Biomedicinos diagnostika
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-01-29 20:53:45 | Nuoroda

 Sveiki visi :) galvoju stoti į biomedicinos diagnostiką [KK], būtų malonu susipažinti su studijuojančiais [ir sužinot kokiais balais įstojot, kaip sekas ir pns] :)

Žinutė parašyta: 2012-02-02 15:27:05 | Nuoroda
Giedrtia rašė:

 Sveiki visi :) galvoju stoti į biomedicinos diagnostiką [KK], būtų malonu susipažinti su studijuojančiais [ir sužinot kokiais balais įstojot, kaip sekas ir pns] :)

   As studijuoju sia specialybe :) Istojau su kb  19.3, bet esu pirmoji sarase, bet neissigask, istojo ir su 17, o ir su 16 turbut buvo, sios info kolegija oficialiai neskelbia :) Na jau pirma semestra baigem, negaliu pasakyt kad buvo LABAI sunku, bet bendrieji dalykai uzima laiko :) Dabar jau turim daugaiu specialybiniu, po teorijos paskaitu is kart vyksta praktika labaratorijoje, tai labai smagu, kad nereikia vien sausai kalt :) 

  • Biologija / VBE 92
  • Chemija / VBE 73
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 52
Žinutė parašyta: 2012-02-03 18:26:50 | Nuoroda

 na aš kiek domėjausi i nemokama praėjusiais metai įstojo mažiausiu balu 15,44 ar kažkas pns ;)  mane tas ir sudomino, kad dirbama labaratorijoj praktiškai taip, o ne tai, kad sausa teorija. o labaratorijoj kaip sekas nėra labai sunku? kaip su chemija? :)

Žinutė parašyta: 2012-02-04 22:32:06 | Nuoroda

 na su ta laboratorija tai mum db tik prasideda tie specialybiniai, dar tik viena teturejom, darem tepineli ir ziurejom per mikroskopa - patiko, ir visai nesunku :)  o su chemija tai - nesunku :D laboratorijoje pilstem skyscius, ziurejom spalvas ir mokinomes lygtis :D o teorijoje kursas labai panasus i 12 kl kursa, tik truputi uzdaviniai skirias, bet is ties labai panasu :)

 

  • Biologija / VBE 92
  • Chemija / VBE 73
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 52
Žinutė parašyta: 2012-02-07 12:22:22 | Nuoroda

Ooo,smagu, aš irgi planuoju čia stoti. Skamba viskas tai tikrai įdomiai, tik įdomu,kokios perspektyvos. Kiek žinau šios srities nėra išliginamųjų studijų, ar klystu? :)

Žinutė parašyta: 2012-02-07 15:14:36 | Nuoroda

 Yra, galima gauti visuomenes sveikatos bakalaura jei neklystu :)

  • Biologija / VBE 92
  • Chemija / VBE 73
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 52
Žinutė parašyta: 2012-02-15 23:34:16 | Nuoroda

 Neklysti ;)  Baigus biomedicininės diagnostikos studijų programą studijas galima tęsti pagal aukštojo mokslo biomedicinos mokslų studijų srities, visuomenės sveikatos studijų krypties programas. :)

Žinutė parašyta: 2012-05-23 07:16:58 | Nuoroda

 Sveiki, butu labai smagu, jei kas nors papasakotumete apie sia specialybe kiek placiau :) Esu tokioje padetyje dabar, jog svarstau perstoti is vienos specialybes butent i sia :) todel man bet kokia informacija butu naudinga :) zinoma domintu, kuo kenkreciai galima dirbti, kaip vykdomos pacios sudijos ar ispildo lukesc ius:) ir dar, kur galima testi islyginamasias studijas? :) Aciu! :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą