Tiem kas jau turi atestatus
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-12 15:30:08 | Nuoroda
Hi, kadangi esu tinginys ir paieska nesinaudoju. Paklausiu is naujo. Turbut jau kai kurie gavo atestatus ir tvirtino dokumentus universitete tai noriu paklaust ar reikia ten to kvito, kad sumoketa uz stojima, ta prasme 170Lt, kur lama puslapyje reikejo ir tie kurie mokejo per interneta neturi kvito. Sekantis klausimas kokiu dar ten reikia dokumentu, nes man nebekrauna pdf failo, negaliu pasiskaityt. Tai tiek siam kartui.
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2008-07-12 15:38:47 | Nuoroda
Reikia kvito. Su savim dar reik turet asmens dokumenta. Jei dar gavai koki nors komp. rastingumo pazymejima - pasiimk ir ji (ir jo kopija), aisku, pati atestata su priedu ir ju kopijas. Lyg ir viskas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-12 15:50:06 | Nuoroda
tai ten nereikia pacio atestato veztis tik jo kopijos ? ar ne ? o kaip del foto , dabar ju reikia ar ne? jeigu kam nesunku galetu pakopinti ko ten tiksliai reikia.
Žinutė parašyta: 2008-07-12 16:43:37 | Nuoroda
Tai va, viską pats jau užpildžiau ir sėdžiu sau ramiai iki liepos 23d 15val kai sužinosiu, kur įstojau:) Nežinau, ėjau aš per du kartus pildyt, tai pirmu kartu nešiausi nuotrauką, pasą, paso kopiją, šauktinio pažymėjimą, šauktinio pažymėjimo kopiją, kvitą, kvito kopiją. Visas kopijas susirinko, originalus man paliko. Užpildžiau prašymą tuo kartu ir vėliau, sulaukęs atestato ėjau vėl. Tada tereikėjo paso, atestato ir atestato kopijos (žinoma, ir atestato priedo). Tai jei jūs pildėte internetu, pamąstykite kurių iš šių dokumentų nepateikėte, kurių originalų neparodėte ir kurių kopijų nepridavėte ir žinosite ko reikia;) Ai, dar pasiimkite jei turite visokių neformaliųjų švietimo mokyklų pažymėjimų ar olimpiadų prizinių vietų diplomų ir jų kopijų. Juk papildomi balai nepakenks stojant;) Šiaip kaip jūs čia kalbat, gal ir nereikia originalo atestato, prasisuktumėt, bet geriau nusinešt, atsarga gėdos nedaro. Sėkmės stojant!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-12 18:06:41 | Nuoroda
Pala, koks dar ten kvitas turi būti. O negaliu aš eiti į hanza.net, spausti sąskaitos išrašus ir pasirinkti tą mokėjimą. Be to turiu ir tą foto "nuorodymas sėkmingas išsiųstas į banką", po to kai sumokėjau visą nusifotkinau. Neužteks to??? Ir kaip man tada dabar tą kvitą gauti jeigu neužtenka.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-12 20:22:35 | Nuoroda
Aš irgi sumokėjau internetu, tai tiesiog atsispausdinau tą lapą kuriame parašyta kad nurodymas sėkmingai nusiųstas ir nuėjau į banką, ten išrašė patvirtinimą kad tikrai sumokėjau. Šiandien viską pristačiau piėmimo komisijai
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-13 10:42:23 | Nuoroda
o foto reikia vienos ? ir kokios, pasines, spalvotos?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-13 12:00:02 | Nuoroda
O man įdomu kur kopijas darytis paso tarkim, ten vietoje nepadaro jie?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-13 12:15:13 | Nuoroda
Tai o sauktinio pazymejimas butinas?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-13 13:18:33 | Nuoroda
Tai o sauktinio pazymejimas butinas? Na visuose taisyklese ir reikalavimuose jis butinas, nzn net tiksliai gal ir be jo galima kaip nors na bet as nesiuos o foto reikia vienos ? ir kokios, pasines, spalvotos? Na as dokumentam foto spalvota pasidariau ir tiks ji ... Na o dabar as pats noriu paklausti as ten turiu papildomu baigtu mokyklu ir t.t ir del ju kopiju ... Tai as zadu padaryti spalvotas kopijas ju ar jos tiks ? Ar butinai juoda balta ?
Žinutė parašyta: 2008-07-13 15:05:19 | Nuoroda
Nuotrauka tinka betkokia : tiek juodai/balta, tiek spalvota ;D Šauktinio pažymėjimas būtinas, o kopiją nesuprantu, kam tau daryt spalvotą, jeigu juodai/baltą pigiau, bet manau tiktų ir spalvota ;D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-13 16:06:39 | Nuoroda
Aš prašymą pildžiau internetu, o dokumentus įforminau Klaipėdos Universitete, tai man: * nereikėjo jokio šauktinio pažymėjimo; * nereikėjo jokių kopijų (t. y. jie nepriėmė mano padarytų), jie patys kopijuoja nemokamai ir antspaudą uždeda; * kvito be abejo irgi nereikėjo, nes prašymą pildžiau internetu (dėl ko jie labai apsidžiaugė); * reikėjo vienos nuotraukos (spalvota/nespalvota nesvarbu, kai eisit fotkintis sakykit "dokumentams 3x4"), atestato, paso.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-13 18:02:17 | Nuoroda
Aciu aztec uz info tikiuosi kad tikrai nereikes sauktinio pazymejimo, nes man ji gauti kainuos laiko kurio dbr neturiu.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-13 19:01:20 | Nuoroda
Tai atestato notaro patvirtintos kopijos vežtis nereikia?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-13 19:27:10 | Nuoroda
o pagaliau kazkas suprantamai parase.
Žinutė parašyta: 2008-07-14 09:40:37 | Nuoroda
As jau anksciau pateikiau prasyma, o siom dienom ruosiuos nest atestata ir jo kopijas, norejau paklaust del to kompiuterinio rastingumo pazymejimo ar jis kas duoda??? Kazkas rase kad geriau pasidaryt ir jo kopijas bet kam? Gal kas galit placiau paaiskint
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2008-07-14 12:17:11 | Nuoroda
Galiu Žodžiu buvo taip: prašymą prieš mėnesį pildžiau VU centriniuose rūmuose, o po išleistuvių, jau turėdama atestatą, nuvažiavau Saulėtekin, ten iš pradžių reikia eiti į skaičiavimo centrą, kur prie kompiuterio sėdintis žmogeliukas suveda visus tavo pažymius ir egzaminų rezultatus į kompiuterį (iš atestato), tada paklausia, ar neturi dar kokių nors popieriukų (pvz komp. raštingumo ar dar kokių nors panašių pažymėjimų), daviau tą popieriuką, kai jau viską suvedė, liepė eit į antrą aukštą. Tenai prie stalų sėdi žmogeliukai, kurie jau turi tokius lapus su tavo tais skaičiukais, paskaičiuotais konkursiniais balais į visas tavo norimas specialybes, dar kartą sutikrina viską ir tau duoda peržiūrėt, ar nėra klaidų ir liepia pasirašyt. Vieną tokį lapą pasiima, kitą duoda tau dovanų. Ir tada prie tavo prašymo, kvito ir paso kopijų (kuriuos jie jau turi iš anksčiau), prideda atestato kopijas, komp. raštingumo kopiją ir tą lapą. Viską pasilieka sau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-14 14:13:03 | Nuoroda
Vis delto reikia sauktinio liudijimo jeigu jo nepaprase tai tiesiog ziopla regitratore buvo nes jis butinas visiems vaikinams.
Žinutė parašyta: 2008-07-14 14:48:23 | Nuoroda
Manes irgi nepaprase sauktinio liudijimo, nors ir turejau as ji... Tai nieko, jau pasidariau kopija, nes, maciau, kad kai formini priemima ji reikalinga...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-14 14:50:21 | Nuoroda
O šauktinio pažimėjimą reikia neštis tą kur prieš 2 metus davė ar iš naujo reikia nueiti pasiimti?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą