Perstojimas (ne Lamabpo) į kitą studijų programą.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-07-14 18:54:08 | Nuoroda
Situacija: tarkim įstoju į VU ff vieną iš programų(A). Bestudijuodamas nusprendžiu, kad čia man ne vieta ir noriu pereiti į ff kitą st. programą(B). Kokios mano galimybės? Tarkim į A studijų prg. įstojau 1 numeriu(ar tai ką nors reiškia). Ar perstojant į B žiūrima į pažangumą besimokant A?
Žinutė parašyta: 2008-07-15 17:17:15 | Nuoroda
Negi nieks nepadėsit?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-16 01:08:36 | Nuoroda
Į pažangumą berods nežiūrima. Jei programos pernelyg nesiskiria, manau, problemų neturėtų kilti. Pereidamas į kitą programą, vienam semestrui, nepriklausomai nuo balų, esi numetamas į rotacinės eilės galą. Kaip tai bus derinama su nauja mokėjimo už mokslą sistema - neįsivaizduoju... Šiaip geriausia būtų pabandyt susižinot dekanate, manau.
Žinutė parašyta: 2009-09-03 14:55:40 | Nuoroda

taip yra galimybių tačiau informacijos sia tema yra tik mokyklos viduje.. arba  

aš jau esu 2 kurse ir dirbu tačiau man nesigauna suderinti studiju, tai pat ne tik tai įtakoja nora keisti studijų programa,  norėtusi mokytis labiau susijusi su darbu, nes siuo metu dirbu reklamos agentūroje, o studijuoju "želdinai ir jų dizainas" o ten mokantis ir susiderinti studijas yra beviltška kentės arba studijos arba darbas.. juk pragyventi is kazko reikia, usimokėti už studijas reikia, nesedėsi ilgai nuobodžiai su tevu finansais.

tikiuosi greitu metu man paaikšės galimybės tada manau pasisakysiu  čia :)

 

Žinutė parašyta: 2009-10-01 02:43:08 | Nuoroda

Reik sukurt tinklapi? uzeik cia ;) temos pavadinimas
tekstas----Kuriu Web puslapius pilnai su apsaugom nuo isilauzimu . Su
stulbinanciu dizainu . Kuriu puslapius ir zaidiminiams serveriams kaip (cs)
(sa-mp) (mu) (l2) ir kiti jai norite tureti sawo asmenini web saita
parasikyte man i skype ssexxiuus arba i emaila
 

Žinutė parašyta: 2010-05-04 14:48:27 | Nuoroda
labusiuke rašė:

taip yra galimybių tačiau informacijos sia tema yra tik mokyklos viduje.. arba  

aš jau esu 2 kurse ir dirbu tačiau man nesigauna suderinti studiju, tai pat ne tik tai įtakoja nora keisti studijų programa,  norėtusi mokytis labiau susijusi su darbu, nes siuo metu dirbu reklamos agentūroje, o studijuoju "želdinai ir jų dizainas" o ten mokantis ir susiderinti studijas yra beviltška kentės arba studijos arba darbas.. juk pragyventi is kazko reikia, usimokėti už studijas reikia, nesedėsi ilgai nuobodžiai su tevu finansais.

tikiuosi greitu metu man paaikšės galimybės tada manau pasisakysiu  čia :)

 

sveika, jei teisingai suprantu, nori keisti studiju programa, bet ne studijuoti vel nuo pradziu? gal jau kazka  suzinojai kaip del studiju pakeitimo? butu idomu suzinoti :)

 

 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą