Gal yra žinančių?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-28 20:16:00 | Nuoroda

žodžiu taip, iškilo durnas klausimas ir kažkaip neradau nete...

Yra VGTU Informatikos Inžinerijos ištęstinės studijos, ten gali rinktis pačių paskaitų formą: dienines, vakarines ir neakivaizdines. Pasiėmiau neakivaizdines ir vėliau po visko klausimų iškilo :D

1. Kaip su tuo finansavimu išeina?

2. Ar bus mokamos stipendijos neakivaizdininkams?

 

Jei kas nors žinot, numeskit linką, gal kažkur nedažiūrėjau  :)

 

Thanks

Žinutė parašyta: 2009-07-28 20:36:15 | Nuoroda

Triple post, dėl stipendijų jau radau... o kaip su finansavimu tai ne visai dar aišku, nors registruojant dokumentus būtų manęs prašę įmokos kvitų   

Žinutė parašyta: 2009-07-28 21:49:58 | Nuoroda

Istęstinės (išplėstinės) tai ir yra neakivaizdinės studijos. O jų finansavimo pobūdis turėjo būt nurodytas tau atsiųstame emaile. Ar tu ne to klausi?

Žinutė parašyta: 2009-07-29 08:46:35 | Nuoroda

VGTU kai kuriose ištęstinių studijų programose leidžia pasirinkt paskaitų formą: Ištęstinės dieninės, ištęstinės vakarinės ir ištęstinės neakivaizdinės...

Logiškai mąstant, tai aš kaip su vf įstojęs, nieko mokėt neturiu (manęs nieko neprašė forminant priėmimą), bet kita vertus, neakivaizdininkai finansuojami nebūdavo tai šioks toks neaiškumas gaunasi :D 

Žinutė parašyta: 2009-07-29 21:44:05 | Nuoroda

Muuu, na man taip ir atrodė, buvo įdomu sužinot ar ne klaidingai mąstau :) Dėkui :) 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą