kambariokes paieška
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-27 12:29:52 | Nuoroda


esu busima treciakurse VGTU. ieskau paneles norincios kartu ieskotis gyvenamosios vietos arba paneles, kuri jau turi kur gyventi tik neturi su kuo :)
 

Žinutė parašyta: 2009-08-04 16:45:46 | Nuoroda

Labas,

Mano situacija ta pati, esu VGTU studente ir ieskau kambario, Gal jau turi kokiu konkrtetesniu pasiulymu?

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-08-04 21:54:11 | Nuoroda

Paneles, laukdamos, kol kas i burnele sukramtyto ikris, galit ir ant ledo likti... Mes ieskojom 3se dvieju kambariu buto, tai laaaabai sunkiai sekesi. Daug jau isgraibstyti, o tie kurie liko, dazniausiai nenori studentu. :) Gavom siaip taip, bet ir tai per pazistamus... Siulyciau nemiegot ;) 

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-08-06 08:20:33 | Nuoroda

Juste, gal bandom koperuotis ir ieskotis kartu?:)

Žinutė parašyta: 2009-08-08 19:07:03 | Nuoroda

Aisku, kad bandom

as kolkas tik nete ziurejau...

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-08-11 15:37:57 | Nuoroda

as viena nuomojuosi buta ir ieskau kambariokes..2 kambariai, bet butu galimybe gyventi tik nuo spalio menesio :) 

Žinutė parašyta: 2009-08-11 20:42:57 | Nuoroda

Hey mergyt,buta jau radau as,labai pigu varianta,jei gyventume dviese gautusi po 250Lt i menesi,cia jau su visom komunalinem paslaugom sakau :) butas vieno kambario,bet nemazas. Rajonas labai komunikabilus ir tiesiogiai autikas ir trulikas i vgtu veza :) tai vat. o jei trise gyventume (cia maciau su kazkuom jau ieskai) tai dar pigiau gautusi,juk studentes esam,rumu nereikia(ypac krizes metu) jei tenkina skambink ar rasyk sms. Jolita. 864158629 ,laukiu. ;)

Žinutė parašyta: 2009-08-11 23:45:06 | Nuoroda

O as noreciau atskiro kambario, nes praeitus metus gyvenau su tokia mergina ir jau atsikandau tos nuolatines trinties, aisku, gal ne mano zmogus pasitaike, nes visiskai skirtingos buvom, bet...

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-08-14 16:34:39 | Nuoroda

Ieškome vienos merginos nuomotis dviejų kambarių butą Kaune. Esame du tvarkingi LKKA studentai (3 kursas) ir viena KTU studentė (1 kursas). Reikalingas greitas atsakymas. Jei sudomino, kreipkitės tel.8-621-61150, el.paštu: , skype: andareee.
Buto kaina iki 600 Lt + komunaliniai (po 150Lt/žmogui + komunaliniai į lygias dalis.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą