Liepos 9-18d.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-04 09:14:12 | Nuoroda

Sveiki, kaip žinia liepos 9-18 dienomis registruojami dokumentai, turėčiau tokį klausimą gal kas domėjotės ar šeštadienį būtų įmanoma pristatyti tuos dokumentus, kadangi liepos 10d. atestatus įteikia, o liepos 11d. šeštadienis, kaip manot? o gal kas žinot?

p.s. ačiū už nuomonę, pasisakymus ir už bendradarbiavimą ;]

Žinutė parašyta: 2009-07-04 09:19:15 | Nuoroda

Žiūrint kur tu neši tą atestatą. Nes kai kurios priemimo komisijos gali dirbti šeštadieniį, o kai kurios ne.. Čia jau reikia jų darbo laiką žiūrėti..:) 

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-07-08 14:27:20 | Nuoroda

Sveiki.. Turiu kalusimą, gal kas padėtų.. Aš pildžiau prašymą internetu, tai man vistiek reikia eiti 9-18d. i uniką su atestatu ir kitais dokumentais. ar man tiesiog laukti 22d. ir tada sužinosiu kur įstojau?

P.S. sry už pasikartojimus jei jie buvo..

Žinutė parašyta: 2009-07-08 14:30:27 | Nuoroda

Tai jeigu tu dokumentu nepateikei, tai tu nieko ir nesulauksi ta 22d :) Bendra tvarka kaip ir visiems, skiriasi tik tuo, kad jei pildei internetu, gali eiti i bet kuria aukstaja mokykla ir priduot dokus liepos 9-18d.

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-08 14:38:58 | Nuoroda
PsicLt rašė:

Tai jeigu tu dokumentu nepateikei, tai tu nieko ir nesulauksi ta 22d :) Bendra tvarka kaip ir visiems, skiriasi tik tuo, kad jei pildei internetu, gali eiti i bet kuria aukstaja mokykla ir priduot dokus liepos 9-18d.

Ir tada man kaip ir visiem reik neštis atestatą ir t.t. O reik turėt kažkokį patvirtinimą, jog aš užsiregistravau internete?

Žinutė parašyta: 2009-07-08 14:40:45 | Nuoroda

Jie tures uzsiregistrave jau tavo ta prasyma ;) Reikiami dokumentai yra surasyti lamabpo nuostatose bei kiekvieno universiteto priemimo nuostatose ;) Sekmes! 

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-08 14:42:14 | Nuoroda
PsicLt rašė:

Jie tures uzsiregistrave jau tavo ta prasyma ;) Reikiami dokumentai yra surasyti lamabpo nuostatose bei kiekvieno universiteto priemimo nuostatose ;) Sekmes! 

 Thx :) bent jau dabar aišku pasidarė :)

Žinutė parašyta: 2009-07-10 11:37:56 | Nuoroda
cirvatas rašė:

Sveiki, kaip žinia liepos 9-18 dienomis registruojami dokumentai, turėčiau tokį klausimą gal kas domėjotės ar šeštadienį būtų įmanoma pristatyti tuos dokumentus, kadangi liepos 10d. atestatus įteikia, o liepos 11d. šeštadienis, kaip manot? o gal kas žinot?

p.s. ačiū už nuomonę, pasisakymus ir už bendradarbiavimą ;]

 zinau, kad KK priima ir sestadieniais. kitais nesidomejau, nes pati jau nunesiau dokumentus i VDU.

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-07-11 19:02:47 | Nuoroda

O kaip su tais dokumentais? Reikia, kad visos dokumentu kopijos butu notaro patvirtintos ar kaip? Dabar as cia nesigaudau. Dar jei galit isvardinkit kokius pagrindinius dokumentus reikia nest. 

Žinutė parašyta: 2009-07-11 21:43:30 | Nuoroda
CeRBeR rašė:

O kaip su tais dokumentais? Reikia, kad visos dokumentu kopijos butu notaro patvirtintos ar kaip? Dabar as cia nesigaudau. Dar jei galit isvardinkit kokius pagrindinius dokumentus reikia nest. 

 jokio notaro nereik.. nebent turi daug laisvo laiko, kad pakliutum pas notara ;D ten kur nesi tuos dokumentus, atestata, abu lapus, jie patys pasidarys kopijas..:)  jei jau visa kita buvai nuneses,  nuotrauka, tapatybes kortele, ir buvai prasyma ta uzpyldes, tai db tik atestato reik :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 95
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-11 23:23:00 | Nuoroda

tiems, kurie įstos į vu, reikės notaro patvirtintų kopijų. bent taip man panelė vu registracijoj pasakė. :) dabar dar  tokių nereikia. :)

Žinutė parašyta: 2009-07-12 13:40:42 | Nuoroda
seomas rašė:

tiems, kurie įstos į vu, reikės notaro patvirtintų kopijų. bent taip man panelė vu registracijoj pasakė. :) dabar dar  tokių nereikia. :)

 o tai gal tada priemimo komisijoj, kai vesiu atestata, galiu iskart paprasyt 2 kopijas padaryt ir patvirtint?(beje kas jau daretes, kiek pinigu reiks pajamt tam notaro patvirtinimui?)

o kituose universitetuose nereikia, tik VU?

  • Biologija / VBE 98
  • Chemija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-07-12 15:23:29 | Nuoroda
Kotrybird rašė:
seomas rašė:

tiems, kurie įstos į vu, reikės notaro patvirtintų kopijų. bent taip man panelė vu registracijoj pasakė. :) dabar dar  tokių nereikia. :)

 o tai gal tada priemimo komisijoj, kai vesiu atestata, galiu iskart paprasyt 2 kopijas padaryt ir patvirtint?(beje kas jau daretes, kiek pinigu reiks pajamt tam notaro patvirtinimui?)

o kituose universitetuose nereikia, tik VU?

 Priemimo komisijai pateikiamos dokumentu kopijos NEPRIVALO BUTI NOTARISKAI PATVIRTINTOS! Kiek is jusu yra skaite BP taisykles?

Žinutė parašyta: 2009-07-12 19:09:47 | Nuoroda

Gerai, dabar taip Nepykit, jei kas jau ir kartojo ar ką, skaičiau kažkada tas taisykles, bet taip ir neįsiskaičiau, ką ten reikia man atnešti, kopijas ar ne, vienu metu viską ar atskirai, pirmiau pervesti pinigus ar vėliau ir t.t.? Dėkui labai. Beje esu vaikinas, taigi reikia Šauktinio liudijimo, taip?

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 40
  • Matematika / VBE 37
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
Žinutė parašyta: 2009-07-12 21:52:38 | Nuoroda

tada aisku, visus dokumentus jie patys atsisvies, tik as prasymo blanko dar nepildes tai ten ji as irgi gausiu ar reik atsispausdint? 

Žinutė parašyta: 2009-07-12 22:24:40 | Nuoroda

Kiek supratau tai reikia asmens tapatybės kortelės ir jos kopijos, atestato ir atestato kopijų, ir čekio. O Šauktinio liudijimo nereikia, nes taisyklėse parašyta, kad (jeigu reikia) ir jis duodamas tik tada, kai stoji į universitetą.

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 40
  • Matematika / VBE 37
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
Žinutė parašyta: 2009-07-13 15:53:48 | Nuoroda

taip parasyta, as net ir nesu prievalininkas bet manes paklause, netgi studente nuejo pasiklausti informacijos

  • Chemija / VBE 55
  • Fizika / VBE 95
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 33
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 8
Žinutė parašyta: 2009-07-13 15:57:49 | Nuoroda

manau vaikinams Lietuvos pilieciams reikia sauktinio liudijimo butinai, nes paskui bus problemu. nes jaigu ne patvirtins kariniu liudijimo kad tu mokaisi, tai tave prissauks. Kaip mano draugas, negalejo susimoketi uz mokslus, isejo dirbti, paskui turejo problemu ir tarnavo metus. Uztat paskuj KB+2 gavo :D

  • Chemija / VBE 55
  • Fizika / VBE 95
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 33
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 8
Žinutė parašyta: 2009-07-13 16:03:00 | Nuoroda

Kur tave sauks? Gi nera sauktiniu

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 71
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-07-15 11:02:25 | Nuoroda

atleiskit, bet nebesuprantu ;/ jei as jau esu uzpildziusi prasyma, nunesusi kopijas ir visa kita jau birzelio men, tai ar man dar reikia eiti dbr iki liepos 18d. ir vel viska nesti???

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą