KTU ziniasklaidos inzinerija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-26 12:12:53 | Nuoroda

Sweiki kas pasirinko sia spec?

Žinutė parašyta: 2010-07-26 14:23:52 | Nuoroda

as :)

Žinutė parašyta: 2010-07-26 23:13:54 | Nuoroda

aš gavau kvietimą čia studijuoti vf, bet labiau norejau kitur, taigi nelabai nudžiugau ;/  kodėl jūs rinkotės šią specialybę?

Žinutė parašyta: 2010-07-27 00:12:00 | Nuoroda

As cia istojau :).Is tikruju, butu labai smagu pabendrauti su busimais kolegomis,tad rasykit, nesidrovekit - skype - greta19911124 .Laukiu ;).Gal kas zino,kiek is viso pirmakursiu bus ziniasklaidos inzinerijoje?

 Blond> man pasirode idomi studiju programa, todel ir stojau cia ;)

  • Fizika / VBE 91
  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 96
Žinutė parašyta: 2010-07-27 12:37:07 | Nuoroda

as ir cia ir man patiko tai ka siule sita specialybe :)

Žinutė parašyta: 2010-07-27 12:39:16 | Nuoroda
Kregzdute rašė:

As cia istojau :).Is tikruju, butu labai smagu pabendrauti su busimais kolegomis,tad rasykit, nesidrovekit - skype - greta19911124 .Laukiu ;).Gal kas zino,kiek is viso pirmakursiu bus ziniasklaidos inzinerijoje?

 Blond> man pasirode idomi studiju programa, todel ir stojau cia ;)

 zinau kad mus prieme 35. ir maciau kad jau 22 nuveze dokumentus. bandziau taves ieskoti skype bet nerado man taves :)

Žinutė parašyta: 2010-07-27 17:22:49 | Nuoroda

na aš ir šiandien jau nunešiau dokumentus, labai maloniai priėmė visi, ir dizaino fakulteto atsovybė smagi pasirodė, tai tikiuosi nebus liūdna studijuoti :)

Žinutė parašyta: 2010-07-27 17:58:10 | Nuoroda

Smagu kad atsirado  zmoniu sioj temoj , ir visos studijuojate akivaizdziai ?

Žinutė parašyta: 2010-07-27 18:16:38 | Nuoroda

na as akivaizdziai ;).Visai smagu,kad musu nebus labai daug :), nors aisku,dar kazkiek prisides po antro bei trecio stojimu turo.O gal kas nors zinot,kiek grupiu bus :)?

  • Fizika / VBE 91
  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 96
Žinutė parašyta: 2010-07-27 23:29:03 | Nuoroda

kiek grupiu nezinau, bet is merginos kuri registravo dokumentus supratau, kad nelabai daug i dizaino fakulteta atejo busimu pirmakursiu. Gal koki chat'a bendra padarom? mano skype: unnyte

Žinutė parašyta: 2010-07-28 12:41:19 | Nuoroda

tai siuo metu jei oficialiai musu 35 tai as klausiau sake kad bus dvi grupes :) tai vistiek manau mes susitiksim :)  as ir akivaizdziai :) mano skype: ievuliukas123

Žinutė parašyta: 2010-07-30 01:44:35 | Nuoroda

Bus ko gero dvi grupes kaip ir pernai... Siaip tikrai po metu laiko nesigailiu, kad pasirinkau sia specialybe. Pasimokyti reikia, ypac chemija ir matematika. Taciau siaip smagu, butinai ir i atstovybe uzsukite, galbut cia atrasit save ir aisku butinai varykit i fuxu stofke! Bus ziauriai linksma. :) 

Žinutė parašyta: 2010-07-31 11:48:06 | Nuoroda
Tautvis666 rašė:

Bus ko gero dvi grupes kaip ir pernai... Siaip tikrai po metu laiko nesigailiu, kad pasirinkau sia specialybe. Pasimokyti reikia, ypac chemija ir matematika. Taciau siaip smagu, butinai ir i atstovybe uzsukite, galbut cia atrasit save ir aisku butinai varykit i fuxu stofke! Bus ziauriai linksma. :) 

kaip amagu kad atsirado zmogus pasidalinantis patirtim :D kaip siaip ivertintum sia specielybe ir mokomus dalykus? :)

Žinutė parašyta: 2010-08-24 15:56:15 | Nuoroda
ievuliukas rašė:

kaip amagu kad atsirado zmogus pasidalinantis patirtim :D kaip siaip ivertintum sia specielybe ir mokomus dalykus? :)

 Cia kaip ir visam KTU'ne pirmi du kursai daug bendru dalyku.. Taigi teks papluseti pirmam kurse su matematika, braizyba, neorganine chemija. :) Bet siaip svarbiausiai deti pastangas ir tikrai baigsit ta pirma kursa. O pats tai nesiskundziu per daug, kartais tenka pakeiksnoti viena ar kita dalyka, bet kai aukstumu kazkokiu nesiekiu tai man cia patinka mokintis. :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą