VGTU GEODEZIJA, Kas istojot?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 19:28:09 | Nuoroda
Leca: zinom zinom, o tu preitais metais matei, kelios panos buvo elektronikos inzinerijoje? is 70++ studentu 1 pana. Kaip tau? Cia forume panikiu daugiau, taip kad lauzom tavo nuostatas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 19:42:10 | Nuoroda
na, merginu ir vaikinu santykis kaip ir aiskus dabar man idomu pasidare del rugsejo pirmosios. ateisime kazkuria valanda i sauletekio 11, ir kas toliau? ka atsinesti? geliu, sasiuviniu, rasymo priemoniu, pas?a... nenutuokiu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 19:56:16 | Nuoroda
ateisim ir zioplinesim kaip ir dera fuksams
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 21:26:59 | Nuoroda
yamas, kolkas dar nieko nelaužom. ;] Kiek čia tų panų.. 6 pasireiškė ir tiek. Kelios dar kurios tyli, o padalinus į grupes ir teliks vos po keleta.. ;]] Vistiek turėsim, kad portfelį parneš iki namų. O dėl tos elektronikos.. na ką, ta panelė turėtų būti numylėta vaikinų.. ;] Kažkam tai gerai, kažkam ne. Aš asmeniškai nenorėčiau būti josios vietoje. ;]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 21:33:46 | Nuoroda
Galiu iskarto pasakyti, ka atsinest. Turekit uzrasu knygute ir tusinuka, kad galetumet susirasyti informacija, kuria jums pateiks fakulteto dekanatas. Beje, nepamirskit isimest litu ir geros nuotaikos, gal eisim pagurksnot aliuko, ar siaip ka nors . Siaip, pirma diena nueinat i pastata, buna parasyta, kur reikia susitikt, ar siaip per pazystamus suzinot, issirinksim grupiu seniunus( grupes turetu but sudarytos uz poros savaiciu, manau), seniunas atsvies tvarkarascius, susirasys visu numerius, o fako studentu atstove, rodos, pades mums tokiais klausimais, kaip seniuna issirinkt, pasakys, kad jokiu geliu, dovanu niekam nereik nest, nes tik galit netycia pasipazorint. Pasakys, kuriu destytuvu reikia prisivengt, kurie normalus, kaip su tokiu ir tokiu sneket ir pns. Beje, ji, ar jis tam ir bus, kad supazindint busimus fuxiokus su jiems nezinoma informacija
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 21:36:05 | Nuoroda
To Leca: Kas tau sako, kad cia visos apsireiskusios paneles? Mano nuomone, bus puse ir puse . Nu paziuresim, as negarantuoju vistiek
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 22:02:22 | Nuoroda
O aš ir nesakau, kad visos panelės. ;]]] Uh, bus įdomu pamatyti grupiokus. Dabar jau smalsumas ima.. ;] beeje, yamas, iš kur tu? ;]]]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 22:22:51 | Nuoroda
Jei butum skaicius sita tema, zinotum, kad as is Kretingos . Idomu, tai idomu, puse metu pavarlinesim ir veliau kazkiek turetumem but savarankiskesni, ta ,nebekils klausimu, susijusiu su universiteto tvarka, destytojais ir pns
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 11:27:29 | Nuoroda
o vat, zinot, sakykit ka norit, bet mane piktina kad technologiniu (daugiausiai) mokslu studentai tures moketi tuos 520 lt. na, man tokia isvada persasi, nes vgtu iki to "gerai" istempti labai sunku, kiek girdejau. o ypac vat tokiems kaip as, kur ilindau be fizikos egzamino. teks gerokai papluseti. ai, as cia taikau daugiausiai sau sita visa minti, na ir panasiems kaip as. siaip tai mokytis man ir sekasi, ir patinka tiek matematika, tiek fizika. taciau vienintele klaida, kad egzaminas nelaikytas. pati kalta
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 11:49:22 | Nuoroda
Atsiliepimas: Jau metus studijuoju sia spelialybe. Kiek esu girdejes, cia destytojai wieni geriausiu is vgtu specialybiu, tikrai su tuo sutinku, nes yra nemazai tikrai geru destytoju, aisku yra wisokiu. o sunkiausia tai kaip ir wisose vgtu specialybese, matieka fizika ir t.t
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 11:53:53 | Nuoroda
To eeve: Taigi visi mokes po pirmos sesijos, kas netures reikiamo vidurkio. Sutinku su tuom, kad technologijas ir inzinerijas studijuot sunkiau, nei tas visokias vadybas, ekonomikas. Del tos priezasties VU daugiau studentu nemokes, nei vgtu. Bet siaip, nera cia ziauriai daug, tie 500. Paziurekit, mokamame uz pusmeti studenciokai po pora stuku mestels, tai biski jau rimciau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 13:09:31 | Nuoroda
taip, vis delto dziagiuosi kad i vf dar as istojau o man dar neaisku.. po pirmojo pusmecio paaiskes kas moka, kas ne. ir tai galios visiems ir ateinantiems pusmeciams? ar po antrojo pusmecio vel isnaujo ziures i vidurkius, po treciojo vel ir vel ir t.t.? isvis, girdejau kad dar neaisku uz ka mokes studentai po pirmosios sesijos: uz rudens, ar pavasario semestra.. idomu destytojai atsizvelgs i studiju reforma, ir kilstels truputi pazymius patiems pazangiausiems grupes studentams... nes butu graudziai juokinga, jei nei vienas neistemptu iki to 8 as jau i kiaule-taupykle kraunu litukus
Žinutė parašyta: 2008-07-25 13:11:45 | Nuoroda
Nu va,šnd susitvarkiau popierius dėl stojimų, užpildžiau ir dėl bendriko... Tikiuos gausiu O varysit į stovyklą???
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 13:46:04 | Nuoroda
eve, uz pavasario reikes moket. Dabar kas sustoja, visi gauna vf ir pradzioj nemoka, isskyrus M, kaip supratau... Teisingi tie destytojai tu atzvilgiu, kurie realiai mokos, stengias ir tai parodo.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 13:48:27 | Nuoroda
Nelabai kas ir varys i ta stovykla..O kada jinai buna?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 16:10:03 | Nuoroda
Nu va, pridaviau savo duomenis LSP gaminumui (pirmas Kretingoj) . Nejaugi tikrai bus galima atsiimti tik nuo rugsejo 1 ? :O
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 16:12:03 | Nuoroda
saunuole, gitunia eiliu buvo registruojant priemima? i stovykla as mielai noreciau, manau smagu turetu buti, ir gera proga susipazinti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 16:16:23 | Nuoroda
Nebuna eiliu siaip, ten greit susitvarkyt galima . Kur ta stovykla bus ir kada?:)
Žinutė parašyta: 2008-07-25 17:32:02 | Nuoroda
ir aš šen pridavinėjau:) didžiausios eilės tai prie švietimo aparato;D bet šiaip nelabai ilgai užsilaikėm, apsisukom per 1,5-2 valandas maždaug. beja kaip susidarė vaizdas tai žymiai daugiau žmonių būna iš ryto negu popietų, nes kai atvarėm buvo tikrai nemažos eilės, o kai jau išvarinėjom apytuštys koridoriai pasirodė;D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 17:34:05 | Nuoroda
okey, zinosiu kad reikia eit po pietu. o ka sviecia prie aparatu? atsisviesiu is anksto kad greiciau butu
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą