Lietuvių filologija (VPU)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-10-10 10:37:37 | Nuoroda

Sveiki. Esu dar tik 10-oje klasėje, bet jau mąstau apie ateitį. Anksčiau, tai yra, kokioje 8 klasėje norėjau būti daug kuo ir norai dažnai keisdavosi, dabar jau esu pastovesnė ir žinau, kad tikrai labai norėčiau studijuoti lietuvių filologiją. Lietuvių kalba visuomet gerai sekėsi, per daug jos nesimokiau ir nekaliau niekada, iš diktanto gavau aukščiausią įvertinimą. :) Galvoju, kad norėčiau dirbti mokytoja, nes tikrai patinka bendrauti ir kalbėti su žmonėmis, manau, kad sugebėčiau. Na, išdėsčiau savo mintis, dabar mielai paskaitysiu jūsų pasisakymus apie šia speicialybę. Įdomu viskas: kokių balų reikia, ar sunku mokytis, ar sunku įstoti ir t.t. :)

Žinutė parašyta: 2010-10-10 13:42:43 | Nuoroda

Sveiki, man 23m.Labai noreciau placiau suzinoti apie socialines pedagogikos specialybe, nes galvoju kitais metais stoti i universiteta.Na tesiog noreciau kad kazkas kas esate sia specialybe mokesi ar mokotes, pasidalintumete su manimi, ar idomu, ar sunkiai siekiama ir pan. labai dekinga jei kas parasyt. Galite ir i el.pasta

Žinutė parašyta: 2010-10-14 18:30:08 | Nuoroda

Na, tai niekas nepasisakys?:) 

Žinutė parašyta: 2010-10-16 15:03:31 | Nuoroda

Smagu, kad yra bendraminčių (nors, šiuo atveju, tik viena). Taip pat esu 10-okė ir jau seniai, labai seniai mąstau apie lietuvių filologijos studijas ir mokytojos darbą po jų.

Žinutė parašyta: 2010-10-17 09:17:52 | Nuoroda

Malonu susipažinti, deicide. Kas žino, gal būsim kolegės. :) Gal nori apie save papasakoti? Kaip sekasi mokslai, kaip žadi siekti savo svajonės? :)

Žinutė parašyta: 2010-10-17 18:46:22 | Nuoroda

Nemanau, kad VPU yra pirmas ir geriausias pasirinkimas mano sąraše.

Taigi, kadangi mokausi ne itin vykusioje mokykloje, metinių vidurkių žemesnių kaip 9,1 nesu turėjusi. Žinoma, tai priklauso ir nuo manęs. Mokslams teikiu bene pirmą vietą.

Kaip sieksiu svajonės? Pavartosiu seną, svetimą, gal kitus net papiktinantį pasakymą - mokytis, mokytis ir dar kartą mokytis!

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą