Kodėl nusprendėte stoti į ekonomiką?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-07-14 15:54:58 | Nuoroda
Kas jus pastūmėjo stoti į ekonomiką? Populiarumas? Susidomėjimas šia specialybe? Tėvai?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-14 16:09:18 | Nuoroda
Man iki VU ekonomikos toli toli (pagal balus(1870)), tad gal kaip nors i MRU finansu ekonomika mokama pralysiu, bet jei ne tada rinksiuos levesne ekonomikos versija "baisiaja, neprestizine ir is vis ne moksla" - vadyba. Bet esminis klausimas buvo kodel, tai va: todel, kad skaiciuoti pradejau vienas is pirmuju darzelyje, 1-9 klasej buvo neidomu, tad atsiminimu 0,o tada i rankas pateko kazkuris VERSUS numeris ir supratau, kad man tai labai artima. Nuo to laiko skaitau visus Versus, Verslo klase zurnalus, knygas apie ekonomika, vadovelius apie rinkodara, homepage'as vz.lt ir t.t... Esu eklektisku gabumu zmogus, tad net negalvojas imciau vadyba, bet aplinkiniai, tevai ir kiti klausimais ir teiginiais "kas tu busi baiges, bet kas gali buti vadybinkai, cia sh... ne diplomas, negausi darbo" atbaido nuo verslo vadybos ir ikalbejo bent jau pabandyti stoti i mistiskai vadybos priesingybe -ekonomika (nors 70% destomos medziogos tokia pati)... Tokia mano liudna istorija
Žinutė parašyta: 2008-07-14 16:31:27 | Nuoroda
Che ypac liunda:) manyciau, kad verslo klase nera tikslingai leidziama butent ekonomistams, ar ekonomika besidomintiems (del versus nezinau, neskaicius, taciau vk atrodo rimtesnis leidinys). Jei toks matematikas esi, tai kaip balas toks? Istorija pakiso koja? O tu nenoretum bandyt i vu neakivaizdini stot, lb gerai mokintis ir pereit i dienini?
Žinutė parašyta: 2008-07-14 16:32:03 | Nuoroda
Che ypac liunda:) manyciau, kad verslo klase nera tikslingai leidziama butent ekonomistams, ar ekonomika besidomintiems (del versus nezinau, neskaicius, taciau vk atrodo rimtesnis leidinys). Jei toks matematikas esi, tai kaip balas toks? Istorija pakiso koja? O tu nenoretum bandyt i vu neakivaizdini stot, lb gerai mokintis ir pereit i dienini?
Žinutė parašyta: 2008-07-14 16:32:45 | Nuoroda
Che ypac liunda:) manyciau, kad verslo klase nera tikslingai leidziama butent ekonomistams, ar ekonomika besidomintiems (del versus nezinau, neskaicius, taciau vk atrodo rimtesnis leidinys). Jei toks matematikas esi, tai kaip balas toks? Istorija pakiso koja? O tu nenoretum bandyt i vu neakivaizdini stot, lb gerai mokintis ir pereit i dienini?
Žinutė parašyta: 2008-07-14 16:33:21 | Nuoroda
Che ypac liunda:) manyciau, kad verslo klase nera tikslingai leidziama butent ekonomistams, ar ekonomika besidomintiems (del versus nezinau, neskaicius, taciau vk atrodo rimtesnis leidinys). Jei toks matematikas esi, tai kaip balas toks? Istorija pakiso koja? O tu nenoretum bandyt i vu neakivaizdini stot, lb gerai mokintis ir pereit i dienini?
Žinutė parašyta: 2008-07-14 21:07:41 | Nuoroda
Tai?:)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-14 22:18:26 | Nuoroda
Tai man ne problema su istorija (98 gavau), bet ivyko kazkas baisaus su matematika... Dalyka mokejau geriausiai, o gavau maziausiai is visu 4 egzu Bet ka padarysi... Nenoriu i vakarini, nes nevilioja ta salyga, kad reiketu labai gerai mokintis. Ech, o as tai neprates mokintis... Nemegstu viso laiko skirti namu darbas ir panasiem mokyklos dalykam, geriau alternatyvios mokymosi priemones O kokie tavo santykiai su ekonomika?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-14 22:18:54 | Nuoroda
Tai man ne problema su istorija (98 gavau), bet ivyko kazkas baisaus su matematika... Dalyka mokejau geriausiai, o gavau maziausiai is visu 4 egzu Bet ka padarysi... Nenoriu i vakarini, nes nevilioja ta salyga, kad reiketu labai gerai mokintis. Ech, o as tai neprates mokintis... Nemegstu viso laiko skirti namu darbas ir panasiem mokyklos dalykam, geriau alternatyvios mokymosi priemones O kokie tavo santykiai su ekonomika?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-14 22:32:18 | Nuoroda
Is tikruju nesu labai iskalbi, kad galeciau pasakyti, del kokiu priezasciu rinkausi ekonomika. Mokykloje man patiko matematika, informatika, traukia darbas, kur turi dirbti "su popieriais", informacija, esu kruopsti ir smulkmeniska... Bet turbut daugiausia itakos tokiam mano pasirinkimui turejo verslo stovykla "FEZ Berlin", esch, kaip gera prisiminus Pasiilgau to darbo komandoje
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-14 22:33:58 | Nuoroda
European Business Campus*
Žinutė parašyta: 2008-07-14 23:40:25 | Nuoroda
Sprendimas įvyko taip: nežinau, kur noriu, tai į ekonomiką Dar pora klasiokų lygiai su tokia pat nuostata į ekonomiką bandys
Žinutė parašyta: 2008-07-15 07:53:30 | Nuoroda
Man tas pats ivyko su lietuviu.. Galvojau jau virs 90 tikrai gaut, o parejo 69.. Tai ir i Vilniu nepraeinu.. Bet mastau, kad pakaks man KHF:) nors cia ner tarptautines ekonomikos.. O nusprende tai galima sakyt tevai.. Norejau i leidyba, lt filologija ir reklama arba kulturos istorija ir antropologija, taciau jie uzprotestavo, kad mat menkos perspektyvos ten..
Žinutė parašyta: 2008-07-15 07:53:30 | Nuoroda
Man tas pats ivyko su lietuviu.. Galvojau jau virs 90 tikrai gaut, o parejo 69.. Tai ir i Vilniu nepraeinu.. Bet mastau, kad pakaks man KHF:) nors cia ner tarptautines ekonomikos.. O nusprende tai galima sakyt tevai.. Norejau i leidyba, lt filologija ir reklama arba kulturos istorija ir antropologija, taciau jie uzprotestavo, kad mat menkos perspektyvos ten..
Žinutė parašyta: 2008-07-15 07:55:51 | Nuoroda
Tai dabar istosiu i ekonomika, kitamet pasiimsiu lt filolog ir reklama, o magistra teises riomeryje baigsiu:D tai tapsiu universalia:D ir visi patenkinti..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-15 08:26:39 | Nuoroda
net nežinau. užsimaniau į ekonomiką kažkaip staigiai be realios priežasties... bet išlaikiau ne taip ir gerai, kad įstočiau todėl stosiu į neakivaizdinį, o po to kažkaip galima pereit į dieninį? galima apie tai plačiau? kas žinot.. Thx
Žinutė parašyta: 2008-07-15 08:54:43 | Nuoroda
Apie perejima is neakivaizdinio i dienini zinau tik tiek, kad pazystama stos i neakiv politikos mokskus ir kitamet pereis i dienini, yra su destytoja kazkokia kalbejus apie tai, tai turetu tas pats imanoma but ir su ekonomika. Bet reik lb gerai mokytis.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-15 14:54:51 | Nuoroda
Thx, tex bandyt....
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-15 17:49:12 | Nuoroda
Na mano mama yra buhaltere, todėl jei dažnai tenka į bankus nešioti visokius popierėlius, kai buvau maža dažnai ten pasiimdavo ir mane vaikystėje įsivaizdavau save sėdinčią kokiam banke ar kitoj finansinėj įstaigoj labai džiaugiausi kai mokykloje prasidėjo ekonomikos pamokos, lankiau būrėlį dalyvavau olimpiadose, VEMP turnyre. Galit manyt, kad esu naivi ir durna, bet ekonomika tarnauja žmogui ir aš matau šiokią tokią prasmę šiose studijose... Chebra, kaip jūs galit taip nusileidinėt tėvams? Maniškiai tai tik netikėjo, kad galiu įstot...
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą