geodezija 2010
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-24 20:37:15 | Nuoroda

tai va gal susitiksim.

bet dbr jau nebežinau kaip čia išeis.:D viskas labai greit keičias.

  • Biologija / VBE 48
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 40
  • Matematika / VBE 28
Žinutė parašyta: 2010-07-24 22:14:26 | Nuoroda
ramune_le rašė:

tai va gal susitiksim.

bet dbr jau nebežinau kaip čia išeis.:D viskas labai greit keičias.

 joa :D na bet susitiksim per mokslus :D :D o i fuxu stovykla varysi?

  • Fizika / VBE 34
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 54
  • Matematika / VBE 35
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 10
Žinutė parašyta: 2010-07-24 22:26:27 | Nuoroda

:D nevarysiu, neturiu kada.

  • Biologija / VBE 48
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 40
  • Matematika / VBE 28
Žinutė parašyta: 2010-07-24 23:51:09 | Nuoroda

as tj turbut varysiu :D :D

  • Fizika / VBE 34
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 54
  • Matematika / VBE 35
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 10
Žinutė parašyta: 2010-07-25 18:43:58 | Nuoroda

sveikuciai, i jusu gretas stoja dar vienas geodezininkas is Druskininku!  balas mano labai mazas, nes nelaikiau fizikos egzamino. tai vat, galim susipazint aptart, paplanuot, gal net ir apsikeisti kontaktais ! :))

Žinutė parašyta: 2010-07-25 22:09:35 | Nuoroda

Sveikas, atvykęs! :D 

Žinutė parašyta: 2010-07-25 23:25:33 | Nuoroda

ka del stofkes planuoji ? varysi susipazint su visais? :D

  • Fizika / VBE 34
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 54
  • Matematika / VBE 35
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 10
Žinutė parašyta: 2010-07-26 00:16:07 | Nuoroda

Sveiki kolegos :), esu is Alytaus, vardas Rimvydas. Nezinau ar dziaugiausi cia istojes, nes visada svajojau buti aplinkosaugininku, bet manau bus gerai :), kitaip nebucau geodezijos patupdes antroje vietoje. Surinkau 13,80 balo. I fuksu stovykla bandysiu pakliuti :)

Žinutė parašyta: 2010-07-26 00:44:05 | Nuoroda

O čia mūsų kažkaip mažoka :) beje aš irgi būsiu geodezininkas kaip ir jūs, kolegos, bendrakursiai ar būsimi grupiokai ;))

Žinutė parašyta: 2010-07-26 18:58:43 | Nuoroda

Sveiki, na va mūsų jau daugiau.:D

Neseniai  gryžau iš Vilniaus, jau mano dokumentai čiki, jei viską gerai užpildžiau, :) o ir eilių jokių nebuvo, apsisukau per pusvalandį kažkur. Dabar belieka laukt rugsėjo :)(dar fakultetas mūsų labai gražus, ne taip kaip tie 3 šalia.:) )

O, beje, kur merginos, negi būsim tik 2? :D

 

  • Biologija / VBE 48
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 40
  • Matematika / VBE 28
Žinutė parašyta: 2010-07-26 23:32:17 | Nuoroda
Rimvas rašė:

Sveiki kolegos :), esu is Alytaus, vardas Rimvydas. Nezinau ar dziaugiausi cia istojes, nes visada svajojau buti aplinkosaugininku, bet manau bus gerai :), kitaip nebucau geodezijos patupdes antroje vietoje. Surinkau 13,80 balo. I fuksu stovykla bandysiu pakliuti :)

 oj patikek tau pasiseke kad ne aplinkosauga pakliuvai :D nors kiekvienas savo norus turi bet draugai baige aplinkosauga neturi darbo ar gyvunu pardese dirba, o geodezija baige puikius darbus gauna :) o krizei pasibaigus viskas dar labiau atsivers :)

  • Fizika / VBE 34
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 54
  • Matematika / VBE 35
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 10
Žinutė parašyta: 2010-07-26 23:41:38 | Nuoroda

sian vgtu visai eiliu nebuvo :) tik ilgai reikejo laukt kol pervedima padarys ir atsispausdint :) 

  • Fizika / VBE 66
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 48
  • Matematika / VBE 84
Žinutė parašyta: 2010-07-27 19:24:08 | Nuoroda
ramune_le rašė:

Sveiki, na va mūsų jau daugiau.:D

Neseniai  gryžau iš Vilniaus, jau mano dokumentai čiki, jei viską gerai užpildžiau, :) o ir eilių jokių nebuvo, apsisukau per pusvalandį kažkur. Dabar belieka laukt rugsėjo :)(dar fakultetas mūsų labai gražus, ne taip kaip tie 3 šalia.:) )

O, beje, kur merginos, negi būsim tik 2? :D

 

 Atsiras tų merginų dar, atsiras, tik gal ne šiame forume. :D Šiandien dokumentus pristačiau, užsirašiau į fuxų stovyklą ir dar specialiai pažiūrėjau - bent pora merginų mačiau užsirašiusias. :DD

Žinutė parašyta: 2010-07-27 22:32:15 | Nuoroda
Golden_ rašė:
ramune_le rašė:

Sveiki, na va mūsų jau daugiau.:D

Neseniai  gryžau iš Vilniaus, jau mano dokumentai čiki, jei viską gerai užpildžiau, :) o ir eilių jokių nebuvo, apsisukau per pusvalandį kažkur. Dabar belieka laukt rugsėjo :)(dar fakultetas mūsų labai gražus, ne taip kaip tie 3 šalia.:) )

O, beje, kur merginos, negi būsim tik 2? :D

 

 Atsiras tų merginų dar, atsiras, tik gal ne šiame forume. :D Šiandien dokumentus pristačiau, užsirašiau į fuxų stovyklą ir dar specialiai pažiūrėjau - bent pora merginų mačiau užsirašiusias. :DD

 as ir i fuxu stofke uzsirasiau :)

  • Fizika / VBE 34
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 54
  • Matematika / VBE 35
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 10
Žinutė parašyta: 2010-08-06 12:00:02 | Nuoroda

Galiu pradžiugint, panelių geodezijojs būna maždaug toks pat santykis kaip ir vaikinukų :P 
O ir dėl bendrabučių...Tas bendrabutis, kurį gauna geodezininkai yra išties labai puikus (bent jau mano akimis žiūrint), dušą ir tualetą reikia dalintis tik 5 žmonėm, o tai beveik tas pats kas ir bute kai gyveni :))

Žinutė parašyta: 2010-08-07 15:27:20 | Nuoroda
Gitunia rašė:

Galiu pradžiugint, panelių geodezijojs būna maždaug toks pat santykis kaip ir vaikinukų :P 
O ir dėl bendrabučių...Tas bendrabutis, kurį gauna geodezininkai yra išties labai puikus (bent jau mano akimis žiūrint), dušą ir tualetą reikia dalintis tik 5 žmonėm, o tai beveik tas pats kas ir bute kai gyveni :))

 yeee, tikrai pradžiuginai :)) tikiuosi pamatyt kuo daugiau merginų :)))))

Žinutė parašyta: 2010-08-07 16:08:34 | Nuoroda

Na nebent šie metai bus kažkuom ypatingi ir panelės nebus:)))) joke :) 
Kitą sav jei pasiseks gal jau sąrašiuką turėsiu kiek įstojusių yra :P

Žinutė parašyta: 2010-08-08 22:00:41 | Nuoroda

Sveiki,ir aš prisijungiu prie būsimų geodezininkių ;)

Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2010-08-08 22:20:54 | Nuoroda

Ooo Vaidas jau spėjo temą sukurt ;] Na kurių dar nepažystu tai, aš taip pat būsimas geodezistas, įstojau pirmu numeriu, balas mano nekoks ;DDD  Džiaugiuosi labai, kad įstojau ir tikiuosi, kad bus įdomu mokytis su šauniais grupiokais ;]]

Žinutė parašyta: 2010-08-08 23:35:17 | Nuoroda

Sveiki, patekot i fuxu stovykla?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą