KMU MEDICINA,medikai,kur dingot?:)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-28 20:36:41 | Nuoroda
Nea, ketvirtadieni. Padariau testa, galvoju nu kaaa... perverciam dar karteli. Ir jauciu, kaip ji uz nugaros atsistojo. Atverciu tarkim 24-26 uzduotis, pasirenku kita nei buvau pasirinkusi atsakymo varianta ir girdziu... ji taip tyliai "mhm, mhm, mhm". Juokas sueme O kai spustelejau "baigti testa", pradejo klausineti is kur, ar anglu gerai sekesi ir galu gale, kodel tas 6 klaidas padariau Idomi moteris. Noreciau dar karteli sutikti. :}
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-29 11:14:59 | Nuoroda
o kada bus sarasai kokioj grupej ir sraute busi?
Žinutė parašyta: 2008-07-29 18:32:49 | Nuoroda
sveiki dar kartą . dėl grupių, tai negaliu tiksliai nieko pasakyti, bet aš turbūt antrame sraute būsiu, nes 70% surinkau... noriu pasiteirauti, gal kas žino kiek stovykloje vietų yra? gal visų nornčiu nepaims...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-29 21:14:38 | Nuoroda
braskytia__, Grupes skirsto pagal anglų testo rezultatą, bet vis tiek būna pakitimų tam tikrų - perėjimų iš vienos į kitą grupę, nes kai kurie studentai rašo prašymus ir nori būt vienoj grupėj su klasioku ar pan. Be to, į pirmąsias grupės dažnai "kažkokiu būdu" sueina medikų vaikai. Pvz, Aš su 76,7% patekau į 7 grupę, Klasiokė atrodo su 83,3% - 4 grupę, kambariokas - į 11 gr. - 73,3%. Jis jau buvo antram sraute. Kaip jau minėjau grupėse įvyksta nemažai perėjimų Nemanau, kad anglų k. mokymo lygis skirtingas srautams. Čia priklauso, kokį dėstytoją gauni. Mūsų grupėj gan pasisekė, nes tikrai nepervargom. (Ypač, kai nutikdavo, kad dėl įvairių mūsų ar dėstytojos priežasčių paskaitos vykdavo kas 2-3 savaites ) Kai kurie iš 2 srauto tikrai daugiau darbo gaudavo.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-29 21:20:16 | Nuoroda
sauletyli, tikrai negirdėjau, kad vietų skiačius būtų ribotas. Šiaip nuoširdžiai patariu sudalyvaut stofkej. Aš pats dėl darbo negalėjau praėjusiais metais nuvykt Po to tiek visi pasakojo ir pasakojo Be to, po stovyklos kur kas drąsiau yra rugsėjo 1-ąją, kai jau daugumą pažįsti ir su visais sveikinės... Maža to, grupiokas sakė, kad šiais metais bus vienas iš organizatorių, tai dar labiau siūlau ten nuvykt Nepasigailėsite
Žinutė parašyta: 2008-07-29 21:35:06 | Nuoroda
JEzau, pavydziu dabar del tos stovyklos... Man teks aukoti viena is dvieju... Arba vaziuoti i stovykla, o po to kazkaip savaitgaliais vazineti atgal namo i vairavimo kursus su neramia sirdimi ir klausimais, kiek tai tesis, ar ramiai sau issilaikyti teises ir paaukoti stovykla (vis tiek susipazinsiu su visais universitete, jei nedalyvausiu)... Siaubas... Nepatinka man sitaip...
Žinutė parašyta: 2008-07-31 17:20:14 | Nuoroda
o gal kas žinote, kelintą valandą prasideda konferencija medikam rugpjūčio 4d. ?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-31 17:23:45 | Nuoroda
11
Žinutė parašyta: 2008-07-31 17:31:11 | Nuoroda
AČIŪ
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-31 19:14:15 | Nuoroda
Čia ta pati konferencija, kur vyks Centriniuose rūmuose ir greičiausiai kokioj V.Lašo aud.? Tai net nesiūlau važiuot, nebent nedirbat ir išvis neturit, ką veikt. Čia ypač svarbu būt tiems, kas per papildomą stojimą bandys įstot. Visiems įstojusiems pasakys: "Laba diena, sveikinam įstojus į KMU mediciną, čia įstoja tik geriausi ( ir kitokie giriantys pasisakymai apie univierą ir šią specialybę)." Po to pasakys, kur ir kada bus "Rugsėjo 1-sios" repeticija ir VISKAS. "Viso gero, iki susitikimo per repeticiją" Visa tai trunka 5-10 min Aš dėl tiek laiko iš Klaipėdos trenkiausi Ai dar ilgai užtrunka, kol visas kursas (+ per papildomą stojantys) bando sulįsti į ne pačią didžiausią. Žodžiu, įstojusius gražiai ir greitai išvaro ir lieka tie, kurie stoja per papildomą. Pagalvokit, ar norit per tokius karščius susigrūst kaip silkės į auditoriją.
Žinutė parašyta: 2008-08-01 00:12:06 | Nuoroda
jz, taip, tai ta pati konferencija ačiū už patarimus, aš pasiryžau važiuoti į Kauną, nors pati esu iš Klaipėdos krašto. na pagalvojau labai optimistiškai, jog sumokėsiu pinigus už stovyklą, apsižiūrėsiu gyvenamą vietą, jei bendrabučio negaučiau ... na ir Kauną gal spėsiu bent kiek pažinti (gi antrą kart ten lankysiuosi ). paskui, kad po rugsėjo pirmosios žinočiau, kaip namo grįžti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 18:23:26 | Nuoroda
O is tikruju posedis visiems istojusiems buna pries papildoma priemima? Ir kur ta Laso auditorija yra mazdaug galit papasakot? O kaip su Anglu testu buna, jei istoji per papildoma? Patarkit, bukit geri... Gal kolegos busim, o yra nemaza tikimybe, pfu, pfu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 19:54:31 | Nuoroda
Laso auditorija: kai ieini pro duris, palipi iki pirmo auksto pro desine puse ir tiesiai eini koridoriumi iki pirmo iejimo i kaire ir pasieki tiksla. Laikysi anglu testa, kai suzinosi, kad tikrai prieme. O apie koki posedi tu kalbi tai nesupratau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 20:40:28 | Nuoroda
Nu ne posedis, o ten kazkoks susirinkimas, kuris medikam bus rugpjucio 4d. Man pasake, kad i papildoma priemima reikes ta diena 11 val.Tai cia visiem (ir jau istojusiem, ir papildomiem ta prasme) tada reikia apsireikst ar tik papildomam kur dalyvauja? Ta prasme, jeigu as papildomam priemime dalyvauju, tai man reikes kartu su istojusiais kazkokia info pries tai isklausyt?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 20:57:44 | Nuoroda
Papildomas priemimas, akvile, o tu zinai, kad laisvu vietu neliko??
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 21:11:32 | Nuoroda
Jo, reiks nueiti, bet ten, kaip ir sake, nieko nepasako (dabar turim nauja dekana, tai gal kas keisis), tik kada bus rugsejo 1d. repeticija, per kuria irgi nieko nepasako As irgi skaiciau, kad nera tuciu vietu... bet jie pernai priime 30 zmoniu daugiau negu pagal programa
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 22:45:52 | Nuoroda
Kaip tai nera laisvu vietu? Sidai, kur tu skaitei? lamabpo.lt yra sarasas visu universitetu laisvu likusiu vietu ir MEDICINOJE KMU LIKO 3 VF VIETOS. Tai cia gal mokamu nera, nes bruksnelis prie m padetas. Nors gal sumaise... Blem, nesuprantu... Rimtai, is kur jus zinot?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 23:01:59 | Nuoroda
Nesidomėjau kaip bus šiais metais, bet praėjusiais metais po pagrindinio stojimo buvo likusios 2 laisvos vietos. Tačiau per papildomą priėmė net 30! sauletyli, man tada irgi 2 kelionė į Kauną nenuėjo visiškai velniop. Tada padaviau prašymą į baraką. Taip pat galimą gyvenamą vietą ieškojau. O jeigu tiksliau - iš kokio Klaipėdos krašto?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 23:02:24 | Nuoroda
http://www.lamabpo.lt/2008laisvosvietosKMU.doc Kaip sita suprast? Gi oficiali info
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 23:06:01 | Nuoroda
Sunku pasakyti, bet atrodo, kad tik vos 3 laisvos vietos likusios, o į mokamą net nėra... Būtų liūdna, jei nepriimtų daugiau per papildomą...
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą