Išleistuvės
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-06 16:09:19 | Nuoroda
ylksis rašė:

Čia žiūriu per išleistuves dainuos Skamp, ves Ramūnas Cicėnas ir t.t Kokie dar žinomi žmonės koncertuos bei ves išleistuvių vakarą?

 pas mus saules kliosas gros, veliau kazkoks dj,o kas ves iki siol nezinau :D

Žinutė parašyta: 2010-07-06 16:26:21 | Nuoroda

 Mūsų turėtų būti liepos 9, bet perkėlė į liepos 13(tikriausiai). Tiesą sakant, nieko mes nežinom kas, kaip, kada... toks balaganas pas mus, vis daugiau žmonių atsisako vykt į neoficialią dalį...  daug ko nežinom...mūsų šulios  abiturientų vos 50, tai brangiai mokėt teko (200lt žmogui, 60lt už vieną tėvelį) 
nepatinka man tokie organizavimai... organizuoja organizuoja ir nieko gero nesigauna... ai whatever... nusivyliau aš.
suknelės reikalai... nusiprikau raudoną iki kelių suknelę(vienu žodžiu, savam stiliuj aš :D) nemėgstu nei tortų, nei lizdų ant galvos, manau reikai regtis jaunatviškai ir skoningai... :)

Žinutė parašyta: 2010-07-06 19:26:58 | Nuoroda

o aš neisiu į savo išleistuves, nes dirbu...

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-07-06 21:46:13 | Nuoroda

Mano išleistuvės bus pakankamai paprastos jokios suknelės nesinuomosiu, kažko specialiai taip pat nepirksiu. Mokykla tik išdalina atestatus, palinki sėkmės, o šventę paliko organizuotis patiems, kas su kuo ir kur nori.

  • Istorija / VBE 62
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
  • Matematika / VBE 62
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 78
Žinutė parašyta: 2010-07-07 10:36:38 | Nuoroda

 

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 50
  • Matematika / VBE 65
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 51
Žinutė parašyta: 2010-07-07 20:02:09 | Nuoroda
Novilė rašė:

o aš neisiu į savo išleistuves, nes dirbu...

 o ką dirbi ?:)

Žinutė parašyta: 2010-07-07 23:39:14 | Nuoroda

tikiuos, kad ir kokie rezultatai bebutu, visi atsvesim smagiai :)


  • Istorija / VBE 62
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 7
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 43
Žinutė parašyta: 2010-07-08 23:28:32 | Nuoroda
Novilė rašė:

o aš neisiu į savo išleistuves, nes dirbu...

 Nejau tas darbas toks svarbus, kad vertas isleistuviu kainos? :) Man net baugu pagalvoti, ka buciau prarades, jei i savo isleistuves nebuciau ejes...

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-08 23:56:06 | Nuoroda
Siguteee rašė:
Novilė rašė:

o aš neisiu į savo išleistuves, nes dirbu...

 o ką dirbi ?:)

 Advokato kontoroje padėjėja. :)

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-07-09 00:06:11 | Nuoroda
SuperHP rašė:
Novilė rašė:

o aš neisiu į savo išleistuves, nes dirbu...

 Nejau tas darbas toks svarbus, kad vertas isleistuviu kainos? :) Man net baugu pagalvoti, ka buciau prarades, jei i savo isleistuves nebuciau ejes...

Pirmiausia šiais laikais visoks darbas yra svarbus. :D Ir šiaip nelabai aš sureikšminu tas išleistuves, nes man smagiau, kai mes visa klasė susirenkame tai pas viena, tai paskita kalsioką, kokioje sodyboje, statom per nakti palapines, kuriose vistiek niekas nemiega, kepam šašlykus, kurie valgomi neiškepę ir t.t.. :D nei, kad sedėti su mokytojais, pavaduotojais, kurie tikrai yra per daug arogantiški, nors neturi dėl ko tokiais būti... Apibendrinus tai žinau, kad vistiek, jei ne kas savaite, tai kas dvi tikrai dar visa klasė susibeginėsim. :D

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-07-09 22:31:49 | Nuoroda
voveriukas rašė:
ylksis rašė:

Čia žiūriu per išleistuves dainuos Skamp, ves Ramūnas Cicėnas ir t.t Kokie dar žinomi žmonės koncertuos bei ves išleistuvių vakarą?

 pas mus saules kliosas gros, veliau kazkoks dj,o kas ves iki siol nezinau :D

 omg ;o jeigu per musu isleistuves grotu saules kliosas tai butu pacios nerealiausios isleistuves gyvenime ! pavydziu negyvai jums !

Žinutė parašyta: 2010-07-09 22:40:25 | Nuoroda
Gariukas rašė:
voveriukas rašė:
ylksis rašė:

Čia žiūriu per išleistuves dainuos Skamp, ves Ramūnas Cicėnas ir t.t Kokie dar žinomi žmonės koncertuos bei ves išleistuvių vakarą?

 pas mus saules kliosas gros, veliau kazkoks dj,o kas ves iki siol nezinau :D

 omg ;o jeigu per musu isleistuves grotu saules kliosas tai butu pacios nerealiausios isleistuves gyvenime ! pavydziu negyvai jums !

 Blemba, chebra, aš irgi žiauriai pavydžiu..Pas mus  dėl tokių grupių kaip skamp ar saulės kliošas tarp klasiokų be šansų būtų susitart. Ju žodžiais tariant "tokia muzikikė nevež"

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Matematika / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 78
Žinutė parašyta: 2010-07-09 22:51:14 | Nuoroda

o aš net nežinau kas pas mus koncertuos,bet sake turėtų būt smagu :D

Žinutė parašyta: 2010-07-09 22:51:44 | Nuoroda
Novilė rašė:
Siguteee rašė:
Novilė rašė:

o aš neisiu į savo išleistuves, nes dirbu...

 o ką dirbi ?:)

 Advokato kontoroje padėjėja. :)

 bet kieta mergiote tu :D

Žinutė parašyta: 2010-07-10 22:36:15 | Nuoroda
matter rašė:
Gariukas rašė:
voveriukas rašė:
ylksis rašė:

Čia žiūriu per išleistuves dainuos Skamp, ves Ramūnas Cicėnas ir t.t Kokie dar žinomi žmonės koncertuos bei ves išleistuvių vakarą?

 pas mus saules kliosas gros, veliau kazkoks dj,o kas ves iki siol nezinau :D

 omg ;o jeigu per musu isleistuves grotu saules kliosas tai butu pacios nerealiausios isleistuves gyvenime ! pavydziu negyvai jums !

 Blemba, chebra, aš irgi žiauriai pavydžiu..Pas mus  dėl tokių grupių kaip skamp ar saulės kliošas tarp klasiokų be šansų būtų susitart. Ju žodžiais tariant "tokia muzikikė nevež"

 man tai nlb ir patinka jie ;DD bet geriau nei nieko ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-13 10:50:12 | Nuoroda

 wohoooooo snd isleistuves!! kaip nuostabu ir grazu bus ;)) ryt atleksiu cia ir papasakosiu visus yspudzius ;)***

  • Istorija / VBE 14
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 35
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 27
Žinutė parašyta: 2010-07-13 12:20:23 | Nuoroda
Indreele rašė:

 wohoooooo snd isleistuves!! kaip nuostabu ir grazu bus ;)) ryt atleksiu cia ir papasakosiu visus yspudzius ;)***

 Lauksim :)

  • Dailė / MBE 10
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-07-13 19:36:16 | Nuoroda

 Pas mus tai didzaiusia svente simtadienis buna, o va isleistuves tai tik grazios kalbos, sukneles, geles ir atestatu iteikimas :) Aisku poto jau sventimas su klasiokais :D

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-07-13 20:45:11 | Nuoroda

Negaliu patikėti, kad per išleistuves paskutinį kartą pamatysiu kaikurius klasiokus, o tiek metų kartu praleista ;/ aš jau dabar pasiilgau jų... bet tikiuosi, kad išleistuves padarysime įsimintinas :)

Žinutė parašyta: 2010-07-14 12:01:32 | Nuoroda

Vajėzau,tai bent atsitaškiau.

Nors jau nebenoriu nieko daugiau, bo pastaruoju metu man bemiegių naktų ir linksmybių maratonas:D

Reikės,sakiau,pildyt jau prašymą, nes nebedaug ir liko:O

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą