Informatika
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-08 16:39:26 | Nuoroda

 Sveiki, dauguma iš jūsų jau esate baigę mokyklą, tai manau galėsite man padėti išspresti vieną klausimą. Baigiau vienuoliktą klasę, būsiu dvyliktokė. Nusprendžiau pasikeisti informatiką iš B lygio į A. Ar tai būtų įmanoma? Ir jei taip, ar tiktų rugsėjo pradžia tam pakeitimui, ar reikėjo tai daryti anksčiau, prieš vasarą?

Dėkui, laukiu atsakymų!

Žinutė parašyta: 2010-07-08 17:17:00 | Nuoroda
neuzvardinta rašė:

 Sveiki, dauguma iš jūsų jau esate baigę mokyklą, tai manau galėsite man padėti išspresti vieną klausimą. Baigiau vienuoliktą klasę, būsiu dvyliktokė. Nusprendžiau pasikeisti informatiką iš B lygio į A. Ar tai būtų įmanoma? Ir jei taip, ar tiktų rugsėjo pradžia tam pakeitimui, ar reikėjo tai daryti anksčiau, prieš vasarą?

Dėkui, laukiu atsakymų!

 Neturėtų kilt jokių problemų, mane vidury mokslo metų 10 klasėj išspyrė iš anglų B lygio į A

  • Informacinės technologijos / VBE 10
  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 8
  • Matematika / VBE 18
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-07-08 17:29:48 | Nuoroda
Maklaudas iš Maklaudų giminės rašė:
neuzvardinta rašė:

 Sveiki, dauguma iš jūsų jau esate baigę mokyklą, tai manau galėsite man padėti išspresti vieną klausimą. Baigiau vienuoliktą klasę, būsiu dvyliktokė. Nusprendžiau pasikeisti informatiką iš B lygio į A. Ar tai būtų įmanoma? Ir jei taip, ar tiktų rugsėjo pradžia tam pakeitimui, ar reikėjo tai daryti anksčiau, prieš vasarą?

Dėkui, laukiu atsakymų!

 Neturėtų kilt jokių problemų, mane vidury mokslo metų 10 klasėj išspyrė iš anglų B lygio į A

 10 klasėje lygių nėra, taigi apie ką tu čia kalbi? Ir kaip galima išspirti iš žemesnio lygio į aukštenį? O dėl informatikos tai žinoma galima rugsėjį pasikeisti, tačiau ar apskritai ne per vėlu? Juk A lygis yra programavimas, taigi jau praleidai metus, žinoma galima pasivyti, taigi viskas priklauso nuo tavęs.

Žinutė parašyta: 2010-07-08 17:35:38 | Nuoroda

Sumaišiau, 11 klasėj o ne dešimtoj :) O dėl to išspyrimo, čia jau kita istorija...

  • Informacinės technologijos / VBE 10
  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 8
  • Matematika / VBE 18
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-07-08 18:29:24 | Nuoroda

Laisvai gali pereit. O ir vytis nelabai ka ir reiks turbut, nebent labai stipri mokykla jusu

  • Informacinės technologijos / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Matematika / VBE 82
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-08 23:23:13 | Nuoroda

Pas mus B lygis nuo A atsiskyre tik nuo 12 klases :D Dar 11 kl. mokemes kartu, o 12 kl. B lygiui tiesiog nebeliko tos informatikos, o A lygio mokiniai mokesi programuoti FPS. 

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-09 13:00:35 | Nuoroda
SuperHP rašė:

Pas mus B lygis nuo A atsiskyre tik nuo 12 klases :D Dar 11 kl. mokemes kartu, o 12 kl. B lygiui tiesiog nebeliko tos informatikos, o A lygio mokiniai mokesi programuoti FPS. 

 Pas mus panašiai, iki 11 kl. visi kartu mokėsi, o 12 kl. reikėjo rinktis programavimą, multimedijas ar dar kažką.. o kitais metais jau nuo 10 kl. pradeda specializuotis, nes informatikos mokytoja 9-okų jau klausė ką renkasi

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą