kada bus zinoti egzaminu rezultatai?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-19 10:44:36 | Nuoroda

man sake ,kad lietuviu bus jau birz 21d,kitas sake,kad liepos 1d,kaip is tikro? ir kur galima bus suzinoti rezultatus?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-20 19:46:52 | Nuoroda

Tu neklausyk ka ten petriukas ar jonukas is 5 klases pasake :DD Nacionalinis egzaminu centras aiskiai sako, kad rezultatai liepos 1d! Nors jau musu egzaminai yra, berods, istikrinti. 
O rezultatus tikrai pasakys klases aukletoja ar pavaduotoja , taigi teks eit i mokykla... 
 

Žinutė parašyta: 2010-06-21 16:17:34 | Nuoroda

taip rezultatai bus tik liepos 1d :)

Žinutė parašyta: 2010-06-21 18:21:40 | Nuoroda

man rodos liepos 1 paaiskes tik lietuviu egzamino rezultatai,kitu dar teks siektiek palaukti

Žinutė parašyta: 2010-06-21 23:26:03 | Nuoroda
Saulute6 rašė:

Tu neklausyk ka ten petriukas ar jonukas is 5 klases pasake :DD Nacionalinis egzaminu centras aiskiai sako, kad rezultatai liepos 1d! Nors jau musu egzaminai yra, berods, istikrinti. 
O rezultatus tikrai pasakys klases aukletoja ar pavaduotoja , taigi teks eit i mokykla... 
 

 bet tai kaip keistai,jeigu rimtai pvz jau yra ištikrinti lietuvių kalbos užduotys, tai nejaugi dar 10dienų reikia laukt, kad suvestų visa tai į kompą, paskirstytų procentus ir pan... kažkaip manau visa ši procedūra galėtų vykti greičiau arba čia tik man tiap atrodo...betkokiu atveju 10dienų jau nėra taip daug..

  • Istorija / VBE 63
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą