Kolegijų sąrašo tikrinimas.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-21 20:34:57 | Nuoroda

Gerbiamieji ir gerbiamosios,

čia toks galbūt kvailokas klausimas man iškilo (nors labai protinga savęs ir nelaikau) : tarkim kai ryt sužinau, kad įstojau į tokią universiteto vietą, kuri manęs netenkina, nes labiau traukia specialybė esanti kolegijų sąraše. Tokiu atveju kur turėčiau kreiptis ir rašyt prašymą, kad atsisakau tos vietos ir man tikrintų kolegijų sąrašą ?

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 73
  • Matematika / VBE 66
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 60
Žinutė parašyta: 2009-07-21 20:37:17 | Nuoroda

nesuprantu, tai kam tada is viso rasyt specialybes, korios taves netenkina..?

Žinutė parašyta: 2009-07-21 20:39:11 | Nuoroda
wajducia rašė:

Gerbiamieji ir gerbiamosios,

čia toks galbūt kvailokas klausimas man iškilo (nors labai protinga savęs ir nelaikau) : tarkim kai ryt sužinau, kad įstojau į tokią universiteto vietą, kuri manęs netenkina, nes labiau traukia specialybė esanti kolegijų sąraše. Tokiu atveju kur turėčiau kreiptis ir rašyt prašymą, kad atsisakau tos vietos ir man tikrintų kolegijų sąrašą ?

 Savo spredimą gali pateikti bet kuriame prašymų priėmimo ir registravimo punkte, pateikdama nustatytos formos prašymą.

Žinutė parašyta: 2009-07-21 20:39:57 | Nuoroda
k@r@mele rašė:

nesuprantu, tai kam tada is viso rasyt specialybes, korios taves netenkina..?

 Čia dėdei Steponavičiui labai didelis „AČIŪ“ už tai, kad iš vieno sąrašo padarė 2.

 

Nes pvz. pas mane sąraše penktu numeriu eitų koleginės studijos O juo labiau man pačiai geriau studijuot kolegijoj ir nemokamai, negu universitete ir mokamai (:

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 73
  • Matematika / VBE 66
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 60
Žinutė parašyta: 2009-07-21 20:42:12 | Nuoroda
daktariūkštis rašė:
wajducia rašė:

Gerbiamieji ir gerbiamosios,

čia toks galbūt kvailokas klausimas man iškilo (nors labai protinga savęs ir nelaikau) : tarkim kai ryt sužinau, kad įstojau į tokią universiteto vietą, kuri manęs netenkina, nes labiau traukia specialybė esanti kolegijų sąraše. Tokiu atveju kur turėčiau kreiptis ir rašyt prašymą, kad atsisakau tos vietos ir man tikrintų kolegijų sąrašą ?

 Savo spredimą gali pateikti bet kuriame prašymų priėmimo ir registravimo punkte, pateikdama nustatytos formos prašymą.

 Dėkui

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 73
  • Matematika / VBE 66
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 60
Žinutė parašyta: 2009-07-21 20:51:59 | Nuoroda

Turi eiti ten kur registravai dokumenttus ir ten rasyt atsisakyma;))) taip buvau informuotas

Žinutė parašyta: 2009-07-21 21:13:33 | Nuoroda
gerulencijus rašė:

Turi eiti ten kur registravai dokumenttus ir ten rasyt atsisakyma;))) taip buvau informuotas

 Dėkinga už pagalbą

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 73
  • Matematika / VBE 66
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 60
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą