PO Anglu VBE
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 08:36:40 | Nuoroda
baboonza vakar 21:31 nea "i am look forward to hearing from you as soon as possible" am nereikia.jis su -ingu eina
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 08:43:53 | Nuoroda
biski skystoka peticija..bet taip gera zinot, kad ne as viena tokia, kuri rase apie vieta i kuria noretu nuvykti..nezinau, jei net kaikurie anglai supranta taip kaip mes tai nesamone kazkokia,,negali neuzskaityt musu darbu.juk ne vienas kitas taip parase, o jauciu kokia 50% visu laikiusiu, o tai kazka jau reiskia
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 09:02:25 | Nuoroda
Tai kodel pacios verkslenat ir nieko nedarot,jei skystoka?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 09:09:29 | Nuoroda
truxta kaip kazkas sake pavyzdziu, kurie irodytu, kad po like kartais galima nerasyti would, ko pasekoje daugelis musu suprato tema kaip ''veita i kuria NORECIAU nuvykti";] nors anglu sekasi neblogai, bet visu tu tasiykliu eksperte nesu, gal atsiras protingesniu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 09:16:47 | Nuoroda
kam tos bereikalingos diskusijos ir peticijos. present simple ateiciai naudojamas tik suplanuotam, netolimam veiksmui. kitu atveju jis turejo but suprastas, kad vieta kur megstu lankytis. kazkas sake, kad anglas taip sake. sake, nes konteksto nezinojo.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 09:20:39 | Nuoroda
nezinau chebra kaip jus galvojat bet jei mes tylesim tai nieko ir nebus... Turbut reikia nec'a emeilais uzpilt, nemanau kad jie skaito situos forumus, taip kad ir nelabai isivaizduoja kas vyksta...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 09:23:36 | Nuoroda
o čia kas su anglais kalbėjot tai visą situaciją paaiškinot ar tik tą vieną sakinį paklausėt kaip supranta "the place I like to go to"? nes ta užduotis "You have been asked to write a composition for an international student magazine which offers holidays as prizes." biški keičia, mano manymu, ir supratimą...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 09:25:33 | Nuoroda
Niu ta peticija tokia idomi. bet siaip bent tiek pranesti reikiA. bet as norejau paklausti jusu kito dalyko.o kaip pvz del tu ale zenklu.nu kad mes negalejom palikti jokiu zenklu. bet jei netycia taip isejo, kad rasinio sverastyje pabraukiau <body> pastraipu pirmus zodzius (kaip buna first of all ir pan...) kaip manot cia gali jiems pasirodyti kaip zenklas??o ar del to anulios darba??Gal kas zinot ka??
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 09:26:37 | Nuoroda
meema~> skajto skajto,bet apsimeta durniais...juk tjp lengwiausia kam chja dar wargintis jiems..kaip ir wisuomet,ish musu daro ka nori,esame bandymo triushiai... gy nusispjaut jiems i mus,i musu nerwus ir pan..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 09:29:23 | Nuoroda
laba rytą biski atsilikau ... kas cia vyksta?? peticija rasom? a?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 09:29:44 | Nuoroda
na as tai zadu jiems parasyt, tik nesugalvoju kaip cia protingai teksta suformuluot...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 09:32:01 | Nuoroda
applejam , bubbly tas kontekstas ir suklaidina prizas atostogos jau iskart nuteikia ir uzburia ka reik rasyt ir plius pavadinimas galetu simta kartu but aiskiau suformuluotas "the place i like going to" ir tada visi butu patenkinti garnatuoju 100 tuku daugiau butu . Pats anglu lyg ir gerai moku, jei per balus lb nekirs uz sita planuoju apie 90 ju turet, bet nekilo man tuo metu abejoniu kad rasau ne ta tema. reiskias nera uzduotis pateikta gerai.. ne vienais metais dar nebuvo taip kad kas nors parasytu ne ta tema, na iskyrus pavienius atvejus, bet kai puse visu taip paraso...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 09:34:52 | Nuoroda
mmm. nu db žiūrėsim kaip čia bus viskas, reiks man brolio paklaust, kaip jis supranta tą sakinį. faktas tas, kad, kaip jau daug kas sakė, tema neaiškiai suformuluota. dviprasmybė.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 09:36:20 | Nuoroda
bleen rejk jau gero tada texto,kad zhiauriai susidrozhtu ir uzhsiparintu ;DD idomu ar buwo tokiu atweju,kad gautu koki grasinanti laishka ;D jau swaigstu ash ;DD bet wisgi linxmiau daros
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 09:43:00 | Nuoroda
nieko nesuprantu. uzduotis suformuluota aiskiai: "jusu paprasyta parasyti kompozicija tarptautiniam studentu zurnalui, kuris kaip prizus skiria atostogas" ir tada "the place i like to go to". viskas cia aisku, nesuprantu.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 09:45:36 | Nuoroda
deja apie priza kelione rasinio uzduoti buvo rasoma.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 09:53:01 | Nuoroda
noreciau tikslaus vertimo is tavo puses, o ne "deja".
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 09:54:41 | Nuoroda
sveiki.. visu pirma, tai laikydama bandomaji mokykloj, buvau nusiteikus kad is klausymo visiskai nieko neparasysiu... nes kai laikem mokykloj, taj ant tiek to kalbetojo nesupratau kad tikrai i panika buvau puolus... bet! ar cia tik man vienai sykart gan lengvas klausymo testas buvo? cia gal ne pries gera man taip? na o del to rasinio... rasiau as apie Palanga, kad tipo manau jog Palanga pats graziausias Lietuvos miestas, i kuri patariu nuvaziuot kiekvienam.. ir tada vardinau ka ten galima pamatyt ir t.t. ir kad as ten kiekviena vasara vaziuoju.. nesigilinau is tiesu perdaug i ta pavadinima... tik supratau kad cia rasomas straipsnis studentam ar kam cia.. tai supratau kad reik parasyt tipo kaip reklama... tai ir dejau patarima kur turi nuvaziuot kiekvienas zmogus ir uzsienietis... nezinau kaip cia bus... nieko nestikiu is anglu egzo kazkaip... siaip tikrai tikejaus sunkesnio, bet bijau kazka sakyt... cia gal is to nemokejimo nieko man jis toks lengvas pasirode...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 10:01:02 | Nuoroda
applejam , ot tai tau dziaugsmas kad puse Lietuvos suprato vienaip, o tu kitaip. Neblogai pasiseke kai geriausiems mokiniams nuims balus o netokie geri, parase daug prastesnius rasinius bet i tema, susirinks gerus balus. Tai eik gal parasyk peticija, kad nesulygintu vertinimo nes tikrai aukstesni bala gausi jei visiems -16 tasku nubrauks..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 10:52:09 | Nuoroda
zinai, kiekvienas internete gali saukt koks jis protingas, o koks kitas kvailys. man, asmeniskai,tik situcija kvaila, kad aukstojo mokslo reforma pasibaisetina, tai visiem nusispjaut,o kad puse lietuvos (jei jau kazkas zino statisika) ne taip suprato tema, tai cia tragedija. tragedija butu, jei visi butu ne taip suprate. siaip ar taip nemanau, kad atims visus taskus uz temos nesuvokima, maximum 4turis prarasit ir nereikia cia kelt skandalu.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą