VU Ekonometrija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-30 18:56:55 | Nuoroda
galit patys pazet pirmakursiu ekonometru rotacija po rudens semestro https://klevas.vu.lt/pls/klevas/rotacij ... _fak_kod=1. kolkas dar nera pavasario rotacijos rezu, bet jie bus zymiai blogesni. o kadangi pereinamas balas db dar zemesnis tai jusu bus dar prastesni rezultatai.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-31 19:22:22 | Nuoroda
ei ir man kas nors parasykit Sheilla18
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-04 12:15:28 | Nuoroda
nesibaiminkit brangieji pirmakursiai. visko bus jusu sunkiam kely.. Niekas ir nesako, kad bus lengva. Dazniausiai atrodo, kad sunkiau ir buti negali, bet, deja, pasirodo buna. Viskas yra imanoma, jie tik mokotes, ir uztenka, kad ir sesijos metu tu 3 ar 4 dienu pasiruost egzaminams, zinoma, jei nesi buves nei vienoj paskaitoje ir net nezinai kas tau desto, tada gali buti bedu.. Bet viskas yra imonoma. mokomes, gyvename, linksminames. O ta rotacija nieko nereiskia. Koks skirtumas kokie balai. Stipendijas ir mokejima uz moksla skirsto ne pagal pazymius,o procentaliai.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-04 19:09:56 | Nuoroda
Ko jus cia pergyvenat specialybe ciotka, perspektyvos nerealios as istojau 5, idomu kas 4?
Žinutė parašyta: 2008-08-25 17:23:19 | Nuoroda
Aš 4! Bet šiaip tai netikiu tais numeriukais... Prasidės mokslo metai ir iš 1 pasidarys 31, iš 48 - 9 ir t.t. O šiaip tai kai kuriems ir mokyklą užbaigt sunku yra. Kai kurie įstoja nežinodami kur, pažiūrėję kad pavadinimas mandriai skamba. Be to, juk yra žmonių kurie ir baigia visus 4 kursus. Tad... Pagyvensim ir pamatysim kaip ten kas bus...
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą