VU slauga susipazinkime :)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-31 01:22:22 | Nuoroda

Jei žmogus nusprendė kur stoti, tai ko tu prie jo kimbi? Laikai keičiasi, ne sovietmetis, vaikeli, kur buvo tas gėda, tas nepriimtina. Dabar svarbiausia TURĖT darbą, o ne šaipytis iš kitų. Kai pats patirsi, ką reiškia savu kailiu užsidirbt litą kitą, tokios vaikiškai kvailos mintys kaipmat pranyks ,patikėk manim. Visą gyvenimą neduos kiti pinigų, laiko klausimas, kada suprasi, jog namie tik esi kaip šuniui penkta koja. Ir ką tada? Kelsi sparnus ir tiesiog eisi dirbt. REALYBĖ tokia, o ne tokia, kurią bandei čia nupiešt su savo svaigalais, tad patariu tau nykt su tokiom mintim iš čia ir nenervint kitų žmonių.

 P.S.Suauk geriau, o ne svaik blevyzgas

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-31 17:28:41 | Nuoroda

Nuo kada tam,kad plaut kazkam subines reikia mokytis 4 metus? O magistras matyt reikalingas tam,kad turetum garbe plaut uzpakali aukstesnio rango atstovui? Savo pasisakymu tik dar labiau irodei,kad Lietuvoj pilna neisprususiu zmoniu. Ciuju tiek kiek vadybininku. Man labai gaila, kad musu salyje ( ir tik musu) yra nusistaciusi nuomone,kad baiges slauga igyji uzpakalio plovimo kvalifikacija. Lyg ir sanitarai tam skirti?  Reiskiu didziule uzuojauta tiem zmonem, kurie ne velnio nesupranta ka sneka ir savo pasisakymais tik tersia forumus.

Žinutė parašyta: 2009-07-31 19:38:03 | Nuoroda

Kad ir kaip apmaudu, daugeliui iš tiesų atrodo, jog slauga itin prastas pasirinkimas.. jau ne iš vieno tai išgirdau. Na, bet man kaip nuo žąsies vanduo visi tie jų žodžiai, tegu pliauškia ką nori.

Žinutė parašyta: 2009-07-31 21:20:51 | Nuoroda

Sveiki, ir as jungiuosi prie jusu ... 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-31 22:07:16 | Nuoroda

Nu va, musu vis daugeja:) jei ka mano skype inajas18:)

Žinutė parašyta: 2009-07-31 22:58:42 | Nuoroda

edvinas2 rašė:  valysit senukam siknas ,kad poto gautume minimuma?gal dar ir uz moksla tukstancius mokesit?xD  I visus klausimus atsakymas neigiamas ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-31 23:03:47 | Nuoroda
shiaudine rašė:

Kad ir kaip apmaudu, daugeliui iš tiesų atrodo, jog slauga itin prastas pasirinkimas.. jau ne iš vieno tai išgirdau. Na, bet man kaip nuo žąsies vanduo visi tie jų žodžiai, tegu pliauškia ką nori.

 Smagu skaityti, kai matosi, jog žmogus žino, ko gyvenime nori Neverta net galvot apie tokius, kurie taip kalba, tegul. Aukščiau galvą ir niekuomet neverta pamiršt KMU Studijų centro vadovės R.Brunevičiūtės žodžių - "gydytojo specialybė nuo senų laikų yra viena garbingiausių ir humaniškiausių". Esu tikras, jog ji kalbėjo apie visų sričių medikus 

Sėkmės studijuojant!  

Žinutė parašyta: 2009-08-01 14:02:46 | Nuoroda

Visi jūs čia į VU, aš tik viena iš KMU įlindus  ;D

Žinutė parašyta: 2009-08-01 14:17:45 | Nuoroda

oi, seniai jau cia nebuvau o musu daugeja, dziugu... sveiki visi dar karta del chalatu tai cia tiesa saket, kad rugsejo 1 reiks jau turet... o del komentaro to, tai neturiu net ka sakyt, nejaugi reikia aukstojo issilavinimo kad uzpakalius valyt nezinojau... as dziaugiuos kad istojau ir man gerai

Žinutė parašyta: 2009-08-03 14:39:48 | Nuoroda

siaudine, ne viena as ir i kmu slaugagal kas zino ar kmu visiem fakultetam reikia sveikatos pazymejimu? ir iki kada? sory, kad ne i tema, bet kurt naujos nesinorejo

Žinutė parašyta: 2009-08-03 14:57:08 | Nuoroda
klasika;DDD rašė:

siaudine, ne viena as ir i kmu slaugagal kas zino ar kmu visiem fakultetam reikia sveikatos pazymejimu? ir iki kada? sory, kad ne i tema, bet kurt naujos nesinorejo

 apie sveikatos pazymejimus pirma karta girdziu. is kur tokia info gavai? pasidalink saltiniais

Žinutė parašyta: 2009-08-03 15:10:31 | Nuoroda

nu lkka kai kuriems reikejo, bet tai cia nuo spec priklauso, ir klasioke veze ten i kazkokia... irgi prase, tai sakau gal netycia ir cia prireiks... bet kadangi nieko nesake dokumentus kai veziau, tai musiau ir neprireiks as tik apsidraust paklausiau

Žinutė parašyta: 2009-08-03 15:17:37 | Nuoroda
klasika;DDD rašė:

nu lkka kai kuriems reikejo, bet tai cia nuo spec priklauso, ir klasioke veze ten i kazkokia... irgi prase, tai sakau gal netycia ir cia prireiks... bet kadangi nieko nesake dokumentus kai veziau, tai musiau ir neprireiks as tik apsidraust paklausiau

 nieko, viskas gerai. forumai tam ir skirti, kad dometis ir klausti

Žinutė parašyta: 2009-08-03 15:40:49 | Nuoroda

butent todel ir paklausiau

Žinutė parašyta: 2009-08-03 15:44:06 | Nuoroda
klasika;DDD rašė:

siaudine, ne viena as ir i kmu slauga

 šaunumėlis, jau radau du žmonės, kurie įstojo ten pat kur ir aš.

Žinutė parašyta: 2009-08-03 20:43:57 | Nuoroda

kmu slauga kazkokie pasyvus... kur jus visi dinge? siaudine, o kas antras zmogus?

Žinutė parašyta: 2009-08-04 13:26:35 | Nuoroda

Pakliuvot i fuksu stovykla? :D kaip del to punkto su kostiumu? :D 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-08-04 18:25:52 | Nuoroda

man tai dar idomu ar gavot patvirtinimus is lsp:D

Žinutė parašyta: 2009-08-04 20:47:42 | Nuoroda

Ne dar negawau sawaite laukes :D 

Žinutė parašyta: 2009-08-06 23:47:28 | Nuoroda

Sveiki, berniukai ir mergaitės.  

Na, pasakokit, kaip nuotaikos įstojus? Džiaugiatės ar esat nusivylę?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą