KTU biomedicinos elektronika
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-23 20:32:57 | Nuoroda

Kas įstojo į KTU biomedicinos elektroniką ir su kokiais balais?

  • Biologija / VBE 43
  • Chemija / VBE 57
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-07-24 02:34:13 | Nuoroda
Dolilytė rašė:

Kas įstojo į KTU biomedicinos elektroniką ir su kokiais balais?

 Man pasisekė, kad patekau ten.. :) Labai džiaugiuos, nenusisekė su egzaminais. Įstojau su 16.12 balu :) kaip tau ? :)

  • Fizika / VBE 23
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 9
  • Matematika / VBE 77
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 47
Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:26:20 | Nuoroda

16,68 :) nesitikėjau kad ten įstosiu. kogero gana į vyrišką specialybę pakliuvau :)

  • Biologija / VBE 43
  • Chemija / VBE 57
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:55:49 | Nuoroda
Dolilytė rašė:

16,68 :) nesitikėjau kad ten įstosiu. kogero gana į vyrišką specialybę pakliuvau :)

 Kodėl ? :) Nebūtinai, apskritai.. Aš tai euforijoj dabar, nes viskas iki vakar taip nesisekė, o kai buvau pakviestas pirmu numeriu, tai pasijutau nuostabiai.. :) Na fizika, matematika, gausim chemijos, netgi bio :), negalėčiau teigt, jog tai vyriška specialybė. On the whole, everything is gonna be ok :) Galėtų dar bendraminčių, bendrakursių pasireikšt, noris jau susipažint.. :))

  • Fizika / VBE 23
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 9
  • Matematika / VBE 77
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 47
Žinutė parašyta: 2010-07-24 17:03:10 | Nuoroda

Man tai ir taip pat :) dabar galvoju, kad kažkas su manim negerai, nes laukiu mokslų jau :))) kažkaip smalsu tos visos naujovės :) laukiu to studentiško gyvenimo (mm)
Bet į šią specialybę tikrai kažkaip vangiai visi žiūri, na bet šiame forume :)))) na bet nieko, reikia tikėtis, kad vėliau viskas bus kitaip :))))

  • Biologija / VBE 43
  • Chemija / VBE 57
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-07-24 22:43:49 | Nuoroda

Sveiki busimieji kursiokai :D gal imanoma kazkur paziuret kelintu numeriu istojai, nes mano stojamasis balas siek tiek mazesnis nei jusu, tai labai idomu suzinoti :D

Žinutė parašyta: 2010-07-25 03:33:32 | Nuoroda

Dolilytė -> Iš tikra keista net, kad mažoka čia besinaudojančių studijos.lt paslaugomis :) Iš tiesų smagu susibendraut būtų, nemanau kad vangi tai specialybė, tiesiog naujas dalykas :) O mes šį tą ir laimėjom, jog sugebėjom pamatyt jog tai nauja. JUk visuomenėj daug kas kreipia dėmesį į tai, kas sena, žinoma ir išbandyta.. :) Bet aš labai džiaugiuos viskuom kas nutiko. :) Tarp kitko, jau mėnesis kai noriu vykti į mokslus, noriu skaityt knygas ir mokytis :) baisi vasara , bent man :)

Pauliau, sveikas :) Malonu bus susipažint, o dėl vietos, tai gali pasiskambint į lamą manau, arba tiesiog į priėmimo skyrių KTU :) Ten teikia informaciją kur, kokiu numeriu, ir kokiu balu įstojai :) Dėl LAMA'os nesu tikras :) Bet kad ir nuvykęs sudaryt sutartį galėsi gauti šitą informaciją, esu tikras :)

  • Fizika / VBE 23
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 9
  • Matematika / VBE 77
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 47
Žinutė parašyta: 2010-07-25 12:38:17 | Nuoroda

Labai smagu matyti prisijungis dar vieną naują žmogų - grupioką :)) )
Džiaugiuosi, kad pamažu čia mūsų gausėja :)))) Beje, kada žadate vešti dokus į univerą? :)))

  • Biologija / VBE 43
  • Chemija / VBE 57
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-07-25 17:58:42 | Nuoroda
Dolilytė rašė:

Labai smagu matyti prisijungis dar vieną naują žmogų - grupioką :)) )
Džiaugiuosi, kad pamažu čia mūsų gausėja :)))) Beje, kada žadate vešti dokus į univerą? :)))

 Aš vyksiu antradienį :) Smagu smagu, kad gausėja :)) Sulauksim galbūt dar :) (hope so) O kada tamsta pati važiuosi oficialiai įsiformint kaip studentė ? :D

  • Fizika / VBE 23
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 9
  • Matematika / VBE 77
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 47
Žinutė parašyta: 2010-07-25 19:01:35 | Nuoroda

Rytoj :)) labai skubu oficialiai būti studente :DDD o jei ištiesų tai manau daug kas važiuos antradienį tikėdamiesi, kad pirmadienį bus daugiau žmonių, bet apsiriks o išlošiu aš (tikiuosi) :DDDD

  • Biologija / VBE 43
  • Chemija / VBE 57
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-07-25 19:30:35 | Nuoroda

as tai jau sestadieny wiska susitwarkiau :) o kur gyvent zadate? barake ar nuomuotis ka nors? beje, gal ka nors girdejot apie fuxu stovykla? bus ar ne? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 22:16:37 | Nuoroda

Aš jau turiu butą :) į baraką kažkaip nesinori :) o kaip jūs? :)))))

  • Biologija / VBE 43
  • Chemija / VBE 57
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-07-26 00:23:29 | Nuoroda

Ai tiesiog, net negalvojau dėl žmonių srauto skirtingom dienom, manau, kad ir kada benuvyksim, ten žmonių bus pakankamai :) Norėčiau buto ir ieškau gan aktyviai, bet kolkas nepavyksta rast to, ko noriu :) Na, bet tikiuos :) Pauliau dėl stovyklos nieko negirdėjau :)

  • Fizika / VBE 23
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 9
  • Matematika / VBE 77
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 47
Žinutė parašyta: 2010-07-26 15:00:21 | Nuoroda

 Labai tikiuosi kad bus stovykla, butu smagu su visais susipazint ne prasidejus mokslo metam, o kur gamtoje :D

Žinutė parašyta: 2010-07-26 22:10:17 | Nuoroda

Žinoma, kad būtų smagu susipažinti neutralioje aplinkoje :)))
Beje, šiandien kai buvau univere, mačiu mūsų sąrašą. Jame buvo tik 17 žmonių, tai taip ir nesupratau ar čia mūsų grupėj tiek, ar šioje specialybėje... (think)

  • Biologija / VBE 43
  • Chemija / VBE 57
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-07-26 22:35:01 | Nuoroda

 net nznau, siaip kiek girdejau si specialybe pirmi metai kaip yra... tai gal mazai kas zino - mazai kas stojo siemet :)

Žinutė parašyta: 2010-07-26 22:40:45 | Nuoroda

Kogero :)))) greičiau tas rugsėjis ateitų :))))))

  • Biologija / VBE 43
  • Chemija / VBE 57
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-07-26 22:43:50 | Nuoroda

Cia ne i tema paklausiu apie ta pasirasyma sutarties. Kaip jus ten nueje nieko nepildet tik pasiraset ant 3 lapu, nusifotkinot ir atidavet atestato ir paso kopijas, ir nuejot i ta LSP uzsiregistruoti ?

Žinutė parašyta: 2010-07-26 22:45:59 | Nuoroda

 wa, paklausiau del fuxu stowyklos, sake tikrai bus, pasakiau fakulteta, sake tikslia data pasakys, o taip buna rugsejo pirmom dienom :)

Žinutė parašyta: 2010-07-26 22:46:40 | Nuoroda

 makaronas - taip

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą