Ekonomika VU ar Finansų ekonomika MRU?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-09 18:08:35 | Nuoroda

Kurią studijų proramą verčiau rinktis? Gal galit papasakot kas su kokiais egzaminų rezultatais čia įstojot? 

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-05-10 19:47:31 | Nuoroda

Va, va, va :) aš irgi žadu stoti į kąnors, kas susiję su ekonomika. VU ekonomika ir ISM ekonomika man priimtiniausi, taigi bet kokia informacija čia padėtų ir man :)

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 54
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2009-05-11 19:28:22 | Nuoroda

Gal būtų galima sužinoti, kodėl domina būtent šios studijų programos? Apie VU ekonomiką esu girdėjusi nemažai prastų atsiliepimų, bet norėčiau sužinoti daugiau informacijos..

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-05-12 18:40:58 | Nuoroda

2008m ISM pateko tarp 300 geriausiu verslo mokyklu ir gavo 4 palmes sakeles is penkiu galimu! tai auksciausias ivertinimas lietuvoje ir vienas auksciausiu visame Vidurio ir rytu Europos regione. Beje, ten istot gal ir lenga, pirmus kursus lengva, taciau atejus (jei sugebi) i trecia kursa,tai lb sunku, reik daug mokytis, ir betko ten nelaiko!

Čia perkopijavau, ką parašė Mildoosius vienoj iš temų :)
 

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 54
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2009-05-13 17:05:41 | Nuoroda

 O gal kas nors galėtų ką nors papasakoti apie MRU finansų ekonomiką?

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-05-14 16:11:22 | Nuoroda

Na galeciau papasakot apie VU EKO. Istojau cia su aukstais balais, o kokiu butent reik gali pasiskaiciuot pagal praeitu metu pereinamaji bala, kad jis nukris abejoju kad kils irgi nemanau. Greiciausiai liks labai panasus. Zodziu pries stodamas irgi girdejau daug blogu atsiliepimu todel nieko gero nesitikejau, bet istojes labai nustebau is kur ir kas tokias nesamones susigalvoja kad kokybe bloga (bent jau lietuvoje nemanau kad ka geriau rasi) ar dar kas nors. Man pvz viskas lb patinka: destytojai geri kai kurie dirba be destytojo darbo su tuo dalyku susijusiose imonese todel zino apie ka kalba. Mokytis tikrai nesunku, labai maloni aplinka, zmones labai faini (na aisku visokiu yra bet pagrinde viskas ok). Na aisku turi ir savo trukumu bet kas ju neturi. O del ISM kiek zinau ji jau mazai vertina darbdaviai nes ten stoja turtingu teveliu vaikeliai (aisku ne visi yra ir protingu) ir todel diploma gauna, tie kurie jo gal ir neverti.  O apie MRU nieko pasakyt negaliu (vienas mano draugas kuris ten mokos yra nepatenkintas, bet nzn del ko).

Žinutė parašyta: 2009-05-18 19:47:26 | Nuoroda

Hmm.. Įdomu. Negi niekas daugiau nenori pasidalinti savo žiniomis apie ekonomikos studijų programas Lietuvoje?

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-05-20 16:02:51 | Nuoroda

tai va, gal ka netycia nustebinsiu, bet studijuoju ekonomika VU Kauno Humanitariniam fakultete:) (nelabai kas informuotas buna, kad KHF'e ekonomika yra:) nors yra ir dar vadyba ir  verslo administravimas, kulturos vadyba, informatikos vadyba, kas nesusije su humanitarianiais mokslais) tai galiu pasakyti, kad labai saunus fakultetas, nes palyginus maza bendruomene, visi visus pazysta:) destytojai pakankamai kompetetingi ir puikiai isaiskina viska:) pliusas, kad galima susitart su jais del ivairiu dalyku:) daug savirealizacijos galimybiu tiek studentu atstovybeje tiek fakultete bunant paprastu studentu:) visokie seminarai vyksta susije su isidarbinimu, erasmus programa ir t.t...:) tad tikrai verta cia stot, nes ir siek tiek zemesne kartele nei Vilniui, o ir trubut rimciau ruosia, nes Vilniui neseniai isgirdau, kad labai visi durniu volioja pirmakursiai.. tai cia turbut apie ka kalba visi:)

 

p.s. siemet musu fuxu stovykla isrinkta geriausia tarp visu fakultetu!:) tad jei ka, tai bent jau smagiai pradesit studentiska gyvenima!:)

p.s.2 bet siaip tikrai neturetumete nusivilti:)

Žinutė parašyta: 2009-05-20 18:27:28 | Nuoroda

Pritariu paskutiniam pasisakymui nors mokausi Vilniuj

P.S. stovykla tikrai sauni..:)

Žinutė parašyta: 2009-05-20 23:58:26 | Nuoroda

Raivi, o kas ten pas jus negerai siaip?:)

Žinutė parašyta: 2009-05-23 11:17:38 | Nuoroda

Na nzn atrodo viskas gerai :D

Žinutė parašyta: 2009-07-02 00:39:53 | Nuoroda

Raivi, minėjai, jog nemanai, kad keisis pereinamasis balas į VU ekonomiką. Gal galėtum mestėlt kokių argumentų, pagrįsti savo nuomonę? ;] Mat, kiek žiūrėjau, pernai pereinamasis balas į VU ekonomiką (vf) buvo 19,70, mano 19,82, tai kaip ir turėčiau įstoti, bet baisoka, nes jau taip ant ribos... Labai džiaugčiausi, jei tas balas tikrai nesikeistų, tad ir noriu sužinoti, kaip būna, kaip kasmet tas pereinamasis balas svyruoja (ar išlieka pastovus)... :)

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-02 15:49:50 | Nuoroda

Bet mru kazkaip negali pasirinkti srities kaip vu ekonomikoj ar ne taip?

Žinutė parašyta: 2009-07-03 10:15:01 | Nuoroda

Hey, esu MRU FE  studentas, tai kas liecia sias studiju kryptis ir mokymosi kokybe univere tiek galiu pasakyti: visiskai nesigailiu, kad istojau cia, o ne i VU, nes siemet apie investicijas ir finansus, efektyvu mastyma suzinojau tiek daug, kad sunku patiketi. Patikekite, siu dalyku niekur kitur geriau neismokys nei cia, todel pagrindinis mano galva, MRU fe pranasumas pries VU eko ir yra ir tai, kad istojes i Romery tu iskart konkreciai studini konkrecia ekonomikos sriti - finansus. Pazistama studina VU eko - tai 1-2 kursus kale bendra eko teorija ir tik tada specializavosi i konkrecia sriti ( o kartais lieka prastos sritis, nes ten vyrauja principas - kas greitesnis, tas laimi ), bet, zinoma, nenoriu kritikuoti cia VU eko, nes ten taip  pat yra ir geru dalyku. Taciau finansu ekonomika, dar reiktu pamineti, yra nauja studiju programa, kurios itin didelis trukumas Lietuvoje. Kas liecia pati univera, tai MRU neturi tokio autoriteto kaip 1579 m. ikurtas VU, bet studiju kokybe nekiek nenusileidzia (bent jau pats toki ispudi susidariau). Pats univeras is vidaus lb modernus, dar daugiau renovuojamas itin svarbiam Lietuvai ivykiu, nes ne paslaptis, kad butent Romery , o ne VU 2010 m. rugseji ivyks Pasaulio universitetu rektoriu konferencija ( tai pirmais kartas Rytu europoje ). Taip pat moderni ir puiki biblioteka bei itin pigi  valgykla (pavalgai pietus uz 3-5 lt ). Tad, kas islaiket puikiai egzaminus ir ka domina butent finansu sritis ekonomikoje - stokit cia, ka domina kita ekonomikos sritis - rinkites VU. Sekmes jums, kadangi tiek VU eko, tiek MRU fe konkursas bus zveriskas

Žinutė parašyta: 2009-07-03 10:47:49 | Nuoroda
absent_minded rašė:

Hey, esu MRU FE  studentas, tai kas liecia sias studiju kryptis ir mokymosi kokybe univere tiek galiu pasakyti: visiskai nesigailiu, kad istojau cia, o ne i VU, nes siemet apie investicijas ir finansus, efektyvu mastyma suzinojau tiek daug, kad sunku patiketi. Patikekite, siu dalyku niekur kitur geriau neismokys nei cia, todel pagrindinis mano galva, MRU fe pranasumas pries VU eko ir yra ir tai, kad istojes i Romery tu iskart konkreciai studini konkrecia ekonomikos sriti - finansus. Pazistama studina VU eko - tai 1-2 kursus kale bendra eko teorija ir tik tada specializavosi i konkrecia sriti ( o kartais lieka prastos sritis, nes ten vyrauja principas - kas greitesnis, tas laimi ), bet, zinoma, nenoriu kritikuoti cia VU eko, nes ten taip  pat yra ir geru dalyku. Taciau finansu ekonomika, dar reiktu pamineti, yra nauja studiju programa, kurios itin didelis trukumas Lietuvoje. Kas liecia pati univera, tai MRU neturi tokio autoriteto kaip 1579 m. ikurtas VU, bet studiju kokybe nekiek nenusileidzia (bent jau pats toki ispudi susidariau). Pats univeras is vidaus lb modernus, dar daugiau renovuojamas itin svarbiam Lietuvai ivykiu, nes ne paslaptis, kad butent Romery , o ne VU 2010 m. rugseji ivyks Pasaulio universitetu rektoriu konferencija ( tai pirmais kartas Rytu europoje ). Taip pat moderni ir puiki biblioteka bei itin pigi  valgykla (pavalgai pietus uz 3-5 lt ). Tad, kas islaiket puikiai egzaminus ir ka domina butent finansu sritis ekonomikoje - stokit cia, ka domina kita ekonomikos sritis - rinkites VU. Sekmes jums, kadangi tiek VU eko, tiek MRU fe konkursas bus zveriskas

 Su kokiais balais pats čia įstojai, vf ar m mokaisi? mru fe vienintelė vieta kur noriu mokytis, tai labai norėčiau čia įstoti, kaži su 19,40 KB pavyktų?

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-07-03 11:09:38 | Nuoroda

Cloudless, neabejoju, kad istosi i vf, jei nebus stebuklo:) Mano balas stojant pagal pagal sena skaiciuokle berods buvo 17,30 , o pagal siu metu butu 19,42, o istojau i vf . Sekmes;)

Žinutė parašyta: 2009-07-03 17:12:23 | Nuoroda
absent_minded rašė:

Cloudless, neabejoju, kad istosi i vf, jei nebus stebuklo:) Mano balas stojant pagal pagal sena skaiciuokle berods buvo 17,30 , o pagal siu metu butu 19,42, o istojau i vf . Sekmes;)

 Nuraminai, o kelintu numeriu gal pameni?

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-07-03 17:15:50 | Nuoroda

63 is 90

Žinutė parašyta: 2009-07-03 17:17:51 | Nuoroda

tai turiu tada mažą šanselį patekti, niekas čia nestokit !! :D

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-07-03 17:59:46 | Nuoroda
absent_minded rašė:

Cloudless, neabejoju, kad istosi i vf, jei nebus stebuklo:) Mano balas stojant pagal pagal sena skaiciuokle berods buvo 17,30 , o pagal siu metu butu 19,42, o istojau i vf . Sekmes;)

 Taip skirias skaičiuoklės??;oo Tai reiškia ta kur pateikta statistika 2008 metų istojusių reikia bent per porą balų pakelti?;o

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą