VU ar MRU?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-09 18:38:10 | Nuoroda

niekaip neapsisprendžiu,kuri specialybė įdomesnė,perspektyvesne,geresnė ir visokia kitokia -esnė? VU-kultūros istorija ir antropologija ar MRU-viešasis administravimas? jei kalba eitų ir apie vf ir vnf studijas.

Žinutė parašyta: 2011-07-09 18:51:14 | Nuoroda
poseur rašė:

niekaip neapsisprendžiu,kuri specialybė įdomesnė,perspektyvesne,geresnė ir visokia kitokia -esnė? VU-kultūros istorija ir antropologija ar MRU-viešasis administravimas? jei kalba eitų ir apie vf ir vnf studijas.

 manu,šios abi specialybės gan perspektyvios.Kalbant apie įdomumą ,tai beabejo įdomesnė kultūros istorija ir antropologija ,tik viena bėda ar bent jau įsivaizduoji  ką dirbtum igijęs(usi) šią specialybę?Asmeniškai aš į savo prašymą taip pat įtraukiau viešajį administravimą,nzn ar tai labai perspektyvu bet darbą manau tikrai turėtumėm susirasti baigę šias studijas.

Žinutė parašyta: 2011-07-09 19:04:06 | Nuoroda
huggy rašė:
poseur rašė:

niekaip neapsisprendžiu,kuri specialybė įdomesnė,perspektyvesne,geresnė ir visokia kitokia -esnė? VU-kultūros istorija ir antropologija ar MRU-viešasis administravimas? jei kalba eitų ir apie vf ir vnf studijas.

 manu,šios abi specialybės gan perspektyvios.Kalbant apie įdomumą ,tai beabejo įdomesnė kultūros istorija ir antropologija ,tik viena bėda ar bent jau įsivaizduoji  ką dirbtum igijęs(usi) šią specialybę?Asmeniškai aš į savo prašymą taip pat įtraukiau viešajį administravimą,nzn ar tai labai perspektyvu bet darbą manau tikrai turėtumėm susirasti baigę šias studijas.

tai va,to ir bijau su kultūros ist ir antropologija,kad paskui nieko gero nesusirasiu ką dirbt :/


Žinutė parašyta: 2011-07-09 19:10:53 | Nuoroda
poseur rašė:
huggy rašė:
poseur rašė:

niekaip neapsisprendžiu,kuri specialybė įdomesnė,perspektyvesne,geresnė ir visokia kitokia -esnė? VU-kultūros istorija ir antropologija ar MRU-viešasis administravimas? jei kalba eitų ir apie vf ir vnf studijas.

 manu,šios abi specialybės gan perspektyvios.Kalbant apie įdomumą ,tai beabejo įdomesnė kultūros istorija ir antropologija ,tik viena bėda ar bent jau įsivaizduoji  ką dirbtum igijęs(usi) šią specialybę?Asmeniškai aš į savo prašymą taip pat įtraukiau viešajį administravimą,nzn ar tai labai perspektyvu bet darbą manau tikrai turėtumėm susirasti baigę šias studijas.

tai va,to ir bijau su kultūros ist ir antropologija,kad paskui nieko gero nesusirasiu ką dirbt :/


 

 

Trumpa info:

1 ) dirbti baigusieji šią studijų programą gali: mokyklose, muziejuose, bibliotekose, archyvuose, paminklosaugos, paveldosaugos ar kitose kultūros ir švietimo įstaigose ir institucijose.
2) gali tęsti studijas šiose mokslo kryptyse: humanitariniu mokslų, masinių informacijos priemonių ir dokumentacijos tvarkymo, religijos ir teologijos, mokytojų rengimo ir edukologijos.
3) VU gali toliau studijuoti tokias magistrines studijų programas: istorija, tarptautinė komunikacija, komunikacijos mokslai, ryšiai su visuomene, žurnalistika, knygotyra, muziejininkystė .

Štai ką radau apie šią specialybę.Manau darbą tikrai rastum,bet ar jis patiktų čia jau nuo tavęs priklausytų.

Žinutė parašyta: 2011-07-11 20:23:45 | Nuoroda

Baigiau VA pirmą kursą ir kitais metais būsiu pirmakursių kuratorė, tad, jei kyla klausimų - galit drąsiai kreiptis :)

Dėl galimybių rasti darbą baigus VA. Jų tikrai yra, nes viešasis administravimas - ne tik darbas viešajame sektoriuje. Įgyjamos žinios pravers ir privačiame. Specialybė labai plati. Bet daugiau, mano nuomone, galimybės rasti darbą priklauso nuo žmogaus, jo asmeninių savybių, sugebėjimų, o ne nuo popieriuko su vieno ar kito universiteto logotipu :)

  • Istorija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 87
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą