vgtu bendrabuciai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-26 12:44:12 | Nuoroda
as tai ryt planuoju vaziuoti paziureti kaip ir kas ten vyksta
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-27 11:15:26 | Nuoroda
nu kaip del bendrabucio kas tvarkosi, kaip ten viskas? ar eiles dideles, kada geriausia varyti?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-27 12:24:12 | Nuoroda
eina n... vakar buvau isvis eiles ziaurios ten reikia vaziuoti gal kokia 7h tada dar nereiks daug laukti nes as atvaziavau 9:30 tai i ta kabineta kur skirste bendrikus iejau tik 15:30 apytiksliai. Ten viskas vyksta pagal bilietus, kuo anksciau pasiimsi bilieta tuo su mazesniu numeriu ir automatiskai greiciau ieisi. vakar isdave 150 bilietu kas nespejo tiem nepasiseke nes uzrakino duris ir jiems nebeidomu tai vat sekmes ten vaziuojantiems, nevaziuokit velai nes liksit ant ledo
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-27 12:40:36 | Nuoroda
kuriam ten kabinete pasiimti ta bilieta? ir ar butina atsispausdinti ten ta lapuka kazkoki kur internete raso?
Žinutė parašyta: 2008-08-27 13:53:02 | Nuoroda
Aš nuvažiavau apie 7h (vakar) tai jau buvo keli žmonės,o vėliau po kokių 10-15min jau rikiavos eilės iki kampo...Tai jei galit tikrai važiuokit kuo anskčiau... Ten tuos numeriukus dalina darbuotojai,stovi eilėj ir gauni,aišku gali grūstis,kišt ranką kad paduotų... O tą informacinį lapelį pasiimi nuo stalo,ten bus pilna pridėtų : )
Žinutė parašyta: 2009-08-26 16:18:55 | Nuoroda

lauksim naujoku niujorke :))

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą