Krepšelis kolegijoje + pusė krepšelio universitete po 2m. rotacijos
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:21:58 | Nuoroda

Sveiki,

Ar mokindamasis dabar universitete mokamoj vietoj ir šiemet įstojęs į kolegiją VF vietą ištęstinių studijų, galėsiu pretenduoti į nemokamą vietą universitete, kai visus po 2 metų surotuos?

Žinau, kad krepšelis duodamas tik vienas, bet teko girdėti, kad galima iš viso gauti vieną krepšelį universitete ir kitą kolegijoje. Nesu tikras ar šios žinios tikslios, tiesiog kažką atsiminiau iš pokalbių su kitais studentais.

Kitas dalykas, juk po dviejų metų rotacijos, krepšelį gauni ne iš valstybės, o "atimi" iš kito studento, kurio vidurkis didesnis?

Gal žino kas kaip yra iš tikro? Dabar galvoju ar imt papildomai tas nemokamas studijas kolegijoj ar laukt ir rizikuot, kad gausiu nemokamą vietą universitete, tačiau teks kolegijos atsisakyt.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 17:04:06 | Nuoroda

Studijuodamas kolegijoje po 2 metų negalėsi pereiti į universitetą.Manau šitas sakinys atsakys tau į visus papildomus klausimus.


  • Fizika / VBE 42
  • Geografija / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-07-24 17:14:43 | Nuoroda

Bet anksciau buvo galima, ar klystu? 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 17:39:26 | Nuoroda

Klysti,nebuvo galima.

  • Fizika / VBE 42
  • Geografija / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-07-24 17:52:17 | Nuoroda
Martinuxx rašė:

Studijuodamas kolegijoje po 2 metų negalėsi pereiti į universitetą.Manau šitas sakinys atsakys tau į visus papildomus klausimus.


 

 Į universitetą aš pereit nenoriu, aš ir taip universitete mokausi. Klausimas buvo ar galima turint krepšelį kolegijoje ir ten mokantis, po dviejų metų universitete gauti nemokamą vietą (po 2m rotacijos). 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 17:56:24 | Nuoroda

Kolegijų ir universitetų krepšeliai yra atskiri, jų negalima persinešti iš kolegijos į universitetą ir atvirkščiai.

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2010-07-24 18:20:55 | Nuoroda
Visaine rašė:

Kolegijų ir universitetų krepšeliai yra atskiri, jų negalima persinešti iš kolegijos į universitetą ir atvirkščiai.

 Juk aš taip jam ir parašiau,o jis vistiek savo gieda,kaip papūga..NEGALIMA ir viskas.

  • Fizika / VBE 42
  • Geografija / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-07-24 18:38:55 | Nuoroda

Ne nu visai, žmonės, KADA SKAITYT IŠMOKSIT? Kaip tokie kaip Jūs gali mokytis aukštojo mokslo, kad net skaityt lietuviškai nemokat?

Marti, paprašyk mamos, kad perskaitytų, nes, kaip matau, pats lietuviškai skaityt nemoki. Blem, dukart parašiau ir vistiek neperskaitančių yra. Aš apšalęs. 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 18:48:27 | Nuoroda

MOKAUSI UNIVERSITETE MOKAMOJE VIETOJE (VNF). PABAIGIAU PIRMĄ KURSĄ. PERSILAIKIAU BRANDOS EGZAMINUS. ŠIAIS METAIS STOJAU Į DAR KARTĄ, NEATSISAKĘS VIETOS UNIVERSITETE. 
ŠIAIS METAIS ĮSTOJAU Į VF VIETĄ KOLEGIJOJE IŠTĘSTINĖM STUDIJOM. 

KAIP ŽINOMA, UNIVERSITETUOSE PO DVIEJŲ METŲ VYKSTA ROTACIJA, PER KURIĄ STUDENTAI, STUDIJUOJANTYS VNF VIETOJE, GALI PEREITI Į VF.

TAIGI, KLAUSIMAS TOKS (LABAI ATIDŽIAI PASKAITYK, MARTI): 

AR GALĖSIU PRETENDUOTI Į TĄ NEMOKAMĄ VIETĄ (PO ANTRO KURSO, PER ROTACIJĄ) UNIVERSITETE, KURIAME DABAR MOKAUSI, JEIGU TURĖSIU VF VIETĄ KOLEGIJOJE, KURIOJE ŠIEMET ŽADU PRADĖTI STUDIJUOT. KOLEGIJOJE BUS MANO ANTRA SPECIALYBĖ.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 19:08:17 | Nuoroda

Kad taip aiškiai būtum parašęs iš karto,būčiau ir atsakęs.

Deja,valstybė finansuoja tik vieną studijų programą,jeigu studijuoji antrą,valstybė jos nefinansuos.Taigi turi arba nestoti į kolegiją,arba universitete negalėsi pereiti į VF.

  • Fizika / VBE 42
  • Geografija / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 65
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą