Kur galiu studijuoti su tokiais egzaminais?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-08 23:24:34 | Nuoroda

Sveiki,

Tiesiog įdomu kur galiu "įlysti" išsilaikęs: lietuvių, istoriją, matematiką, anglų ir biologiją? Dar kai kurių egzminų rezultatų neturiu, bet manau, kad pavyks išlaikyti visu paminėtus egzaminus. :) Dėkui.

  • Biologija / VBE 7
  • Istorija / VBE 55
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 6
  • Matematika / VBE 6
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 60
Žinutė parašyta: 2010-06-08 23:27:13 | Nuoroda

priklauso nuo to nori į mokamą ar nemokamą, į kolegiją ar universitetą ir svarbiausia, esi nusiteikęs išlaikyt ar išlaikyt gerai?: ) 

Žinutė parašyta: 2010-06-09 00:08:44 | Nuoroda

Lengviau būtų galima išvardyti specialybes į kurias vargiai patektum gerai išlaikęs tuos egzaminus :D  pasirinkimas labai didelis ;)

Žinutė parašyta: 2010-06-09 00:18:54 | Nuoroda

Taip, jei visus egzaminus islaikysi pukiai, tai beveik visos durys bus atviros. 

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-06-09 09:45:50 | Nuoroda

Na aš nesiikiu visus egzaminus išlaikyti max. :) Tai jau būtų per daug optimistiška :D Manau, kad lietuvių gausiu 50+, istorija 70-80+, matematika, net baisu spėt., anglų 70-80+, ir biologija 50+

Tai kur jūsū manymu galiu ketinti įstoti? Nesvarbu ar tai univeras, ar kolegija. Bei VF, ar ne VF.

  • Biologija / VBE 7
  • Istorija / VBE 55
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 6
  • Matematika / VBE 6
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 60
Žinutė parašyta: 2010-06-09 12:17:34 | Nuoroda

Jei tau net nera skirtumo VF, ar ne VF, tai  tada be komentaru... Apskritai, pats mazdaug turi jausti, kas tau labiau patinka... Galiu pasiulyti, kad ir kokia informatika, bet gal ji tau visai nepatiks... 

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-06-09 12:41:22 | Nuoroda

Aš prieš kokius metus žinojau, kad noriu savo ateitį sieti su kompiuteriais, bet viskas pasikeitė dėl tos pačios matematikos. Man ji tiesiog nėra miela. Buvau susidomėjęs grafiniu dizainu, bet vėl gi, kai paišyti nemoki, net neverta ten eit. Gerai, gal ir įsočiau į kokią kolegiją, bet nemanau ar gaučiau VF, o mokėti ~ 8 tūkstančius litų - ne mano kišenei. Tad taip ir atsidūriau kryžkelėje... Siūlykit viską, gal rasiu kas man patiks :)

  • Biologija / VBE 7
  • Istorija / VBE 55
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 6
  • Matematika / VBE 6
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 60
Žinutė parašyta: 2010-06-09 16:56:01 | Nuoroda

Reikėjo daug anksčiau pradėti apie tai galvoti... Jei dar nežinai kokių egzaminų ar metinių pažymių vienai ar kitai specialybei reikia, tai nesunkiai gali susirasti kad ir šioje svetainėje.

Žinutė parašyta: 2010-06-09 17:20:57 | Nuoroda

reiks nuo kitų metų išsiimti versliuku: konsultuoju ir pildau prasymus i vf vietas:D. noreciau db pasakyciau bent 10specialybiu i kurias istoja betkas ir i nemokamas, tiesiog jos nera paklausios, pvz Kk maisto sauga, zmones su mokykliniais 4 istodavo i vf

  • Biologija / VBE 73
  • Chemija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 48
  • Matematika / VBE 77
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą