Koks Tavo nešiojamas kompiuteris? ;))
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-08-19 23:06:16 | Nuoroda

Kurį geriau pasirinkti? Neketinu žaisti jokių žaidimų (nebent labai nuobodžiaujant simsus :D), kompiuteris bus naudojamas tik studijoms ir naršymui internete.

www.1a.lt/kompiuterine_technika/nesiojami_kompiuteriai/lenovo_essential_g550/51052936/

www.1a.lt/kompiuterine_technika/nesiojami_kompiuteriai/acer_aspire_5734z_ru/3867349/

www.1a.lt/kompiuterine_technika/nesiojami_kompiuteriai/acer_emachine_e727/4097289/

Labiau norėčiau Lenovo, bet su geresnėm charakteristikom ir kainos jų geresnės:)

 

Žinutė parašyta: 2010-08-19 23:26:15 | Nuoroda
Innuendo rašė:

Kurį geriau pasirinkti? Neketinu žaisti jokių žaidimų (nebent labai nuobodžiaujant simsus :D), kompiuteris bus naudojamas tik studijoms ir naršymui internete.

www.1a.lt/kompiuterine_technika/nesiojami_kompiuteriai/lenovo_essential_g550/51052936/

www.1a.lt/kompiuterine_technika/nesiojami_kompiuteriai/acer_aspire_5734z_ru/3867349/

www.1a.lt/kompiuterine_technika/nesiojami_kompiuteriai/acer_emachine_e727/4097289/

Labiau norėčiau Lenovo, bet su geresnėm charakteristikom ir kainos jų geresnės:)

 

 Imk drąsiai Lenovo, nors kainą mažiausia, kiti ne ką geresni. Darbui tiks į valias, galėsi ir simsus įsirašyti, beje ir dizainas patrauklesnis.

Žinutė parašyta: 2010-08-19 23:44:47 | Nuoroda
Žinutė parašyta: 2010-08-20 14:29:35 | Nuoroda
Gintaxas rašė:
Miledi rašė:

@Gintaxas,

as tikiuosi, kad  taisys garantinis, o ne man kaltę suvers (man šiaip žiauriai se technika nesiseka: nusipirkau prieš porą sav naują tlf, po savaitės sugedo ir pan...). Nors aš tikrai nežinau, ką AŠ būčiau galėjusi padaryti, kad jis imtų taip elgtis... Įtariu, kad ten su įjungimo mygtuku ir jo jungtimi kažkas blogai, nes jis yra šone, toje dalyje, kuri sukiojasi atidarant/uždarant kompiuterį. O kažin ten gali būti koks hibernate ar koks režimas įjungtas, jei nėra nei os nei draiverių jokių (žinau, kad išmanančiam apie kompiuterius, tai gali būti kvailas klausimas, bet...)?

 Windowsuose yra nustatymai, kur galima pasirinkt ką daryti uždarius kompiuterį, yra ir kompiuterio išsijungimo nustatymas. Kaip supratau pas tave nebuvo windowsų suinstaliuota. Pats nesu uždaręs kompiuterio ekrano dar nesuinstaliuotame kompiuteryje, tačiau gali būti, kad taip ir turėjo būti. Logiškai pamąsčius: kam laikyti įjungtą kompiuterį uždarius ekraną, jei windowsai vis vien neužsikraus. Mano manymu pirma reikėjo suinstaliuoti operacinę sistemą ir jei patikrinus nustatymus kompiuteris vis dar išsijunginėja tik tuomet vežti į garantinį.

 @Gintaxas,

ne visai taip perskaitei, jis ne išsijungia, o įsijungia uždarant kompiuterį. Labai sunku išjungti: atidarai, išjungi, užverčiant vėl įsijungia, o užvertus spaudžiant išjungimo mygtuką neišsijungia.

Žinutė parašyta: 2010-08-20 18:33:02 | Nuoroda

Kaip tik ASUS A52F ir nusipirkau, nes žinau, kad žaidimų tikrai nežaisiu. Dabar tik laukiu kol atsiųs. :)

  • Istorija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 84
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 28
Žinutė parašyta: 2010-08-21 17:10:01 | Nuoroda

Sveiki. Esu nusipirkus kompa acer. Žaidimų nežaisiu. Kompe yra vaizdo kamera, ką daryti kad ja galėčiau lengvai naudoti per skype. Nes pradėjus skambinti ir ijungus kamera iš karto kompas persijungia. Juk jei jau kamera ivesta, tai tureciau ja naudoti normaliai.

Žinutė parašyta: 2010-08-21 19:00:45 | Nuoroda

Oho,darbui kompiuteris uz 2000lt++ , kai  pas mane finansavimas mazas tai ziurejaus anglijoje skelbimuose...tai uz 100-120 svaru su nemirusia batke,mano poreikiams pilnai uzteks..aisku neturi ten 300+gb kietojo disko ar 4gb ramo, nors nesuprantu kam tokio monstro reikia darbui.

Žinutė parašyta: 2010-08-21 23:03:32 | Nuoroda
laipsnis rašė:

Oho,darbui kompiuteris uz 2000lt++ , kai  pas mane finansavimas mazas tai ziurejaus anglijoje skelbimuose...tai uz 100-120 svaru su nemirusia batke,mano poreikiams pilnai uzteks..aisku neturi ten 300+gb kietojo disko ar 4gb ramo, nors nesuprantu kam tokio monstro reikia darbui.

Priklauso su kokiom programom zadi dirbt, jei visokie autocadai tai ir uz 2000lt tas kompas bus tiesiog per silpnas tokiem dalykam, aisku jei naudosi word ir firefox tai gal ir patenkins tavo poreikius nesiojamas pc uz 1000-1500lt. Bet zinai, geriau nepagailesiu ir sumokesiu  dar 500~ litu bei zinosiu kad turiu dvigubai spartesni daikta kuris man tarnaus ilgai ir tenkins mano poreikius.O pirkt kazkoki nesiojama uz 100 svaru, tai mano nuomone kvailyste.Nes gausi total crap, + dar su neaisku kokia baterija.

  • Fizika / VBE 48
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 70
  • Matematika / VBE 46
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-08-22 00:26:27 | Nuoroda

Na man tai uzteks ir kuklesnio :

Intel Pentium M 1.60 GHZ Processor
Memory (RAM): 1 GB
Hard Drive Capacity: 60.0 GB

batareikia iki 3,5val. laiko..kadangi ir mokslai nelabai susije su IT. Taip iseina puse merginu su autocadu dirbs ir nezino kokio monstro reiks ;P? Idomu dar su kokiomis programomis tenka studentam dirbti,na tokiom "apciuopamom" ,kai autocadas 17gb++ dydzio.

Žinutė parašyta: 2010-09-20 17:41:30 | Nuoroda

 gal kas pasiulys koki laptopa iki 2000 pinigu? Studijuoju IT sryti, tai manau reikia kazko galingesnio nei maniskis P4. Taipogi atkrenta integruota vaizduske, nes noresiu ir pazaist kokiu ~3-5metu senumo zaidimuku, o ATI atkrenta del linux.

Taigi laukiu pasiulymu :D pats kazka galvoju apie lenovo g560, gan normalus jis man pasirode. 

  • Fizika / VBE 56
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 76
  • Matematika / VBE 97
Žinutė parašyta: 2010-09-21 19:22:11 | Nuoroda

Mano ACER esu labai patenkinta, jokiu problemu neturiu :) elonagureviciute.blogspot.com/

Žinutė parašyta: 2010-09-22 20:12:53 | Nuoroda

Sveiki

O gal kas yra istoje i audiovizualini ar naujuju mediju mena..? zodziu i tas studijas kur fotkinama, kuriami filmukai ir pan? :) 

Domina kokie butent siai specialybei yra pats tinkamiausias kompas. kurie kompai butu patogesni montavimui, kurimui.. :) ?

Žinutė parašyta: 2010-10-10 14:56:20 | Nuoroda

OLia, gal kas galėtų patart, kokių parametrų geriausiai pirkt kompą, kad normaliai būtų galima dirbt su autocad'u? :) labiau orientuojuosi į kompus asus arba dell? :)

Žinutė parašyta: 2011-02-15 13:45:04 | Nuoroda

Na su autocadu jau reiketu atsizvelgti ir i procesoriu kad butu bent kokiu 2ju branduoliu, ir vaizdo plokste butu ne integruota. As pats pirmenybe teikciau dell'ams, pats toki turiu ir nesiskundziu (Dell inspiron n5010) :) kad ir pavyzdziui

DELL Notebook Inspiron N5010 15.6'' WXGA HD (1366x768) LED, Core i3 380M (2.53GHz, 1066MHz, 3MB), 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, DVD+ / -RW, 1GB ATI Radeon HD 5650. Toks jau butu pats tas, aisku kaina jo jau 2400lt, bet acer uz tokia kaina nelabai ir paimtum :) paimta nuoroda is cia: www.nshop.lt/goods/cat,355/sub,4/lac,5609/Nesiojami-kompiuteriai/gid,128267/DELL-Notebook-Inspiron-N5.html

Pats pirkau is www.nshop.lt 

 

Žinutė parašyta: 2011-02-22 12:37:19 | Nuoroda

Tai vat ir as pasisakysiu :) savaitgali gavau isankstine b-day dovana loptop'a. Dell latitude E5510.

Žinutė parašyta: 2011-07-04 20:37:47 | Nuoroda

Mane sudomino maži kompiuteriukai Asus eee gal kas nors, kas naudoja tokius, galėtų pareikšti savo nuomonę?

Žinutė parašyta: 2011-07-04 23:59:04 | Nuoroda
Snowflake rašė:

Mane sudomino maži kompiuteriukai Asus eee gal kas nors, kas naudoja tokius, galėtų pareikšti savo nuomonę?

Paversk ankstesnius psl., ten apie juos kažkokių diskusijų buvo, kiek regėjau. ;]

Žinutė parašyta: 2011-07-05 11:13:31 | Nuoroda

 HP Pavilion dv6000. Nusibodo, noriu kito :D

  • Geografija / MBE 7
  • Istorija / VBE 8
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 39
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2011-07-07 01:24:54 | Nuoroda
Snowflake rašė:

Mane sudomino maži kompiuteriukai Asus eee gal kas nors, kas naudoja tokius, galėtų pareikšti savo nuomonę?

 Aš turiu netbuka. Visai geras aparatas. Internetui, muzikai, filmams užtenka. Na, jei knygų nerašai, tai ir ofiso darbams užtenka. Tačiau jie nėra galingi. Jei studijų metu reikės dirbti su specializuotomis galingomis programomis, kaip 3DsMax ar AutoCad, tai šis variantas netinka. Tačiau jei kompiuterio reikia daugiau studentavimui, nei studijavimui, tai tikrai turėtų užtekti. 

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2011-07-07 16:11:54 | Nuoroda
Aurimas Šimkus (SuperHP) rašė:
Snowflake rašė:

Mane sudomino maži kompiuteriukai Asus eee gal kas nors, kas naudoja tokius, galėtų pareikšti savo nuomonę?

 Aš turiu netbuka. Visai geras aparatas. Internetui, muzikai, filmams užtenka. Na, jei knygų nerašai, tai ir ofiso darbams užtenka. Tačiau jie nėra galingi. Jei studijų metu reikės dirbti su specializuotomis galingomis programomis, kaip 3DsMax ar AutoCad, tai šis variantas netinka. Tačiau jei kompiuterio reikia daugiau studentavimui, nei studijavimui, tai tikrai turėtų užtekti. 

 Dėkui už info, nes domina tai ką sako tie, kurie naudojasi, o ne ką sako gamintojai :) na o specialybė mano tikrai nebus tokia, kad reikėtų dirbti su galingom programom, tai, manau, šis variantas man visai tiktų

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą