(: visi kas istojot i FDM'a :)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 17:25:55 | Nuoroda
beje, kada bus sukurtas tinklapis fdm.lt ???
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 18:30:41 | Nuoroda
gal kas zinot kokiu adresu vilniuj reikia vezti dokumentus dbr ???????????
Žinutė parašyta: 2008-07-24 18:57:33 | Nuoroda
Saulėtekio al. 9 :> rašiau laišką į MIFSA, tai gavau atsakymą, kad pirmoji fuxų stovykla vyks rugpjūčio 10-13 dienom, antroji 17-20 dienom ;D o daugiau info bus registruojant dokumentus ;D tai susitiksim gal neužilgo ;D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 21:12:57 | Nuoroda
aciu, bask3t uz info manau tikrai susitiksim nes ten pat istojom
Žinutė parašyta: 2008-07-25 17:01:18 | Nuoroda
Va, pridaviau jau dokumentus ;D Esu tikrai FDM studentas ;DD
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 17:36:48 | Nuoroda
bask3t, ar ilgos eiles buvo laukt ?? ir gali primint kokius dokus ten vezhtis ??? is anxsto dekui
Žinutė parašyta: 2008-07-25 18:24:35 | Nuoroda
Na, eilė buvo padori, bet kažkaip kvietė pagal specialybes tai aš ten greit gan papuoliau, nes iš FDM išvis negirdėjau, kad kažkas būtų, bet sujungė mus su Bioinformatikais tame priemime ;D prieš tai dar atlaukiau eilėj pas notarą(žioplys pamiršau LJMM pasidaryt nuorašą Panevėžy, tik atestato pasidariau).. O prie barakų prašymų išvis eilės nebuvo.. Tai va, geriau savam mieste pasidaryk atestato ir jei baigei LJMM nuorašus(tiesiog pas notarą nueini ir viskas).. Reikia 2 fotonuotraukų ( rašė intere 3jų bet paėmė tik dvi ).. Paskui žinoma paso arba tapatybės kortelės, bet ją tik parodyt.. Šauktinio pažymėjimo kopijos jei neatidavei LAMABPO.. Žinoma, atsargai geriau turėt atsivežus, bet man nereikėjo:) tai kaip ir viskas;) Nepamirškit tik užsiregistruot į fux'ų stofkę ;D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 18:50:20 | Nuoroda
o jūs visi žadat nuorašus tik vežt atestato ir ljmm, o ne originalus?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 21:27:58 | Nuoroda
Sveiki, Aš irgi įstojau į fdm'ą. Esu iš Kėdainių. Šiaip įdomu būtų susipažint gal į tą pačią grupę kas pakliūsim (turbūt bus dvi?). O su tais gąsdinimais... tai vieni pastoviai gąsdina, kiti ramina ;D va šiandien kalbėjau su viena būsima antrakurse, tai sakė gyventi galima. Taip kad gyvensim ir mes :}}} bask3t, Buvau ir aš šiandien ir lygiai tą patį galiu pasakyt :}}} Atestato nuorašus turėjau ir pamiršau apie ljmm, tai irgi laukiau prie notaro. Ir viena turbūt iš fdm'o buvau tuo metu eilėj, tai irgi neužtrukau. ;} Laukiu labai stovyklos!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 21:30:00 | Nuoroda
latiriuke, būtinai reikia nuorašų, originalų neima. Bandžiau šiandien iškišt ljmm originalą, bet liepė nuorašą susiveikt! Sėkmės registruojantis ;}} Beje, kas čia tą tinklapį kuria ir kada jį baigs??? (skype: simsim1316)
Žinutė parašyta: 2008-07-25 23:35:17 | Nuoroda
mano skype - basketball6969 DD nesijuokit labai, dariausi kai buvau dar vaikas ir jei dėdavai tą 69 būdavai kietas ;DD o paskui taip ir nebepasikeičiau ;D
Žinutė parašyta: 2008-07-28 20:37:05 | Nuoroda
Sveiki:) Aš irgi įstojau į fdm:) skype turim chatą, taigi jei kas nori prisijungti, parašykit man, ar tai basket:) Mano skype: Tetija
Žinutė parašyta: 2008-08-02 19:07:03 | Nuoroda
sveikuciai visu pirma sveikinu istojus!!! nesigasdinkit, jei kas sako, kad sunku... va as jau baigiau fdm sekmingai aisku, ta matematika ne tokia kaip mokykloj ir konkurencija didele, bet mokytis imanoma sekmes
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą