VU verslo informatika (kaune)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 11:45:12 | Nuoroda
istojau i verslo informatika kaune taigi butu idomu suzinot kiek dar tokiu kaip as o gal yra jau studijuojanciu ir galinciu papasakot kaip ten kas )
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 15:15:40 | Nuoroda
Fuxiukai . As cia studijuoju, na gerai... studentauju tad nelabai ka turiu papasakot, bet pabandysiu. Verslo INFORMATIKA, ne bereikalo parasiau informatika didziosiomis, tai bus pagrindas, na ir verslo dalykus paliesit, bet kuo toliau tuo daugiau bus informatikos, tad ruoskites programuot . Tik be panikos nemokancius prades mokyti nuo nulio, mokancius paskirs atskiron grupen, tad visi savo vieta turetu rast . Daug cia nera ka pasakot, mokytis nera per sunku, nera daug nereikalingu paskaitu (kuno kulturos ner) tai gan anksti is paskaitu jau namo keliausit kol draugai is ktu,vdu ir t.t. iki 6 vakaro sedes , paskaitu tvarkarasciai jau yra http://www.vukhf.lt tinklapyje, jau galite susipazinti. Na tai tiek, tikiuosi nieko per daug neisgasdinau, visgi viska turite patirt savu kailiu. Apibendrinant nepraleidinekite paskaitu, mylekite destytojus, galit skriaust kuratorius ir sekmes
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 20:19:53 | Nuoroda
kodel man atrodo kad ten man bus per sunku....
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 23:20:52 | Nuoroda
Sveika tamse ir visi dar atkeliaujantįs kursiokai, joa aš ir ten papuoliau , nzn kaip bus bet tikiuosi kad gal bent pusmetuka patemsiu o jei dar ir daugiau... tai butu dar geriau, šiaip išgąsdino kad daugiau informatikos,bet dalykas tikiuosi ten bus aiškiai dėstomas tai kaip nors susitvarkysiu. na ir be abejo reikia tikėtis kursiokų pagalbos jei kartais kas neaišku ps. pasistengsiu myliet dėstytojus ir skriaust kuratorius
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-26 00:41:56 | Nuoroda
Sveikos kursiokes atlaikysim mes ta informatika...kaip nors
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-26 12:04:59 | Nuoroda
joooo bandysim
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-29 17:20:36 | Nuoroda
kursiokes busimos parasykit i skype susipazinsim DDD seppala69:) fu maniau mane viena cia taip gazdina ta informa:)))
Žinutė parašyta: 2008-08-27 18:39:26 | Nuoroda
sweiki vu khf weslo informatikoj bendrakursiai parasykit arba skype empower15 noriu kuo greiciau susipazint
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą