VU lietuvių filologija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-06 20:32:48 | Nuoroda
Ką galima dirbti pabaigus? Be pedagoginio darbo Nes tai gali būti paskutinis mano variantas kur galiu įstoti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-06 22:05:12 | Nuoroda
Absolventas gali dirbti kultūros, švietimo srityse, žiniasklaidoje, knygų leidyboje, archyvuose, bibliotekose, įvairiose redakcijose, dirbti profesinį literatūros kūrėjo (taip pat scenaristo), leksikografo, terminologo, redaktoriaus darbą. Ha
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-06 23:30:11 | Nuoroda
Neapsisprendžiu... Ar Lietuvių VU D VF ar MRU teisė N... Lietuvių nežinau ar pajėgsiu aš tiek skaityt (girdėjau žiauriai ten) ir nežinia kaip dėl ateities su tokia specialybe, o su teise. tai išeina tik neakivaizdžiai man... Ir negaliu išskirti, kad viena patinka, o kita ne.. Need help
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-07 00:40:37 | Nuoroda
patikek manim, teisej ne tik kad tiek pat skaitysi - bet dar + kalsi as rinkciaus pagal tai kas labiau patinka :}
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-07 00:50:06 | Nuoroda
Bet abejoju ar pabaigęs lietuvių filologiją rasiu tokį darba, kuris atlyginimu prilygs darbui pabaigus teisę.. Ir teisėje yra kur tobulėti ir siekti ko nors daugiau, o lietuvių, tai nežinau... Pasimetęs truputį esu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-07 01:34:17 | Nuoroda
nesuprantu, kodel visi galvoja, jog baige teise tures nereales karjeros galimybes, didziuli atlyginima..delto jog graziai skamba? siais mokslo metais i musu mokykla buvo atvaziaves teises fakulteto dekanas I. Nekrosius, tai tik patvirtino sake jei norit daug uzdirbt, rinkites pvz informatikos studijas ir kt., nes teisej dirbama labiau is pasaukimo ir tai tikra nera ta specialybe, kur galima daug uzdirbt. bet del liet perspektyvu tai irgi turbut ne kazin kas :\
Žinutė parašyta: 2008-07-07 01:35:53 | Nuoroda
Klysti,labai klysti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-07 01:41:16 | Nuoroda
Na aš tikrai nekalbėjau apie nerealias karjeros galimybes, didžiulį atlyginima ir pan. Tiesiog palyginau su lietuvių Kol kas yra 3 variantai: lietuvių VU D, teisė MRU N, viešasis administravimas MRU N. Tik nežinau kaip apsispręst
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-07 01:44:28 | Nuoroda
sunku kazka ir pasakyt.. gal su teise ir vies.adm siek tiek daugiau perspektyvu, nes baigus galima dirbt ne vienoj srity, kai tuo tarpu baigus lt filologija jauciu tik i sule ir tepriimtu..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-07 01:45:31 | Nuoroda
ir tai man atrodo jog tik pedagoginis ruosia zmones tiesiogiai sulems, o baigus pvz koki VU, dar reikia pereit kazkokius spec kursus jog galetum dirbt pedagogini darba
Žinutė parašyta: 2008-07-07 01:48:55 | Nuoroda
Zinau zmogu kuris sekmingai pabaige MRU VA N,dabar baigineja magistratura Norvegijoj,taip pat jau turi gerai apmokama darba.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-07 01:49:12 | Nuoroda
VU pabaigus lietuvių be papildomų kursų į šulę nieks neimtų Juk ne VPU. O dėl darbo galimybių, tai jų yra, aišku, ne tiek kiek kitų dviejų, bet kas ieško, tas randa Na lietuvių pliusai, tai tie, kad nemokamai, dieniniu ir netoli namai O va kitos dvi mokamai ir neakivaizdiniu Vargeli, vargeli...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-07 01:50:31 | Nuoroda
Ir aš juk aiškiai parašiau, kad be pedagoginio darbo Bent jau dabar jis manęs visiškai netraukia
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-07 01:52:21 | Nuoroda
bet juk tiek vu, tiek viesasis adm tiek mru vilniuj.. man jau nebesimasto einu miegot...
Žinutė parašyta: 2008-07-07 01:55:46 | Nuoroda
Guten nacht
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-07 01:56:04 | Nuoroda
Na taip, Vilniuj Gerai, kad bent nelabai gerai išlaikyti egzaminai susiaurino specialybių sarašą Žinoma, aš čia nerimtai. Na dalinkitės savo mintim ir draugų patirtim Gal lengviau man bus Labanakt.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-07 01:57:04 | Nuoroda
Auf wieder sehen!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-07 01:58:17 | Nuoroda
rinkis lietuvių filologiją....! teisininkų ir taip perteklius.....labai mažai šansų, kad su tokia specialybe uždirbsi tiek, kiek tikiesi..... su filologiniu išsilavinimu tikrai turi daugiau perspketyvų nei darbas mokykloje... galų gale negi galvoji, kad redaktoriai mažai uždirba....? o toks darbas, turint filologinį išsilavinimą, tikrai prieinamas... be to, minėjai, kad teisės studijas ir dar kažkokias (nepamenu, ką rašei) rinktumeis tik neakivaizdines....dieninės geriau.... o filologija ir įdomiau.....bent jau vu....nežinau, kaip kitur...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-07 02:01:36 | Nuoroda
Spraudite Ir įdomu pasidarė kiek gi tie redaktoriai uždirba Neakivaizdines studijas pasirinksiu ne aš, o mano kb Ir dėl filologijos labai baugina, kad labai daug reiks skaityt grožinės literatūros... Suprantu proto ribose, bet kai paskaičiau, kad vos ne po knygą kasdien, tai negera pasidarė
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-07 02:09:06 | Nuoroda
nėra tiek daug ten to skaitymo.... be to, gi antram kurse pats renkies, kas tau arčiau širdies - kalba ar literatūra... pirmam kurse mokomasi bendrai tiek kalbos, tiek literatūros dalykų (studijų krypties pasirinkimas nereiškia, kad gali užmiršti kalbą, jei pasirinkai literatūrą - vis vien ir kalbinių dalykų bus).... literatūros disciplinoms nereikia kiekvieną dieną po knygą perskaityt......be to, kas nepatinka, to gali ir neskaityt, jei jau taip labai nenori....svarbu, kad susidarytum bendrą vaizdą..... vėlus metas...neberišliai pradedu kalbėt...
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą