KTU ar VDU?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-12 19:26:01 | Nuoroda

 Blaskausi tarp dvieju specialybiu ktu technikos kalbos vertimas ir redagavimas ir vdu teise.. patarkit, kur geriau?

Žinutė parašyta: 2010-07-12 23:38:54 | Nuoroda

teise, pagal mane.

Žinutė parašyta: 2010-07-12 23:41:53 | Nuoroda
Jovi rašė:

 Blaskausi tarp dvieju specialybiu ktu technikos kalbos vertimas ir redagavimas ir vdu teise.. patarkit, kur geriau?

 Kur širdis linksta,ir kur save įsivaizduoji baigęs studijas..

Žinutė parašyta: 2010-07-13 01:37:02 | Nuoroda

Bet kokios kardinaliai skirtingos sritys... Manau, kad širdyje turėtum jausti kas iš tikrųjų patinka ;) Tik dėl KTU gerai pagalvoki ar nori, kad nuolatos būtų kišama matematika į galvą. Čia stojant, ji tau turi patikti, nes tikrai reikės nemažai šio dalyko žinių, kad ir ką ten mokytumeisi... ;) Na, o VDU, ką ir besakyti, puikus pasirinkimas. Sėkmės apsisprendžiant .

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-07-13 11:46:57 | Nuoroda
vitae rašė:

Bet kokios kardinaliai skirtingos sritys... Manau, kad širdyje turėtum jausti kas iš tikrųjų patinka ;) Tik dėl KTU gerai pagalvoki ar nori, kad nuolatos būtų kišama matematika į galvą. Čia stojant, ji tau turi patikti, nes tikrai reikės nemažai šio dalyko žinių, kad ir ką ten mokytumeisi... ;) Na, o VDU, ką ir besakyti, puikus pasirinkimas. Sėkmės apsisprendžiant .

 Na del ktu tai nemanau kad butu labai jau tos matematikos daug sioj specialybej, cia kaiptik daugiau  lietuviu ir anglu kalbos.. o del vdu nesu tikra, nes esu girdejusi daug nelabai kokiu nuomoniu...

Žinutė parašyta: 2010-07-13 11:56:30 | Nuoroda

Vertimas. Teisininkų ir taip girdėjau kad jau per daug, o kalba tai tik į naudą, manau. O dėl dalykų tai pasižiūrėk studijų programos aprašymą ir įvertink kas tau įdomiau, nes dalykai tikrai skiriasi.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą