VU žurnalistika'13
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2013-05-24 00:25:33 | Nuoroda

Sveiki!

Aš - Audra, būsimųjų VU žurnalistikos  pirmakursių viena iš kuratorių.

Jeigu  turit kokių nors klausimų, drąsiai rašykit, klauskit, pasistengsiu atsakyti, papasakoti ir padėti.:)

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2013-05-27 14:08:54 | Nuoroda
  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2013-05-30 20:35:24 | Nuoroda

Sveiki :)

O kaip siūlote ruoštis ir kaip pati ruošiatės stojamajam egzaminui? :)

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 55
Žinutė parašyta: 2013-06-02 16:12:05 | Nuoroda

Įtemptas ruošimasis, mano manymu, nebūtinas, jei ir domiesi viskuo, kas vyksta aplink Tave. Visa esmė yra gaudytis aktualijose. Reikėtų žinoti, kas sudaro Lietuvos valdžią, kokios yra valdančiosios partijos, kokios šiuo metu pagrindinės problemos yra nagrinėjamos mūsų žiniasklaidoje. 

Žinoma, nereikia pamiršti ir užsienio valstybių, ypač kaimynių. Pamenu, pernai teste buvo klausiama, koia yra Lenkijos ministro pavardė.

Visa programa yra pateikta čia: www.kf.vu.lt/lt/studijos/stojantiesiems/bakalauras/stojimo-tvarka/zurnalistikos-kurybinis-konkursas

O šiaip nieko baisaus ten tikrai nėra, ypač jei kasdien pavartai kokį delfi.lt ar šiaip pasiklausai naujienų:)

  • Istorija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2013-06-19 14:52:19 | Nuoroda

 O kadangi šių metų tematika ūkis ir užsienio politika ar vertėtų didelį dėmesį skirti kitoms tematikoms (sportas ir t.t.)? Ir taip pat, kaip suprantu, šiais metais nebėra pokalbio egzamino metu, taip? :)

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 55
Žinutė parašyta: 2013-06-19 17:08:29 | Nuoroda

 Ir dar norėčiau paklausti, ar jau nebegalima keisti stojamojo egzamino datos? Nes niekur nerandu tokio pasirinkimo lamoj.. 

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 55
Žinutė parašyta: 2013-06-20 10:43:16 | Nuoroda

 Labas, Greta! 

Jeigu jau pasirinkai ūkio temą, tai gali ties ja ir koncentruotis, įmaišyti kitų temų neturėtų, nebent ta būtų tiesgiai susiję su tavo pasirinkta tematika.
Dėl pokalbio - tiesa, kad jo nebebus, bet jo nėra jau gal trejus ar ketverius metus. Dėl to gali tikrai nesijaudinti.

Dėl stojamojo datos. Šiaip jau įėjus į "stojamųjų egzaminų" skiltį (ar kaip ji ten LAMA vadinasi) tau turėtų leisti pasirinkti kitą datą, jei ne - galbūt jau nebėra vietos.. Dėl šito negaliu užtikrinti šimtu procentų. Bet siūlau pabandyti pasiskambinti į pačią lamą arba į Komunikacijos fakulteto studijų skyrių ir pasiteirauti, ar būtų galimybė atvykti kitądien, nes turiu svarią priežastį negalėti.

Beje, kasmet prieš stojamuosius atsiranda dar ir trečia diena, nes paprastai visi į pirmąsias dvi nesutelpa, tad per daug nepergyvenk, tikiu, kad šiemet gali būti taip pat.:)

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2013-07-05 21:33:25 | Nuoroda

 Sveiki,

Kamuoja klausimas. Kaip manote, kokios bus šių metų konkursinio balo tendencijos? Maniškis 18,52 - vos vos didesnis už praeitų metų minimalų valstybės finansuojamos vietos konkursinį balą. Praeitais metais stojamąjį išlaikė 84 žmonės, šiais metais - 80. Praeitais metais VF vietų buvo 41, o VNF 5, šiais metais - 40 VF ir 5 VNF. Ar galiu tikėtis valstybės finansuojamos vietos? 

 

Žinutė parašyta: 2013-07-06 18:57:02 | Nuoroda

 Mano konkursinis balas 18,98 :) Labai tikiuosi gauti vf :) 

Žinutė parašyta: 2013-07-14 12:44:46 | Nuoroda

Niekas niekada negali būti tikras dėl visų balų, nes tendencijos keičiasi kartu su moksleiviais. Nors kinta nestipriai, tačiau viena ar kita balo dalimi gali šoktelėti arba nusileisti.

Nenoriu pasirodyti nepataisoma optimistė, bet esu beveik tikra, kad jūs abu džiaugsitės vf vieta. :)

  • Istorija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2013-07-16 23:22:51 | Nuoroda
Gabriielė rašė:

Niekas niekada negali būti tikras dėl visų balų, nes tendencijos keičiasi kartu su moksleiviais. Nors kinta nestipriai, tačiau viena ar kita balo dalimi gali šoktelėti arba nusileisti.

Nenoriu pasirodyti nepataisoma optimistė, bet esu beveik tikra, kad jūs abu džiaugsitės vf vieta. :)

 Labai tikiuosi,kad tai bus tiesa :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą