teoriją iš atsakinėjamos temos ). Antradieniais vykdavo anglų kalba. Dėstytoja išlaikydavo visas 3 ar 4 valandas. Būdavo nuobodoka. Norint pas ją gerai mokytis, tai tikrai teks pasėdėti prie anglų kalbos. Taip pat dar antradieniais vykdavo sveikatos mokymas, kur pabūdavome tik apie 10 minučių, bet paskaitos būdavo privalomos. Trečiadenis būdavo pati " mėgstamiausia " diena. Vykdavo mikrobiologijos ( o jos mokytis reikėdavo ojojoj kaip nemažai ) praktikos darbai ir teorija ir gale dienos būdavo bendrosios chemijos teorija ( vos neužmigdavome ). Dažniausiai kiekvieną trečiadienį atsiskaitydavome mikrobiologiją ( ir praktiką, ir teoriją ). Ketvirtadieniais būdavo lotynų kalba ( be galo įdomus dalykas, nors man ), bendrosios chemijos praktika ( irgi įdomu ) ir kalbos kultūra ( labai nuobodu būdavo sėdėti ), o ant galo dar būdavo fizinis aktyvumas ( jo tai beveik išvis nelankiau, bet įskaitą lengvai gavau ). Penktadienis būdavo pati trumpiausia, bet tuo pačiu ir " įspūdingiausia " diena. Vykdavo tik botanikos teorija ir praktika. Per teoriją nespėdavome užsirašyti, bet jai nepaprieštarausi. Per praktiką reikės atpažinti vaistinius augalus, pasakyti jų lietuvišką, lotynišką pavadinimus ir kuriai šeimai tas augalas priklauso. Kelis kartus dar nuvažiuosite į botanikos sodą. Tiesa, mikrobiologija ir bendroji chemija vyko tik du mėnesius. Vėliau juos pakeitė patologija ir žmogaus sauga. Tada jau buvo daug lengviau. Taigi, praktikos darbai vyksta kiekvieną savaitę iš kiekvieno dalyko. Už juos dažniausiai reikia atsiskaityti. Mums būdavo taip, kad kokią savaitę kiekvieną dieną vos ne iš kiekvieno dalyko atsiskaitydavome. Jei per savaitę būdavo tik vienas atsiskaitymas, tai čia jau pasaka ( nors taip buvo studijų pradžioje ). Tiesa, nežinau, ar jūsų tvarkaraštis bus toks pat, bet jei skirsis, tai turėtų mažai skirtis. Antras semestras bus lengvesnis, nes bus daug humanitarinių dalykų. O dėl reikmių, tai cahalatą jau reikia turėti. Antrajame semestre reikės ir medicininę kepurėlę vaistų technologijos ( vaistų gamyba ) praktikos darbmas įsigyti.Gale studijų metų reikės atlikti mėnesį praktiką gamybinėje vaistinėje. Šiaip dar pasakočiau ir pasakočiau, bet gal Tau jau atsibos ir taip sakityti, kai tokį " romaną " prirašiau. Be to, sunku kompiuteriu visą informaciją perteikti teisingai, kad ką ne taip nepasakyčiau. Jei kas domina, klausk, būtinai atsakysiu!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-27 15:08:59 | Nuoroda
Atsero, ačiū, kad nepatingėjai tokį išsamų atsakymą parašyti ir tikrai įdomu viskas. gal gali parašyti man , turėčiau daugiau klausimų
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-28 22:43:58 | Nuoroda
Aš Tave pakviečiau į draugus one.lt, taip bus lengviau bendrauti.
Žinutė parašyta: 2009-02-12 15:39:23 | Nuoroda

sveiki. gal yra studijuojanciu biomedicinine diagnostika? kas gali paaiskinti ka galima dirbti baigus? kokios pespektyvos? nete ieskojau ir nieko ten norm nera parasyta. butu gerai suszinoti studijuojanciu nuomones. 

Žinutė parašyta: 2009-04-03 18:53:07 | Nuoroda

sveiki, norejau paklausti koks stojamasis balas i bendrosios praktikos slauga?

Žinutė parašyta: 2009-04-03 19:09:45 | Nuoroda
gal kas zinot ar dar verta stot i Farmakotechnika, nes kazka girdejau kad tokios spec. zmoniu niekam nebereikes.
  • Biologija / VBE 44
  • Chemija / MBE 8
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 8
  • Matematika / MBE 9
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-04-04 09:01:43 | Nuoroda

Mano nuomone,kad reikalingi tokie zmones visada

Žinutė parašyta: 2009-04-05 00:03:34 | Nuoroda

apie slauga ir as galvoju...

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-04-07 13:48:12 | Nuoroda

Jau maniau,kad i slauga niekas nebenori Bet saunu,kad atsiranda norinciu.

Žinutė parašyta: 2009-04-08 12:51:46 | Nuoroda

ir kur markiziene galvoji stot? 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-04-09 12:36:20 | Nuoroda

Na,bandysiu

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-04-09 12:36:21 | Nuoroda

Na,bandysiu i

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-04-09 12:37:52 | Nuoroda

Ups...

Na,bandysiu i Kauno kolegija,Vilniaus kolegija,Lietuvos veterinarijos akademija.Dar galvojau KMU,bet ten reikia pamirst...O tu kur?

Žinutė parašyta: 2009-04-09 14:08:19 | Nuoroda

as irgi apie KMU svajoju  bet ir Kauno kolegijos neatmetu

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-04-11 07:23:56 | Nuoroda

O kokius egzus laikai?Ir ar VBE ar MBE?

Žinutė parašyta: 2009-04-11 15:41:06 | Nuoroda

matematika ir anglu mokyklinius, lietuviu ir biologija valstybinius  blogai kad chemijos nepasirinkau  o tu ka laikysi?

Žinutė parašyta: 2009-04-11 19:18:02 | Nuoroda

o gal jus zinot iki kada reikia pateikti prasymus i kauno kolegija?

Žinutė parašyta: 2009-04-12 09:24:01 | Nuoroda

Nuo 2008-06-26 iki 2008-08-02 jeigu neklystu

Žinutė parašyta: 2009-04-12 09:24:41 | Nuoroda

nu va ir nusisnekejau :DDD 2008 metai :DD sori nzn :D

Žinutė parašyta: 2009-04-12 13:06:23 | Nuoroda

aciu uz info

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą