KU Rekreacija ir turizmas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 21:36:58 | Nuoroda
niekas nenoretumet anksciau rugsejo 1 pasidaryti susipazinima? bent toki minimalu jei ka, rasykit man(skype : hekate2000 ), gal visi ka sumastysim idomesnio
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2008-07-24 22:43:59 | Nuoroda
nemanau, kad kas nors išeitų, nes ne visi lankosi šitam forume...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 22:49:44 | Nuoroda
Sveiki! Gal galit apsviest truputuka? Kiek is viso buvo priimta i sia specialybe ir koks zemiausias balas? Pabijojau rasyt i pirmas vietas del didelio atstumo. Esu vilniete. Pradzioj surasiaukulturos vadyba vf, sportine rekreacija ir turizma vf, kurybines industrijas vf, po to visa tai, tik mokama, o jau 7-8 vietose rasiau sita vf ir m vieta... Pakliuvau i kulturos vadyba m... Zoskai brangu. Tad dabar labai idomu, ar buciau cia istojus i vf, jei buciau rasius i 4 vieta prie... Mano rezai tokie: Liet k 69 anglu 45 ista 57 giesa 6 matke 4 Konkursinis balas - 10,42
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2008-07-24 23:00:33 | Nuoroda
į vf priėmė 20, o į m - 6. dėl tų balų negaliu nieko pasakyt, nes niekas neskelbia. bet, nuoširdžiai sakant, nemanau, kad būtum įstojus. nu nebent į mokamą...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 23:09:48 | Nuoroda
o koks tavo konkursinis balas buvo ir i kokia vf ar m vieta pakliuvai? Kad galeciau bent apytiksliai orientuotis...
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2008-07-24 23:43:51 | Nuoroda
nu mano buvo 14,81 ir aš į 2 vietą vf pakliuvau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 23:57:22 | Nuoroda
takiete ---> mhm, teisingai, tikrai ne visi.. na bet taip idomu pamatyti bent kelis zmogucius, o tas rugsejis dar taip toli atrodo o klausyk, gal tu esi ka nors girdejusi apie fuxu stovykla?ar KU isvis tokia daro?
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2008-07-25 00:05:01 | Nuoroda
o dieve, dar tokia yra? iš viso apie tokius dalykus nesu girdėjus. čia jau reikėtų ko nors iš KU teirautis.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 00:11:06 | Nuoroda
bent jau kaune ir vilniuj tai yra, manau ir musu universitetas turetu tureti tokia tradicija labai smagu ten, as labai tikiuosi, kad bus na pirmadieni nesiu dokus, tai issiklausinesiu visko as ten
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 00:20:37 | Nuoroda
fuxu stovykla - grynos pjankes iki zemes graibymo, nieko daugiau... Bent jau Vilniuje Nematau cia nieko idomaus...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 00:26:59 | Nuoroda
Cheburashka_87 -tikrai? kiek man drauges(-ai) pasakojo ir kiek is foto maciau, tai atrodo linksma budavo ten o visada atsiranda tokiu, kurie sugeba atbaliavoti iki zemes graibymo reikes pasiklausineti drauges kas vykta KU
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 01:58:04 | Nuoroda
Na, man toks ispudis susidare po klasioko pirmuju ispudziu, pasidalintu mobiliuoju rysiu tiesiogiai is veiksmo vietos... Pats buvo gerokai ikauses, tai gal jam realybe kitaip atrode... Na, nesu tikra 100 proc. Gal ir ne tokia situacija...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 09:11:57 | Nuoroda
sveiki visi! ech ir as zadejau i turizma stot bet paskutine minute i politika patrauke tai uzsukau pasiziuret kaip cia jums visims sekas, kokie zmoguciai susirinko sekmes moksluose ir smagiu studentisku akimirku
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 13:21:42 | Nuoroda
sveiki.;D as rasiau sia spec. nr.3 ir nr.4, bet istojau i nr.1 socialine geografija. tai vat.. siaip pirma galvojau rasyt nr.1 sita, bet kazkaip geogarfija nugalejo - labai dziaugiuosi. del stovyklos.. man pasakojo, kad ten labai faina ir niekas nenusigeria labai jau.. zaidimai, susipazinimai ir pan. - fun. bet as turbut nevarysiu, nors labai noriu jau..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 13:21:42 | Nuoroda
sveiki.;D as rasiau sia spec. nr.3 ir nr.4, bet istojau i nr.1 socialine geografija. tai vat.. siaip pirma galvojau rasyt nr.1 sita, bet kazkaip geogarfija nugalejo - labai dziaugiuosi. del stovyklos.. man pasakojo, kad ten labai faina ir niekas nenusigeria labai jau.. zaidimai, susipazinimai ir pan. - fun. bet as turbut nevarysiu, nors labai noriu jau..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 13:21:42 | Nuoroda
sveiki.;D as rasiau sia spec. nr.3 ir nr.4, bet istojau i nr.1 socialine geografija. tai vat.. siaip pirma galvojau rasyt nr.1 sita, bet kazkaip geogarfija nugalejo - labai dziaugiuosi. del stovyklos.. man pasakojo, kad ten labai faina ir niekas nenusigeria labai jau.. zaidimai, susipazinimai ir pan. - fun. bet as turbut nevarysiu, nors labai noriu jau..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 13:21:42 | Nuoroda
sveiki.;D as rasiau sia spec. nr.3 ir nr.4, bet istojau i nr.1 socialine geografija. tai vat.. siaip pirma galvojau rasyt nr.1 sita, bet kazkaip geografija nugalejo - labai dziaugiuosi. del stovyklos.. man pasakojo, kad ten labai faina ir niekas nenusigeria labai jau.. zaidimai, susipazinimai ir pan. - fun. bet as turbut nevarysiu, nors labai noriu jau..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 13:21:42 | Nuoroda
sveiki.;D as rasiau sia spec. nr.3 ir nr.4, bet istojau i nr.1 socialine geografija. tai vat.. siaip pirma galvojau rasyt nr.1 sita, bet kazkaip geografija nugalejo - labai dziaugiuosi. del stovyklos.. man pasakojo, kad ten labai faina ir niekas nenusigeria labai jau.. zaidimai, susipazinimai ir pan. - fun. bet as turbut nevarysiu, nors labai noriu jau..
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2008-07-25 17:19:30 | Nuoroda
alba, o aš jau galvojau, kad tu 1 nr. įstojai ir aplenkei mane
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-27 14:38:15 | Nuoroda
įdomu kiek bus panelių ir vaikinų grupėje
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą